Viljandi Tulevikuga liitus keskkaitsja Daniil Petrunin

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik ja Tallinna FCI Levadia sõlmisid laenulepingu, mille kohaselt esindab 19-aastane FCI Levadia mängumees Daniil Petrunin eelseisva hooaja lõpuni Viljandi esindusmeeskonda.

Tuleviku spordidirektori Sander Posti sõnul on ta nii keskkaitsja kui keskpoolkaitsja positsioonidel tegutseva Petrunini tegemistel silma peal hoidnud juba paar viimast hooaega.

“Ta on noor ja universaalne mängumees, kes on end esiliigas tõestanud usaldusväärse ja kvaliteedimärgiga mängijana,” lausus Post. “Viimasel kahel nädalal meie treeningutel ja Pärnu Vapruse vastu peetud treeningmängus näidatu põhjal veendusime, et ta on meie meeskonda sobiv mängijatüüp, kes ei karda tööd ja on tulemusele orienteeritud. Soovin Daniilile edu ja kindlat meelt.”

Algava hooaja lõpuni Tulevikku esindav Daniil Petrunin avaldas heameelt teenitud võimaluse üle ja  sõnas, et soovib end uues meeskonnas tõestada ning võidelda mänguminutite nimel.

“Sulandusin meeskonda treeningutel kiiresti, mulle sobib see, kuidas Tulevikus töötatakse,” kõneles ta.  “Viljandi linn meeldib mulle samuti väga, siin on võimalik rahulikult keskenduda jalgpalli mängimisele. Mõistan, et mänguaeg Premium liigas tuleb vaid raske töö tulemusel, ent loodan kiiresti võita nii treenerite kui fännide usalduse, et teha üheskoos häid tulemusi.”

Daniil Petrunin alustas jalgpalliga Tallinna Everesti jalgpalliklubis ning liitus seejärel 2013. aastal FCI Levadia noortesüsteemiga. 2018. aastast alates mängis ta FCI Levadia duubelmeeskonnaga esiliigas. Möödunud sügisel sai Petrunin Levadia särgis kirja esimese kohtumise kõrgliigas, kui sekkus vahetusest Nõmme Kalju FC vastu. Eesti kuni 19-aastaste noormeeste rahvuskoondises sai Petrunin enne koroonapandeemiat kirja kaks kohtumist.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin