TÄNA! | Tulevik võõrustab Florat, publik on taas lubatud!

Juba sel täna kell 19 saavad kõik koroonakriisis paljukannatanud jalgpallihuvilised seada sammud Viljandi linnastaadionile, sest eriolukord on lõppenud ning pealtvaatajatega spordiüritused taas lubatud. Premium-liiga 11. voorus võõrustab Viljandi Tulevik tiitlikaitsjat ning värsket Evald Tipneri karikasarja tšempionit Tallinna FC Florat. Et aga koroonaviirus ei ole Eestimaalt kuhugi kadunud ning teatud piirangud on siiski säilinud, peame ka meie publikut taas külla kutsudes teatud tingimusi silmas pidama ja kodusele linnastaadionile naasvad pealtvaatajad mõningaid reegleid täitma.

Olulisim praegu kehtiv kitsendus sätestab, et vabas õhus peetava jalgpallikohtumise publikuarv ei tohi koos võistkondade, tehnilise personali, teleülekande toimkonna ja teenindava personaliga ületada tuhande piiri. See tähendab, et keskmisel jalgpallikohtumisel tohib olenevalt teleülekande meeskonna suurusest (mis on rahvusringhäälingul suurem, teistel produktsioonifirmadel väiksem) olla pealtvaatajate arvuks maksimaalselt 875.

Teiseks tuleb kodumängu korraldaval klubil tagada pealtvaatajate hajutatus. See tähendab, et Viljandi linnastaadionile saabujad peavad arvestama nõudega pidada tribüünil võõraste inimestega vähemalt kahe istekoha pikkust vahet. Kõik külastajad on staadionile oodatud, lahutama ei hakata ei koos mängule saabuvaid sõpru ega perekondi, ent tribüünil istet võttes või seisukohti valides tuleks teiste inimestega, kellega koos staadionile ei saabutud, hoida mõistlikku vahet. Mängukorraldajad tuletavad valjuhääldite kaudu külalistele seda reeglit pidevalt meelde. Distantsi hoidmise juhised kehtivad ka väljaspool tribüüni, näiteks piletisabas või puhvetijärjekorras seistes.

Staadioni sissepääsul ning tribüüni küljes on olemas käte desinfitseerimise vahendid, mis on kõikidele vabalt kasutamiseks. Maskide kandmine ei ole kohustuslik, kuid soovitatav. Klubi suur palve kogukonna ning enda nimel on, et ennast haiglaselt tundvad (köha, nohu, palavik) toetajad jääksid koju ega tuleks staadionile. Kõigist kohtumistest toodetakse hea kvaliteediga otsepilti, nii et keegi ei jää mängu jälgimise võimalusest ilma.

Et jalgpallisõpradel oleks staadionil kõigist kitsendustest hoolimata mugav ja turvaline olla, palub Tuleviku vutiklubi staadionile saabujatel osta järjekordade lühendamiseks osta mängupilet internetist. Klubi kodulehel asuvas e-poes jktulevik.ee/pood saab soetada elektroonilise mängupileti, millega staadionile saabuja võib siirduda otse “E-pilet” sildiga märgistatud väravasse, kus saab oma pileti väljatrükitud kujul või mobiiltelefonist turvatöötajale ette näidata ning pääseb järjekorras seismata tribüünile.

Ainulaadse lahendusena Eestis pakub Tuleviku klubi oma fännidele ka võimalust e-poest mängupäeva näksid ja joogid ette valmis osta. E-poes saab fänn valida meelepärase suupoolise ja joogi, nende eest tasuda ning need siis staadionil eraldi letist ilma järjekorras seismata tellimisel märgitud ajal kätte saada.  Virtuaalne puhvet e-poes sulgub kuus tundi enne kohtumise avavilet, kolmapäevase mänguõhtu puhul tähendab see siis kell 13 päeval.

Hooajale suurepärase alguse teinud ning esimese mänguringi järel turniiritabelis koguni viiendal kohal, esikolmikust vaid nelja punkti kaugusel püsiva Viljandi Tuleviku ja Eesti valitseva jalgpallimeistri Tallinna FC Flora vahelises kõrgliigakohtumises pannakse pall Viljandi linnastaadionil mängu kolmapäeval 8. juulil kell 19. Mängu külastajaid tervitab esimest korda avalikkuse ette astuv klubi maskott mesilane Villi. Publikul on staadionil võimalus osaleda õnneloosis, mille peaauhinnaks on 390 eurot väärt aerulauakomplekt.

Mängupileti saab osta ning söögi-joogi staadionile ette tellida meie e-poest.

Mängupäev meedias

Soccerneti eelvaade

Sakala eelvaade

Sakala: Tuleviku ründaja valiti juunikuu parimaks mängijaks

Mängupäeva lehekülg Facebookis

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin