Tere tulemast turniirile Viljandi Tulevik Cup 2022!

Jaanuari, veebruaris ja märtsis 2022. aastal peetakse Viljandis Männimäe jalgpallihallis laste talvine jalgpalliturniir Viljandi Tulevik Cup 2022. Võisteldakse kaheksal päeval kaheksas vanuseklassis Eesti parimates tingimustes: uhiuus sisehall ja parim kunstmuru, soojendusalad, head tingimused riietumiseks ja pealtvaatajatele, otseülekanded, reaalajas skoor kodulehel, kohvik jne – see kõik ootab teid Viljandis. Kohtumiseni!

Registreerimine

Registreeri oma võistkond juba täna, kiirelt ja mugavalt: KLIKI SIIA!

Registreerunud võistkonnad

Nimekirja uuendatakse vähemalt korra päevas!

26.02.2022 | 2008 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. FC Elva
2. Tallinna FC Flora Valged
3. Viljandi JK Tulevik
4. Tartu JK Tammeka
5. Raplamaa JK
6. FC Haabersti
7. Nõmme Kalju FC II
8. Põltsamaa Sport

13.02.2022 | 2009 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. Tartu JK Tammeka Valge
3. Tartu FC Helios Punane
4. Tartu FA Kalev
5. Pärnu JK Vaprus
6. Paide Linnameeskond
7. FC Tallinn Sparta I
8. FC Tallinn Sparta II

27.02.2022 | 2010 vanuseklass | A-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. Raplamaa JK
3. Tartu JK Tammeka
4. FC Elva
5. Tartu FA Kalev
6. FC Peipsi United Junior
7. Tallinna FC Flora Roheline
8. FC Infonet Tallinn II
9. Pärnu JK Vaprus
10. WJK Santos Tartu

20.02.2022 | 2011 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. Raplamaa JK
3. Tallinna FC Infonet I
4. Tallinna FC Infonet II
5. JK Tabasalu
6. Tartu JK Tammeka Valge
7. FC Elva
8. Tartu FC Helios
9. Paide Linnameeskond
10. SK Pärnu Kalev

06.02.2022 | 2012 vanuseklass | A-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. Rakvere JK Tarvas
3. FC Infonet Tallinn
4. Tartu WJK Santos
5. Pärnu JK Vaprus
6. FC Infonet Tallinn VM
7. FC Ararat

06.02.2022 | 2012 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. Pärnu JK Vaprus I
3. Tartu WJK Santos
4. Tartu FC Helios
5. Pärnu JK Vaprus II
6. FC Ararat
7. FC Ararat Sinine

16.01.2022 | 2013 vanuseklass | A-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. Tartu FC Helios
3. Rakvere JK Tarvas
4. FC Elva
5. Tartu WJK Santos
6. FC Ararat

16.01.2022 | 2013 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Viljandi JK Tulevik
2. FC Otepää
3. Tartu FC Helios
4. Raplamaa JK
5. Nõmme Kalju FC
6. JK Tabasalu
7. FC Elva
8. Pärnu JK Poseidon

13.03.2022 | 2014 vanuseklass | A-TASE
Turniir on lõppenud!
1. FC Elva Valge
2. Viljandi JK Tulevik Kollane
3. Tartu FA Kalev Roheline
4. Tartu WJK Santos
5. FC Ararat
6. JK Merkuur-Juunior

13.03.2022 | 2014 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. FC Otepää
2. Tartu FC Helios
3. FC Elva Punane
4. Viljandi JK Tulevik Sinine
5. Tartu FA Kalev Must
6. Pärnu JK Poseidon I
7. Pärnu JK Poseidon II
8. JK SEPPS

12.03.2022 | 2015 vanuseklass | A-TASE
Turniir on lõppenud!
1. Nõmme Kalju FC
2. FC Elva Valge
3. Viljandi JK Tulevik
4. Pärnu JK Vaprus
5. FC Infonet I
6. FC Infonet II
7. FC Elva
8. FC Ararat

12.03.2022 | 2015 vanuseklass | B-TASE
Turniir on lõppenud!
1. FC Otepää
2. Nõmme Kalju FC
3. Viljandi JK Tulevik Kollane
4. Viljandi JK Tulevik Sinine
5. Tartu FA Kalev
6. Tartu FC Helios
7. Saku Sporting
8. Pärnu JK Vaprus

Turniiri graafik

Turniiride alguskellaajad teatatakse osalejatele hiljemalt 10 päeva enne turniiri algust.

PÜHAPÄEV 16.01.2022 | 2013 A-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 7v7.
Mängijaid võistkonnas: 15.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 18 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 16.01.2022 | 2013 B-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 7v7.
Mängijaid võistkonnas: 15.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 18 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 06.02.2022 | 2012 A-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 7v7.
Mängijaid võistkonnas: 15.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 18 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 06.02.2022 | 2012 B-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 7v7.
Mängijaid võistkonnas: 15.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 18 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 13.02.2022 | 2009 B-TASE
Palli suurus: 4.
Mängijaid väljakul: 11v11.
Mängijaid võistkonnas: 18.
Suluseis: jah.
Mänguaeg: 22 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 20.02.2022 | 2011 B-TASE
Palli suurus: 4.
Mängijaid väljakul: 9v9.
Mängijaid võistkonnas: 15.
Suluseis: jah.
Mänguaeg: 20 min.
Max võistkondi: 10.

LAUPÄEV 26.02.2022 | 2008 B-TASE
Palli suurus: 5.
Mängijaid väljakul: 11v11.
Mängijaid võistkonnas: 18.
Suluseis: jah.
Mänguaeg: 22 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 27.02.2022 | 2010 A-TASE
Palli suurus: 4.
Mängijaid väljakul: 9v9.
Mängijaid võistkonnas: 15.
Suluseis: jah.
Mänguaeg: 20 min.
Max võistkondi: 10.

LAUPÄEV 12.03.2022 | 2015 A-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 5v5.
Mängijaid võistkonnas: 12.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 16 min.
Max võistkondi: 8.

LAUPÄEV 12.03.2022 | 2015 B-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 5v5.
Mängijaid võistkonnas: 12.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 16 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 13.03.2022 | 2014 A-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 5v5.
Mängijaid võistkonnas: 12.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 16 min.
Max võistkondi: 8.

PÜHAPÄEV 13.03.2022 | 2014 B-TASE
Palli suurus: 3.
Mängijaid väljakul: 5v5.
Mängijaid võistkonnas: 12.
Suluseis: ei.
Mänguaeg: 16 min.
Max võistkondi: 8.

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin