Treeningute korraldus alates 22. veebruarist

Seoses 22. veebruarist kehtima hakkavate koroonaviiruse leviku pidurdamiseks sätestatud piirangutega on esinenud  mõningast segadust neist piirangutest arusaamisel. Toome alljärgnevalt välja piirangute sisu, samuti koroonaviirusega seonduva hetkeolukorra meie klubis. 

Alates esmaspäevast 22. veebruarist on keelatud rühmaviisiline treeningtegevus siseruumides, mis jääb lubatuks vaid klubi esindusmeeskonnale. Selle liikmed ja personal on aga hetkel võistkonnas möödunud nädala keskel antud ühe positiivse koroonaproovi tõttu kuni 25. veebruarini täies koosseisus isolatsioonis, misjärel annavad kõik mängijad uued koroonaproovid.

Jalgpallikooli ja kõigi teiste võistkondade treeningud jätkuvad varasemal moel: sisetreeningud on keelatud, välitingimustes on lubatud treenida kuni 50-liikmelistes gruppides teiste gruppidega kokku puutumata ning vältides maksimaalselt tarbetuid kontakte. Riietusruumide ja klubihoone kasutamine ei ole lubatud.

Treeningule tulles ning sealt lahkudes tuleb kasutada käte desinfitseerimisvahendeid!

Eeltoodust lähtuvalt ei ole jalgpallikooli gruppide treeninggraafikutes tehtud varasemaga võrreldes muudatusi ning jätkatakse kehtiva graafiku alusel.

Palume lastel tulla treeningule juba treeningrõivastusse riietununa ning vältida treeningule tulles ja sealt lahkudes kontakte teiste treeninggruppide liikmetega. Palun hoolitse selle eest, et sa treeningult lahkudes ei külmetuks: soe jope ning kuiv müts ja/või torusall on alati omal kohal!

Klubi soovitused koolivaheajaks

Tänasest algava koolivaheaja vältel soovitame meie jalgpallikooli lastel veeta väljateenitud puhkusenädal kodus, unustamata värskes õhus sportimist. Võimalusel väldi tarbetuid kontakte väljaspool kodu ning rahvakogunemistel osalemist. Kaubanduskeskuses sõpradega kokkusaamine ei ole praegusel ajal sugugi hea mõte. Avalikus siseruumis: poes, kinos, teatris, ühistranspordis jne kanna alati näomaski ning ära unusta järjepidevat käte pesemist ja/või desinfitseerimist.

Ja puhka! Puhka välja! Sa oled ära teeninud ka mõnusalt laisad päevad, mil võid südametunnistuse piinadeta teki all mõnuleda ning telefonis või arvutis aega viita – ära sellega lihtsalt liiale mine ega unusta sportimist! Mõnusat puhkusenädalat!

Muud piirangud ja ohutusnõuded alates 22.02

Teadusnõukoja ettepanekul otsustas valitsus, et pärast koolivaheaja lõppu ei toimu koolihoonetes alates 5. klassist ühe nädala jooksul kohapealset õppetööd, et katkestada nakkusahelad. Seega ei või õppijad 1.–7. märtsini üldhariduskoolide õppehoonetes viibida ega seal liikuda. Piirang ei kehti 1.–4. klassi õpilastele ega siis, kui õppijad vajavad hariduslikke tugiteenuseid või õpetaja hinnangul õpitulemuste saavutamiseks konsultatsioone, sooritavad praktilist õpet, eksameid või teste või osalevad olümpiaadidel.

Mittestatsionaarsete istekohtadega avalikud kogunemised ja jumalateenistused on sisetingimustes lubatud kuni 50-protsendilise täitumuse korral. Sel juhul võib siseruumides kogunemistel osaleda mitte rohkem kui 200 inimest. Välitingimustes võib üritustel osaleda kokku kuni 250 inimest, kuid nad peavad olema hajutatud.

Samad reeglid ehk nii 50-protsendilise täitumuse nõue, sisetingimustes 200 ja välitingimustes 250 inimese piirmäär kehtivad ka meelelahutusteenuse osutamise kohtades ja ajal. Nõuded kehtivad meelelahutusteenuse osutamisel nii avalikes kui ka mitteavalikes kohtades.

Avalikuks kasutamiseks mõeldud saunades, spaades, basseinides, veekeskustes ja ujulates tohib järgmisel kahel nädalal teha üksnes sporti, kui järgitakse sportimisele kehtestatud reegleid. Piirang ei kehti spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ning võistkondlike alade meistriliigade mängijatele, samuti puuetega inimeste tegevustele.

Vaata lähemalt kriis.ee.

Mehed

VõistkondMP
Viljandi JK Tulevik
00
Tallinna FC Flora
00
Paide Linnameeskond
00
Tallinna FCI Levadia
00
Nõmme Kalju FC
00
Tartu JK Tammeka
00
Tallinna JK Legion
00
JK Narva Trans
00
FC Kuressaare
00
Pärnu JK Vaprus
00

Duubel

VõistkondMP
Paide Linnameeskond III
2676
Harju JK Laagri
2659
Raasiku FC Joker
2657
Saue JK
2655
FC Kuressaare II
2651
Viimsi JK II
2641
Raplamaa JK
2637
Tallinna JK Piraaja
2633
Tallinna FC Flora U19
2631
Viljandi JK Tulevik U21
2627
Pärnu JK Vaprus II
2626
Põhja-Sakala
2620
FC Kose
269
Pärnu JK Poseidon
266

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
00
JK Tallinna Kalev
00
Saku Sporting
00
Pärnu JK Vaprus
00
Põlva FC Lootos
00
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
00
Tartu JK Tammeka
00
Lasnamäe Ajaxi ja Paide LN ÜN
00

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Combimill
Roger Puit
BalticHouse
BalticHouse

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness