Tactical Foodpack asus toetama Viljandi Tulevikku

Tuleviku toetajate ring sai täiendust: klubi asus toetama Viljandimaal asutatud, Tactical Foodpacki kaubamärgi all innovaatilisi ja naturaalseid matkatoite valmistav ettevõte Tactical Solution. Tulevikuga kaheaastase sponsorlepingu sõlminud eduka ning kiiresti laieneva ettevõtte juhi sõnul tunnetasid nad, et arengus on jõutud etappi, kus soovitakse kohalikule kogukonnale midagi tagasi anda.

Tactical Solutioni juhataja Sverre Puustusmaa kinnitusel on Viljandi Tulevikul ning nende ettevõttel palju ühiseid tunnusjooni. “Nii klubil kui meil on tugevad kohalikud juured, me oleme mõlemad alustanud väikeselt, endasse uskudes ja suurte unistustega, ning ühtmoodi sihikindlalt liigume me oma eesmärkide suunas,” kõneles ta.

“Nagu meiegi, ei karda Viljandi Tulevik otsida ja kasutada edu saavutamiseks erilisi lahendusi, unustamata sealjuures hoidmast ja kaasamast kõige lähemaid, oma inimesi. Meile on äärmiselt oluline, et meie tegevus kannaks ja toetaks ka kohaliku kogukonna ärksamaid tegijaid,” lisas Puustusmaa, kelle kogu pere elab ja hingab juba aastaid jalgpallirütmis. “Seetõttu on meil suur heameel anda oma panus Viljandi Tuleviku toetuseks.”

Tuleviku jalgpalliklubi turundusjuht Marek Tiits lausus, et Tactical Foodpacki liitumine klubi toetajatega on rõõmustav kinnitus sellele, et kohalikud edumeelsed ettevõtjad näevad ja tunnustavad endiselt Tuleviku tehtavaid pingutusi mitte üksnes spordi vallas, vaid laiemas kogukondlikus plaanis.

“Eesti jalgpalli tippliigade klubide hulgas on Tulevik paistnud alati silma just tugeva ja stabiilse kohalike ettevõtjate toetusega,” kõneles Tiits. “Oleme teinud ja teeme omalt poolt kõik selleks, et nende panus kogukonda ei jääks väärilise tähelepanuta. Tactical Foodpacki, noore ja tulise tegija, kohaliku ettevõtluse tõusva tähe liitumine meie klubiperega kinnitab, et oleme õigel teel. Tahan neid tunnustada ja tänada selle eest, et nad väärtustavad nõnda kindlameelselt kogukonda, mille keskel nad tegutsevad.”

2016. aastal Viljandimaal asutatud Tactical Solution toodab laias valikus külmkuivatustehnoloogia abil valmistatud kõrge energiasisaldusega matka- ja militaartoite, -jooke ja -abivahendeid, mis on tänaseks Eesti turu kõrval vallutanud ka suure osa Euroopast. Külmkuivatatud, täielikult naturaalsed valmistoidud, mida on ääretult lihtne valmistada, ei kaota tänu erilisele tootmistehnoloogiale sisuliselt midagi oma maitsest ega lõhnast ning on energiarikkad ja ülipika säilivusajaga. Käesoleva aasta algul avas Tactical Foodpack Männimäel uhiuue ja kaasaegse tootmis- ja kontorihoone.

Vaata lähemalt: tacticalfoodpack.com.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin