Viljandi Tulevikuga liitus Kanada keskpoolkaitsja Jude Barrow

Kahe nädala pärast startival Eesti jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga hooajal teeb Viljandi jalgpalliklubi Tulevik koosseisus oma profidebüüdi andekas 19-aastane Kanada keskpoolkaitsja Jude Barrow.

Viljandi Tulevikku saabus keskväljal nii kaitsvat kui ründavat rolli täitev Jude Barrow katsetele käesoleva aasta jaanuaris. Hästi meeskonda sulandunud Barrow teenis kiiresti treenerite usalduse ja on osalenud kõigis senistes hoojaeelsetes sõpruskohtumistes.

Jude Barrow ütles lepingu allkirjastamise järel, et meeskond võttis ta kiiresti omaks. “Olen oma elu esimese profilepinguni jõudmise üle väga õnnelik ja tunnen end Viljandis suurepäraselt. Praegu teeme trennides kõvasti tööd, et Viljandi inimesi oma mänguga rõõmustada. Ootan väga hooaja algust,” rääkis ta.

Klubi juhi Raiko Mutle sõnul on Barrow hoolimata oma noorest east ning varasema profijalgpalli kogemuse puudumisest näidanud katseperioodi vältel märkimisväärset jalgpallilist kvaliteeti.

“Jude’is on olemas kõik moodsa jalgpalluri omadused,” kõneles Mutle. “Ta on kaitses agressiivne, kuid samas igal võimalusel rünnakule orienteeritud. Tema hea väljakunägemine ning mängu lugemise oskus teevad temast meeskonnale väärtusliku täienduse. Mõistagi on tal veel arenguruumi, et kohaneda Premium Liiga rivaalide pakutava jõulise mänguga, ent olen kindel, et Jude teeb Sander Posti käe all suure sammu edasi ning teda ootab edukas debüüthooaeg.”

Inglismaal Londonis sündinud, kuid Kanadas Vancouveris üles kasvanud Jude Barrow alustas jalgpalliga Kanada noortejalgpalli ühes suurimas keskuses Vancouver Unitedis. Alates 2012. aastast pallis Barrow aga USA-Kanada kõrgliigas Major League Soccer mängiva FC Vancouver Whitecaps akadeemia meeskondades.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin