TÄNA! | Tulevik võõrustab Florat, publik on taas lubatud!

Juba sel täna kell 19 saavad kõik koroonakriisis paljukannatanud jalgpallihuvilised seada sammud Viljandi linnastaadionile, sest eriolukord on lõppenud ning pealtvaatajatega spordiüritused taas lubatud. Premium-liiga 11. voorus võõrustab Viljandi Tulevik tiitlikaitsjat ning värsket Evald Tipneri karikasarja tšempionit Tallinna FC Florat. Et aga koroonaviirus ei ole Eestimaalt kuhugi kadunud ning teatud piirangud on siiski säilinud, peame ka meie publikut taas külla kutsudes teatud tingimusi silmas pidama ja kodusele linnastaadionile naasvad pealtvaatajad mõningaid reegleid täitma.

Olulisim praegu kehtiv kitsendus sätestab, et vabas õhus peetava jalgpallikohtumise publikuarv ei tohi koos võistkondade, tehnilise personali, teleülekande toimkonna ja teenindava personaliga ületada tuhande piiri. See tähendab, et keskmisel jalgpallikohtumisel tohib olenevalt teleülekande meeskonna suurusest (mis on rahvusringhäälingul suurem, teistel produktsioonifirmadel väiksem) olla pealtvaatajate arvuks maksimaalselt 875.

Teiseks tuleb kodumängu korraldaval klubil tagada pealtvaatajate hajutatus. See tähendab, et Viljandi linnastaadionile saabujad peavad arvestama nõudega pidada tribüünil võõraste inimestega vähemalt kahe istekoha pikkust vahet. Kõik külastajad on staadionile oodatud, lahutama ei hakata ei koos mängule saabuvaid sõpru ega perekondi, ent tribüünil istet võttes või seisukohti valides tuleks teiste inimestega, kellega koos staadionile ei saabutud, hoida mõistlikku vahet. Mängukorraldajad tuletavad valjuhääldite kaudu külalistele seda reeglit pidevalt meelde. Distantsi hoidmise juhised kehtivad ka väljaspool tribüüni, näiteks piletisabas või puhvetijärjekorras seistes.

Staadioni sissepääsul ning tribüüni küljes on olemas käte desinfitseerimise vahendid, mis on kõikidele vabalt kasutamiseks. Maskide kandmine ei ole kohustuslik, kuid soovitatav. Klubi suur palve kogukonna ning enda nimel on, et ennast haiglaselt tundvad (köha, nohu, palavik) toetajad jääksid koju ega tuleks staadionile. Kõigist kohtumistest toodetakse hea kvaliteediga otsepilti, nii et keegi ei jää mängu jälgimise võimalusest ilma.

Et jalgpallisõpradel oleks staadionil kõigist kitsendustest hoolimata mugav ja turvaline olla, palub Tuleviku vutiklubi staadionile saabujatel osta järjekordade lühendamiseks osta mängupilet internetist. Klubi kodulehel asuvas e-poes jktulevik.ee/pood saab soetada elektroonilise mängupileti, millega staadionile saabuja võib siirduda otse “E-pilet” sildiga märgistatud väravasse, kus saab oma pileti väljatrükitud kujul või mobiiltelefonist turvatöötajale ette näidata ning pääseb järjekorras seismata tribüünile.

Ainulaadse lahendusena Eestis pakub Tuleviku klubi oma fännidele ka võimalust e-poest mängupäeva näksid ja joogid ette valmis osta. E-poes saab fänn valida meelepärase suupoolise ja joogi, nende eest tasuda ning need siis staadionil eraldi letist ilma järjekorras seismata tellimisel märgitud ajal kätte saada.  Virtuaalne puhvet e-poes sulgub kuus tundi enne kohtumise avavilet, kolmapäevase mänguõhtu puhul tähendab see siis kell 13 päeval.

Hooajale suurepärase alguse teinud ning esimese mänguringi järel turniiritabelis koguni viiendal kohal, esikolmikust vaid nelja punkti kaugusel püsiva Viljandi Tuleviku ja Eesti valitseva jalgpallimeistri Tallinna FC Flora vahelises kõrgliigakohtumises pannakse pall Viljandi linnastaadionil mängu kolmapäeval 8. juulil kell 19. Mängu külastajaid tervitab esimest korda avalikkuse ette astuv klubi maskott mesilane Villi. Publikul on staadionil võimalus osaleda õnneloosis, mille peaauhinnaks on 390 eurot väärt aerulauakomplekt.

Mängupileti saab osta ning söögi-joogi staadionile ette tellida meie e-poest.

Mängupäev meedias

Soccerneti eelvaade

Sakala eelvaade

Sakala: Tuleviku ründaja valiti juunikuu parimaks mängijaks

Mängupäeva lehekülg Facebookis

Mehed

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
1540
Nõmme Kalju FC
1529
Tallinna FCI Levadia
1527
Paide Linnameeskond
1527
Viljandi JK Tulevik
1524
Tartu JK Tammeka
1516
JK Narva Trans
1516
FC Kuressaare
1515
Tallinna JK Legion
1510
JK Tallinna Kalev
139

Duubel

VõistkondMP
Paide Linnameeskond III
1028
Raasiku FC Joker
1027
Harju JK Laagri
1022
Raplamaa JK
1019
Saue JK
1019
FC Kuressaare II
1018
Viljandi JK Tulevik U21
1016
Viimsi JK II
1015
Tallinna JK Piraaja
1010
Tallinna FC Flora U19
108
Põhja-Sakala
108
Pärnu JK Vaprus II
107
FC Kose
104
Pärnu JK Poseidon
103

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
824
Saku Sporting
818
JK Tallinna Kalev
815
Põlva FC Lootos
813
Pärnu JK Vaprus
811
JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
810
Tartu JK Tammeka
83
Nõmme Kalju FC
80

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

Järve Keskus

Suursponsor

Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Combimill
Roger Puit
BalticHouse
BalticHouse

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness