Treeningute korraldus alates 22. veebruarist

Seoses 22. veebruarist kehtima hakkavate koroonaviiruse leviku pidurdamiseks sätestatud piirangutega on esinenud  mõningast segadust neist piirangutest arusaamisel. Toome alljärgnevalt välja piirangute sisu, samuti koroonaviirusega seonduva hetkeolukorra meie klubis. 

Alates esmaspäevast 22. veebruarist on keelatud rühmaviisiline treeningtegevus siseruumides, mis jääb lubatuks vaid klubi esindusmeeskonnale. Selle liikmed ja personal on aga hetkel võistkonnas möödunud nädala keskel antud ühe positiivse koroonaproovi tõttu kuni 25. veebruarini täies koosseisus isolatsioonis, misjärel annavad kõik mängijad uued koroonaproovid.

Jalgpallikooli ja kõigi teiste võistkondade treeningud jätkuvad varasemal moel: sisetreeningud on keelatud, välitingimustes on lubatud treenida kuni 50-liikmelistes gruppides teiste gruppidega kokku puutumata ning vältides maksimaalselt tarbetuid kontakte. Riietusruumide ja klubihoone kasutamine ei ole lubatud.

Treeningule tulles ning sealt lahkudes tuleb kasutada käte desinfitseerimisvahendeid!

Eeltoodust lähtuvalt ei ole jalgpallikooli gruppide treeninggraafikutes tehtud varasemaga võrreldes muudatusi ning jätkatakse kehtiva graafiku alusel.

Palume lastel tulla treeningule juba treeningrõivastusse riietununa ning vältida treeningule tulles ja sealt lahkudes kontakte teiste treeninggruppide liikmetega. Palun hoolitse selle eest, et sa treeningult lahkudes ei külmetuks: soe jope ning kuiv müts ja/või torusall on alati omal kohal!

Klubi soovitused koolivaheajaks

Tänasest algava koolivaheaja vältel soovitame meie jalgpallikooli lastel veeta väljateenitud puhkusenädal kodus, unustamata värskes õhus sportimist. Võimalusel väldi tarbetuid kontakte väljaspool kodu ning rahvakogunemistel osalemist. Kaubanduskeskuses sõpradega kokkusaamine ei ole praegusel ajal sugugi hea mõte. Avalikus siseruumis: poes, kinos, teatris, ühistranspordis jne kanna alati näomaski ning ära unusta järjepidevat käte pesemist ja/või desinfitseerimist.

Ja puhka! Puhka välja! Sa oled ära teeninud ka mõnusalt laisad päevad, mil võid südametunnistuse piinadeta teki all mõnuleda ning telefonis või arvutis aega viita – ära sellega lihtsalt liiale mine ega unusta sportimist! Mõnusat puhkusenädalat!

Muud piirangud ja ohutusnõuded alates 22.02

Teadusnõukoja ettepanekul otsustas valitsus, et pärast koolivaheaja lõppu ei toimu koolihoonetes alates 5. klassist ühe nädala jooksul kohapealset õppetööd, et katkestada nakkusahelad. Seega ei või õppijad 1.–7. märtsini üldhariduskoolide õppehoonetes viibida ega seal liikuda. Piirang ei kehti 1.–4. klassi õpilastele ega siis, kui õppijad vajavad hariduslikke tugiteenuseid või õpetaja hinnangul õpitulemuste saavutamiseks konsultatsioone, sooritavad praktilist õpet, eksameid või teste või osalevad olümpiaadidel.

Mittestatsionaarsete istekohtadega avalikud kogunemised ja jumalateenistused on sisetingimustes lubatud kuni 50-protsendilise täitumuse korral. Sel juhul võib siseruumides kogunemistel osaleda mitte rohkem kui 200 inimest. Välitingimustes võib üritustel osaleda kokku kuni 250 inimest, kuid nad peavad olema hajutatud.

Samad reeglid ehk nii 50-protsendilise täitumuse nõue, sisetingimustes 200 ja välitingimustes 250 inimese piirmäär kehtivad ka meelelahutusteenuse osutamise kohtades ja ajal. Nõuded kehtivad meelelahutusteenuse osutamisel nii avalikes kui ka mitteavalikes kohtades.

Avalikuks kasutamiseks mõeldud saunades, spaades, basseinides, veekeskustes ja ujulates tohib järgmisel kahel nädalal teha üksnes sporti, kui järgitakse sportimisele kehtestatud reegleid. Piirang ei kehti spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ning võistkondlike alade meistriliigade mängijatele, samuti puuetega inimeste tegevustele.

Vaata lähemalt kriis.ee.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin