2010 A-tasand | Alagrupid

ALAGRUPP A TUL TAM PEI RAP FCF R Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik 0:1 1:2 2:0 1:1 1 1 2 4:4 4 IV
Tartu JK Tammeka 1:0 0:2 2:1 0:1 2 0 2 3:4 6 III
FC Peipsi United Junior 2:1 2:0 1:1 0:3 2 1 1 5:5 7 II
Raplamaa JK 0:2 1:2 1:1 1:2 0 1 3 3:7 1 V
FC Flora Roheline 1:1 1:0 3:0 2:1 3 1 0 7:2 10 I
ALAGRUPP B KAL SAN VAP ELV INF Vi K VV Pts Koht
FA Tartu Kalev 4:0 1:0 2:0 3:1 4 0 0 10:1 12 I
WJK Santos Tartu 0:4 0:3 1:2 1:3 0 0 4 2:12 0 V
Pärnu JK Vaprus 0:1 3:0 1:1 1:1 1 2 1 5:3 5 II
FC Elva 0:2 2:1 1:1 1:1 1 2 1 4:5 5 IV
FC Infonet Tallinn II 1:3 3:1 1:1 1:1 1 2 1 6:6 5 III

2010 A-tasand | Ajakava

Mäng Väljak Aeg Võistkond Võistkond Live Tulemus
1 1   10:00 Viljandi JK Tulevik Tartu JK Tammeka 🔴 0:1
2 2   10:00 FA Tartu Kalev WJK Santos Tartu - 4:0
3 1   10:25 FC Peipsi United Junior Raplamaa JK - 1:1
4 2   10:25 Pärnu JK Vaprus FC Elva 🔴 1:1
5 1   10:50 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Flora Roheline - 1:1
6 2   10:50 FA Tartu Kalev FC Infonet Tallinn II 🔴 3:1
7 1   11:15 Tartu JK Tammeka FC Peipsi United Junior 🔴 0:2
8 2   11:15 WJK Santos Tartu Pärnu JK Vaprus - 0:3
9 1   11:40 Raplamaa JK Tallinna FC Flora Roheline 🔴 1:2
10 2   11:40 FC Elva FC Infonet Tallinn II - 1:1
11 1   12:05 Viljandi JK Tulevik FC Peipsi United Junior - 1:2
12 2   12:05 FA Tartu Kalev Pärnu JK Vaprus 🔴 1:0
13 1   12:30 Tartu JK Tammeka Raplamaa JK 2:1
14 2   12:30 WJK Santos Tartu FC Elva 🔴 1:2
15 1   12:55 Tallinna FC Flora Roheline FC Peipsi United Junior 🔴 3:0
16 2   12:55 FC Infonet Tallinn II Pärnu JK Vaprus - 1:1
17 1   13:20 Viljandi JK Tulevik Raplamaa JK 🔴 2:0
18 2   13:20 FA Tartu Kalev FC Elva - 2:0
19 1   13:45 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Flora Roheline - 0:1
20 2   13:45 WJK Santos Tartu FC Infonet Tallinn II 🔴 1:3
21 1 14:10 POOLFINAAL FC Flora Roheline Pärnu JK Vaprus 🔴 1:0
22 2 14:10 POOLFINAAL FC Peipsi United Junior FA Tartu Kalev - 0:3
23 1 14:35 | 9.-10. KOHA MÄNG Raplamaa JK WJK Santos Tartu - 4:1
24 2 14:35 | 7.-8. KOHA MÄNG Viljandi JK Tulevik FC Elva 🔴 3:0
25 1 15:00 | 5.-6. KOHA MÄNG Tartu JK Tammeka FC Infonet Tallinn II - 1:2
26 2 15:00 PRONKSIMÄNG Pärnu JK Vaprus FC Peipsi United Junior 🔴 0:2
27 1 15:25 FINAAL FC Flora Roheline FA Tartu Kalev 🔴 0:3

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin