2011 B-tasand | Alagrupid

ALAGRUPP A TUL TAM V KAL RAP INF II Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik 1:0 1:1 0:0 2:2 1 3 0 4:3 6 III
Tartu JK Tammeka Valge 0:1 2:2 0:1 0:1 0 1 3 2:5 1 V
SK Pärnu Kalev 1:1 2:2 4:1 1:1 1 3 0 8:5 6 II
Raplamaa JK 0:0 1:0 1:4 1:2 1 2 2 3:6 4 IV
Tallinna FC Infonet II 2:2 1:0 1:1 2:1 2 2 0 6:4 8 I
ALAGRUPP B HEL PAI ELV TAB INF I Vi K VV Pts Koht
Tartu FC Helios 3:0 1:1 2:2 0:2 1 2 1 6:5 5 III
Paide Linnameeskond 0:3 1:1 1:4 0:5 0 1 3 2:13 1 V
FC Elva 1:1 1:1 0:5 0:6 0 2 2 2:13 2 IV
JK Tabasalu 2:2 4:1 5:0 2:1 3 1 0 13:4 10 I
Tallinna FC Infonet I 2:0 5:0 6:0 1:2 3 0 1 14:2 9 II

2011 B-tasand | Ajakava

Mäng Väljak Aeg Võistkond Võistkond Live Tulemus
1 1   10:00 Viljandi JK Tulevik Tartu JK Tammeka valge - 1:0
2 2   10:00 Tartu FC Helios Paide Linnameeskond 🔴 3:0
3 1   10:25 SK Pärnu Kalev Raplamaa JK - 4:1
4 2   10:25 FC Elva JK Tabasalu 🔴 0:5
5 1   10:50 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Infonet II 🔴 2:2
6 2   10:50 Tartu FC Helios Tallinna FC Infonet I - 0:2
7 1   11:15 Tartu JK Tammeka valge SK Pärnu Kalev 🔴 2:2
8 2   11:15 Paide Linnameeskond FC Elva - 1:1
9 1   11:40 Raplamaa JK Tallinna FC Infonet II 🔴 1:2
10 2   11:40 JK Tabasalu Tallinna FC Infonet I - 2:1
11 1   12:05 Viljandi JK Tulevik SK Pärnu Kalev - 1:1
12 2   12:05 Tartu FC Helios FC Elva 🔴 1:1
13 1   12:30 Tartu JK Tammeka valge Raplamaa JK - 0:1
14 2   12:30 Paide Linnameeskond JK Tabasalu 🔴 1:4
15 1   12:55 Tallinna FC Infonet II SK Pärnu Kalev - 1:1
16 2   12:55 Tallinna FC Infonet I FC Elva 🔴 6:0
17 1   13:20 Viljandi JK Tulevik Raplamaa JK 🔴 0:0
18 2   13:20 Tartu FC Helios JK Tabasalu - 2:2
19 1   13:45 Tartu JK Tammeka valge Tallinna FC Infonet II - 0:1
20 2   13:45 Paide Linnameeskond Tallinna FC Infonet I 🔴 0:5
21 1 14:10 | poolfinaal Tallinna FC Infonet II Tallinna FC Infonet II - 0:1
22 2 14:10 | poolfinaal JK Tabasalu SK Pärnu Kalev 🔴 0:1
23 1 14:35 | 9.-10. koht Tartu JK Tammeka Valge Paide Linnameeskond - 1:0
24 2 14:35 | 7.-8. koht Raplamaa JK FC Elva 🔴 2:2 (PEN 3:2)
25 1 15:00 | 5.-6. koht Viljandi JK Tulevik Tartu FC Helios - 1:2
26 2 15:00 | pronksimäng JK Tabasalu Tallinna FC Infonet II 🔴 3:0
27 1 15:25 | finaal SK Pärnu Kalev Tallinna FC Infonet I 🔴 0:2
AUTASUSTAMINE ORIENTEERUVALT KELL 15:50

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin