Tactical Foodpack asus toetama Viljandi Tulevikku

Tuleviku toetajate ring sai täiendust: klubi asus toetama Viljandimaal asutatud, Tactical Foodpacki kaubamärgi all innovaatilisi ja naturaalseid matkatoite valmistav ettevõte Tactical Solution. Tulevikuga kaheaastase sponsorlepingu sõlminud eduka ning kiiresti laieneva ettevõtte juhi sõnul tunnetasid nad, et arengus on jõutud etappi, kus soovitakse kohalikule kogukonnale midagi tagasi anda.

Tactical Solutioni juhataja Sverre Puustusmaa kinnitusel on Viljandi Tulevikul ning nende ettevõttel palju ühiseid tunnusjooni. “Nii klubil kui meil on tugevad kohalikud juured, me oleme mõlemad alustanud väikeselt, endasse uskudes ja suurte unistustega, ning ühtmoodi sihikindlalt liigume me oma eesmärkide suunas,” kõneles ta.

“Nagu meiegi, ei karda Viljandi Tulevik otsida ja kasutada edu saavutamiseks erilisi lahendusi, unustamata sealjuures hoidmast ja kaasamast kõige lähemaid, oma inimesi. Meile on äärmiselt oluline, et meie tegevus kannaks ja toetaks ka kohaliku kogukonna ärksamaid tegijaid,” lisas Puustusmaa, kelle kogu pere elab ja hingab juba aastaid jalgpallirütmis. “Seetõttu on meil suur heameel anda oma panus Viljandi Tuleviku toetuseks.”

Tuleviku jalgpalliklubi turundusjuht Marek Tiits lausus, et Tactical Foodpacki liitumine klubi toetajatega on rõõmustav kinnitus sellele, et kohalikud edumeelsed ettevõtjad näevad ja tunnustavad endiselt Tuleviku tehtavaid pingutusi mitte üksnes spordi vallas, vaid laiemas kogukondlikus plaanis.

“Eesti jalgpalli tippliigade klubide hulgas on Tulevik paistnud alati silma just tugeva ja stabiilse kohalike ettevõtjate toetusega,” kõneles Tiits. “Oleme teinud ja teeme omalt poolt kõik selleks, et nende panus kogukonda ei jääks väärilise tähelepanuta. Tactical Foodpacki, noore ja tulise tegija, kohaliku ettevõtluse tõusva tähe liitumine meie klubiperega kinnitab, et oleme õigel teel. Tahan neid tunnustada ja tänada selle eest, et nad väärtustavad nõnda kindlameelselt kogukonda, mille keskel nad tegutsevad.”

2016. aastal Viljandimaal asutatud Tactical Solution toodab laias valikus külmkuivatustehnoloogia abil valmistatud kõrge energiasisaldusega matka- ja militaartoite, -jooke ja -abivahendeid, mis on tänaseks Eesti turu kõrval vallutanud ka suure osa Euroopast. Külmkuivatatud, täielikult naturaalsed valmistoidud, mida on ääretult lihtne valmistada, ei kaota tänu erilisele tootmistehnoloogiale sisuliselt midagi oma maitsest ega lõhnast ning on energiarikkad ja ülipika säilivusajaga. Käesoleva aasta algul avas Tactical Foodpack Männimäel uhiuue ja kaasaegse tootmis- ja kontorihoone.

Vaata lähemalt: tacticalfoodpack.com.

Mehed

VõistkondMP
Tallinna FCI Levadia
412
Paide Linnameeskond
410
JK Narva Trans
58
Tartu JK Tammeka
26
Nõmme Kalju FC
46
Tallinna FC Flora
13
Viljandi JK Tulevik
43
Tallinna JK Legion
42
Pärnu JK Vaprus
31
FC Kuressaare
40

Duubel

VõistkondMP
Paide Linnameeskond III
2676
Harju JK Laagri
2659
Raasiku FC Joker
2657
Saue JK
2655
FC Kuressaare II
2651
Viimsi JK II
2641
Raplamaa JK
2637
Tallinna JK Piraaja
2633
Tallinna FC Flora U19
2631
Viljandi JK Tulevik U21
2627
Pärnu JK Vaprus II
2626
Põhja-Sakala
2620
FC Kose
269
Pärnu JK Poseidon
266

Naised

VõistkondMP
Pärnu JK Vaprus
13
Saku Sporting
13
JK Tallinna Kalev
13
Tallinna FC Flora
00
Lasnamäe Ajaxi ja Paide LN ÜN
00
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
10
Tartu JK Tammeka
10
Põlva FC Lootos
10

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness