Viljandi Tuleviku uueks kogukonnajuhiks saab Kaspar Kast

Kahel viimasel aastal Viljandi jalgpalliklubis Tulevik kogukonnatööd teinud Marek Tiits alustab 1. jaanuarist tööd klubi turundus- ja arendusjuhina. Kogukonnajuhi ametipostile asub aga klubis seni vabatahtlikuna tegutsenud Kaspar Kast (25).

“Mul on väga hea meel, et saan oma tuleviku Tulevikuga siduda,” lausus Viljandi kultuuriakadeemias kultuurikorraldust õppinud ning pärast aastast pausi taas Viljandisse naasev Kaspar Kast. “Et olen klubi heaks vabatahtlikku tööd teinud, tean täpselt, millise kire ja armastusega siinsed inimesed oma töösse suhtuvad ja kuidas klubi südame küljes hoiavad. Loodan, et suudame ka edaspidi kõigile Tuleviku toetajatele ja kogukonnale pakkuda jätkuvalt häid elamusi nii palliplatsidel kui nende kõrval ning hoida elujõulisena teadmist, et Viljandi on jalgpallilinn.”

Kaspar Kast võtab alates uuest aastast üle klubi mängupäevade korraldamise, koolide ja lasteaedade külastusprogrammi ning klubi spordivälised tegevused Viljandi linna ja valla kogukondades; samuti erinevate klubiürituste, nii juba traditsiooniks saanute kui uute korraldamise. Ka haarab Kast senisest märksa jõulisemalt fookusesse naiste- ja tüdrukutejalgpalli kaasamise kogukonna ja klubi tegemistesse.

Klubi presidendi Raiko Mutle sõnul on viiendat aastat Tulevikus tegutseva, viimased kaks aastat kogukonnajuhi ametit pidanud Marek Tiitsi abil saanud Tuleviku vutiklubist Viljandi üks kesksemaid kogukonnajõude.

“Lisaks tõusime Mareki tegevuse toel Tulevikuga kiiresti Eesti kõrgliigaklubide publiku- ja jälgitavuse edetabeli tippude hulka. Ta on loonud meie klubile toimiva, ainulaadse ja eksimatult äratuntava pildi- ja suhtluskeele, mida kogukonnas ja Eesti jalgpalliringkondades tervikuna kõrgelt väärtustatakse,” lausus Mutle.

“Klubijuhile ei tee miski suuremat rõõmu kui väärt inimeste loomulik pealekasv,” lisas ta. “Kaspar Kast ühineb klubi kollektiiviga vabatahtlike hulgast, kus ta on oma tööd suure südamega teinud. Meenutan, et täpselt samamoodi, vabatahtlikuna, alustas meie juures Marek, kes nüüd klubi juhtkonnaga liitub. See on asjade loomulik käik, mida me pole hetkekski pidanud kuidagi forsseerima ja mul on tõesti hea meel, et oleme ümbritsetud inimestega, kelle ideed ja jäägitu pühendumine meie klubi arengule selliselt kaasa aitavad.”

Marek Tiitsi uute tööülesannete hulka kuulub jalgpalliklubi arendustöö selle kõige erinevamates tahkudes: uute suhete loomine klubide ja organisatsioonidega nii välismaal kui Eestis, klubi imidži ja brändi arendamine, omatulu teenimise arenguplaani väljatöötamine ja elluviimine ning klubi huvide eest seismine erinevatel tasanditel. Ka jätkab Tiits tööd klubi kommunikatsiooni ja sponsoritega.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin