Tuleviku kõrgliigahooaeg algab Kuressaares, karikamäng lükkub edasi

Viljandi Tuleviku esindusmeeskonna mängijad ja personal andis esmaspäeval täiskoosseisus uued koroonaproovid, mille eile saabunud vastused olid eranditult negatiivsed. Seega on meeskond taas treeninguteks ning peagi ka mängudeks valmis. Koduses jalgpallikalendris on aga koroonapandeemiast tingitult taas aset leidnud muudatusi. FOTO: Ülar Mändmets.

Seoses Nõmme Kalju FC mängija positiivse koroonaviiruse prooviga lükkus edasi neljapäevaks 11. märtsiks planeeritud Tipneri karikavõistluste kohtumine Kalju ja Viljandi JK Tuleviku vahel. Veerandfinaalmäng peetakse neljapäeval 25. märtsil kell 19 Tallinnas Sportland Arenal.

Vahepeal aga alustab Tulevik oma tänavust Premium liiga hooaega. Sellegi kalender on koroonaoludest tingitult kõvasti muutunud. Esimese vooru mängud olid edasi lükatud juba varem. Nüüd aga on omavahel ära vahetatud teise ja kolmanda vooru kohtumised ning nõnda mängib Viljandi esindusmeeskond eeloleval laupäeval kell 16 Premium liiga kolmanda vooru mängu võõrsil FC Kuressaare vastu.

Teise vooru mäng peetakse järele pühapäeval 21. märtsil kell 15 Viljandis, vastaseks selles kohtumises on Paide linnameeskond.

Palve jalgpallisõpradele

Head jalgpallisõbrad! Nagu te teate, siis publik ei ole ühelgi jalgpallimängul ega ühelgi Eestimaa staadionil täna koroonaviiruse ülilaialdase leviku tõttu lubatud.

Viljandi Tuleviku klubi mängijatel ja juhtkonnal on nii Viljandi kui kogu Eesti jalgpallisõpradele tungiv palve mitte koguneda mängupäevadel staadionite lähedusse aedade taha.  Selline käitumine viib väga kiiresti selleni, et kodune jalgpalliliiga, mille käivitamine tänases koroonapandeemia olukorras on suur privileeg ning nõudnud klubidelt ja alaliidult tohutuid jõupingutusi, pannakse vastavate ametkondade poolt määramat ajaks täielikult seisma.

Kõigist Premium liiga kohtumistest toodetakse kvaliteetset otsepilti, mida näeb ETV2, Soccerneti ja jalgpall.ee vahendusel. Igal Tuleviku mängupäeval on Tuleviku Facebooki-lehel ka otse-eetris uhiuues formaadis ja kvaliteedis FenixBeti mängupäevastuudio, kus alati kohal asjatundlikud külalised ning jalgpallijuttu ja publikumänge jätkub kõigile, kuni ükskord taas staadionitel kohtuda saame.

Hoiame end ja üksteist, sõbrad! Peame vastu, oleme vastutustundlikud ning saame peagi staadionitel kohtuda!

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin