Tuleviku hooaja esimene kodumäng toob vaatajatele virtuaalseid võimalusi

Premium Liiga on uuesti hoo sisse saanud ning ka Viljandi Tuleviku esindusmeeskonnal seisab ees esimene kodumäng. Et publikut enne juulikuud staadionitele ei lubata, oleme klubis ette valmistanud mitmeid virtuaalseid lahendusi, mida Viljandi jalgpallisõbrad ja Tuleviku poolehoidjad üle Eesti saavad lisaks ETV2 vahendusel telepilti jõudvale mängule nautida.

Premium Liiga II vooru kohtumine Tallinna FCI Levadia vastu algab publikule suletud Viljandi linnastaadionil kell 15.00 ning otseülekande kohtumiselt teeb ETV2.

Tund varem, kell 14 alustab aga linnastaadionilt meie klubi omatoodang, Järve Keskuse Stuudio, mille otseülekanne on nähtaval Tuleviku Facebooki seinal. Stuudios saab vaadata ja kuulata mängu eelvaadet, eelmise kohtumise analüüsi; samuti näidatakse eelsalvestatud lugusid ja intervjuusid huvitavate inimestega. Poolajapausil räägitakse mõistagi jalgpallijuttu ja kui kõik sujub, saavad vaatajad ka arutelus interaktiivselt osaleda.

Kohtumisele on võimalik soetada virtuaalne mängupilet maksumusega 2,50€. Et mängukorraldusega seotud kulud jäävad klubile endiselt kanda, aga piletitulu jääb saamata, on iga toetaja, kes südames Tuleviku tuluke põlemas, oodatud meie e-poest ostma virtuaalset mängupiletit, millega saab osaleda ka priskes auhinnaloosis.

Mängu lõpu järel kolmandat korda eetrisse tulevas stuudios võtame mängu kokku ning mängupäeva toetaja Jaama Söögisaal loosib kõigi piletiomanike vahel välja 100 eurot väärt sisuga piknikukorvi, mis pilgeni täis head ja paremat. Iga pilet annab loosimisel ühe hääle ning mida rohkem pileteid osta, seda suurem on nii ostja toetus Viljandi Tuleviku klubi püüdlustele kui ka võiduvõimalus õnneloosis.

Mäng toimub rangete reeglitega

Meenutame kõigile jalgpallisõpradele, et lähtuvalt Covid-19 pandeemia hetkeolukorrast ei ole Eestis lubatud pealtvaatajatega spordivõistlused.

See tähendab, et mängupäeval pealtvaatajaid staadionile ei lubata. Staadionile pääsevad sisse ainult mängijad, treenerid, tehniline personal ning eelnevalt akrediteeritud meediaesindajad, kelle arv on piiratud. Kokku ei tohi staadionil korraga viibivate inimeste hulk ületada 100 inimese piiri.

Ka ei ole pealtvaatajatel lubatud koguneda staadioni ümbruses ning selle nõude täitmist kontrollivad politseipatrullid.

Pealtvaatajad on linnastaadionile taas oodatud juulikuus, esimene kodumäng koos publikuga toimub 8. juulil, kui Viljandisse sõidab valitsev meister Tallinna FC Flora.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin