Tuleviku jalgpallikool taasalustab treeningutega 4. mail

Vastavalt Vabariigi valitsuse 28. aprilli otsusele on lubatud kuni 10 inimese osalusel toimuvad spordiüritused ja vabaõhutreeningud alates laupäevast 2. maist.

Viljandi Tuleviku treenerid ning tehniline personal on alates 28. aprillist keskendunult tegelenud treeningute taaskäivitamise plaani ümbertöötamisega, et viia see vastavusse valitsuse otsusega kaasnenud reeglitega. Meil on hea meel teatada, et alates 4. maist ootame kõiki terveid jalgpallikooli lapsi taas treeningutele!

Reedel 1. mail edastavad kõigi treeninggruppide treenerid oma õpilaste vanemaile põhjaliku info ja reeglistiku treeningute läbiviimise detailide, rühmade jaotuse, ajakavade ja muu vajaliku kohta. Peamine infomaterjal on leitav ka meie kodulehel (menüü: “Treeningud eriolukorras”).

Tööd saavad alustada kõik treeningrühmad peale meie kõige pisemate (2013. ja 2014. a. sündinud) ning tüdrukute grupi. Nende rühmade treenerid suhtlevad lapsevanematega uuel nädalal ning treeninguid alustatakse siis, kui kõik detailid on paigas.

Tutvu eriolukorra aegse treeningukorralduse ohutusreeglitega SIIN.

Eri vanuserühmade treeningute ajutise ajagraafiku leiad SIIT.

Palume tähele panna, et eriolukorrale kohaselt on treeningute graafikud ajutiselt hõredamad ning treeningute kestvus lühiajalisem. See on tingitud vajadusest tagada, et treenerid jõuaksid kahe treeningrühma treeningute vahel tegeleda staadioni ette valmistamise, desinfektsioonireeglite täitmise ning laste ohutu lahkumise ja saabumisega staadionile. Tegemist on ajutiste meetmetega ning normaalses rütmis alustame tööd niipea, kui selleks Vabariigi valitsuse poolt vastav luba antakse.

Kunstmuruväljakul toimuvatel treeningutel on väljakul korraga ÜKS vanusegrupp, mis on jagatud kahte üheksaliikmelisse rühma, millest kummalgi on oma treener.

Treenerite palve lapsevanemaile

Mõistagi oleme me elevil lastega taaskohtumise üle, ent palume kõigil meie jalgpallikooli mängijatel ja lapsevanematel säilitada valvsus ning ettevaatus.

Koroonaviiruse puhang näitab küll vaibumise märke, kuid ei ole kaugeltki lõppenud. Vaid üheskoos reeglite täitmise nimel pingutades saame säilitada treeningute toimumise eriolukorra ajal ning ühtlasi liikuda üheskoos ka eriolukorra lõpetamise suunas.

Kui teie lapsel on palavik, köha, nohu või muidu halb enesetunne, või kui ta on kokku puutunud koroonaviirusesse nakatunud inimesega (ka lähikondlasega), palume last treeningule mitte saata.

Palume lapsevanemail rõhutada oma lastele reeglitest kinnipidamise ning isikliku hügieeni, eriti kätepesu ja desinfitseerimise jätkuvat olulisust. Samuti palume, et pööraksite jätkuvat tähelepanu oma lapse vaba aja veetmise viisidele: seltskondades kogunemine ja kontaktsed spordialad ei ole endiselt lubatud samuti nagu ka jalgpallitreeningute ajal.

Kohtumiseni trennides!

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin