Viljandi Tuleviku uueks kogukonnajuhiks saab Kaspar Kast

Kahel viimasel aastal Viljandi jalgpalliklubis Tulevik kogukonnatööd teinud Marek Tiits alustab 1. jaanuarist tööd klubi turundus- ja arendusjuhina. Kogukonnajuhi ametipostile asub aga klubis seni vabatahtlikuna tegutsenud Kaspar Kast (25).

“Mul on väga hea meel, et saan oma tuleviku Tulevikuga siduda,” lausus Viljandi kultuuriakadeemias kultuurikorraldust õppinud ning pärast aastast pausi taas Viljandisse naasev Kaspar Kast. “Et olen klubi heaks vabatahtlikku tööd teinud, tean täpselt, millise kire ja armastusega siinsed inimesed oma töösse suhtuvad ja kuidas klubi südame küljes hoiavad. Loodan, et suudame ka edaspidi kõigile Tuleviku toetajatele ja kogukonnale pakkuda jätkuvalt häid elamusi nii palliplatsidel kui nende kõrval ning hoida elujõulisena teadmist, et Viljandi on jalgpallilinn.”

Kaspar Kast võtab alates uuest aastast üle klubi mängupäevade korraldamise, koolide ja lasteaedade külastusprogrammi ning klubi spordivälised tegevused Viljandi linna ja valla kogukondades; samuti erinevate klubiürituste, nii juba traditsiooniks saanute kui uute korraldamise. Ka haarab Kast senisest märksa jõulisemalt fookusesse naiste- ja tüdrukutejalgpalli kaasamise kogukonna ja klubi tegemistesse.

Klubi presidendi Raiko Mutle sõnul on viiendat aastat Tulevikus tegutseva, viimased kaks aastat kogukonnajuhi ametit pidanud Marek Tiitsi abil saanud Tuleviku vutiklubist Viljandi üks kesksemaid kogukonnajõude.

“Lisaks tõusime Mareki tegevuse toel Tulevikuga kiiresti Eesti kõrgliigaklubide publiku- ja jälgitavuse edetabeli tippude hulka. Ta on loonud meie klubile toimiva, ainulaadse ja eksimatult äratuntava pildi- ja suhtluskeele, mida kogukonnas ja Eesti jalgpalliringkondades tervikuna kõrgelt väärtustatakse,” lausus Mutle.

“Klubijuhile ei tee miski suuremat rõõmu kui väärt inimeste loomulik pealekasv,” lisas ta. “Kaspar Kast ühineb klubi kollektiiviga vabatahtlike hulgast, kus ta on oma tööd suure südamega teinud. Meenutan, et täpselt samamoodi, vabatahtlikuna, alustas meie juures Marek, kes nüüd klubi juhtkonnaga liitub. See on asjade loomulik käik, mida me pole hetkekski pidanud kuidagi forsseerima ja mul on tõesti hea meel, et oleme ümbritsetud inimestega, kelle ideed ja jäägitu pühendumine meie klubi arengule selliselt kaasa aitavad.”

Marek Tiitsi uute tööülesannete hulka kuulub jalgpalliklubi arendustöö selle kõige erinevamates tahkudes: uute suhete loomine klubide ja organisatsioonidega nii välismaal kui Eestis, klubi imidži ja brändi arendamine, omatulu teenimise arenguplaani väljatöötamine ja elluviimine ning klubi huvide eest seismine erinevatel tasanditel. Ka jätkab Tiits tööd klubi kommunikatsiooni ja sponsoritega.

Mehed

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
2774
Paide Linnameeskond
2861
Tallinna FCI Levadia
2754
Nõmme Kalju FC
2849
Tartu JK Tammeka
2832
Viljandi JK Tulevik
2831
Tallinna JK Legion
2828
JK Narva Trans
2824
FC Kuressaare
2820
JK Tallinna Kalev
2818

Duubel

VõistkondMP
Paide Linnameeskond III
2676
Harju JK Laagri
2659
Raasiku FC Joker
2657
Saue JK
2655
FC Kuressaare II
2651
Viimsi JK II
2641
Raplamaa JK
2637
Tallinna JK Piraaja
2633
Tallinna FC Flora U19
2631
Viljandi JK Tulevik U21
2627
Pärnu JK Vaprus II
2626
Põhja-Sakala
2620
FC Kose
269
Pärnu JK Poseidon
266

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
2056
JK Tallinna Kalev
2037
Saku Sporting
2036
Pärnu JK Vaprus
2026
Põlva FC Lootos
2032
JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
2022
Tartu JK Tammeka
2017
Nõmme Kalju FC
204

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

Järve Keskus

Suursponsor

Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Combimill
Roger Puit
BalticHouse
BalticHouse

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness