SISEPILK | U-13 edukas nädalavahetus, kolmas meeskond tegi purustustööd, naistele emotsionaalne kaotus

Sisepilk on taas ringi piilumas. Möödunud paari nädalasse on mahtunud võitmist ja kaotamist, viike ja ehmatusi. Vaatame üle kogu klubi ja jalgpallikooli tegemised. FOTO: Maarika Hiiemäe.

Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond | Naiste meistriliiga

Kui naiste meistriliiga põhiturniiri viimases voorus alistas meie naiskond võõrsil Nõmme Kalju 4:0, siis sügisringi avavoor tõi koduväljakul vastaseks Põlva Lootose, kellele raskes mängus emotsionaalsel moel alla jäädi.

Põlvalannad panid mängu algusest saati meie naistele peale tugeva surve ning see kandis kiiret vilja, kui 11. ja 13. minutil oli täpne Ave-Lii Laas. Tõsiseid probleeme oli keskväljal, kus põlvalannad jõuliselt tegutsesid, Tuleviku käigud kinni panid ja väga teravaid rünnakuid üles võtsid. Reti Talts päästis Tuleviku väravasuul mitut puhku omasid halvemast.

Mängu edenedes aga leidis ka Tulevik oma rütmi ja mängupilt võrdsustus. Palli suudeti vallata ja viia ohtlikesse tsoonidesse üha sagedamini. 31. minutil saadi hea töö eest tasu, kui Gerli Israel Põlva kaitseliini üle jooksis ja palli väravasse saatis.

Teist poolaega oli kulunud napid seitse minutit, kui põlvalannad oma kaheväravalise eduseisu taastasid: 52. minutil sai kübaratriki kirja Ave-Lii Aas. Selgi korral oli Tulevikul Gerli Israeli näol vastus võtta ning seekord tuli see väga kiiresti, Israel vastas efektse peaväravaga juba 54. minutil.

Innukalt viigiväravat jahtima asunud Tulevik aga väsis ning liinide vahele tekkisid suured tühjad alad, mille Põlva lõpuks ka ära kasutas, kui Kristin Kukli 75. minutil paarikümnelt meetrilt pehme ja hästi sihtud kaarpaali Tuleviku värava suunas teele sai panna. Reti Taltsi käed selleni ei ulatunud ning 2:4 kaotus Põlva Lootose vastu sai koos lõpuvilega tõeks.

Liigatabelis vahetasid Lootos ja Tulevik nüüd kohad: Lootos tõsusis 20 punktiga viiendaks ja Tulevik jäi 17 punktiga kuuendale tabelireale. Lähim jälitaja Tartu Tammeka jääb Tulevikust kümne punktiga maha.

Naiskonna järgminegi kohtumine leiab aset kodus. laupäeval 3. oktoobril kell 16 võõrustatakse kunstmuruväljakul Nõmme Kalju naiskonda, kes teenis eelmises voorus oma esimesed (!) punktid sel hooajal, kui alistas 1:0 Tammeka.

Tulevik U-21 | II liiga lõuna-lääne piirkond

Pärast paari nädala tagust purustustööd Pärnus, kus JK Poseidon 5:0 alistati, on Tuleviku duubelmeeskonna mängumootor tõrkuma hakanud.

20. septembril jäädi koduväljakul 0:1 alla Pärnu Vapruse duubelmeeskonnale, võiduvärava lõi Joosep Sarapuu 72. minutil penaltipunktilt.

Hoopis täbarasti läks U-21 noormeestel aga möödunud kolmapäeval, mil võõrsil Saue jalgpalliklubile, kes tabelis kõrgel neljandal kohal, koguni 0:7 alla jäädi. Mänguskoori avas seal veel mullu ise Tuleviku särki kandnud Jaagup Luhakooder juba 13. minutil. Avapoolaeg küll selle tulemusega ka lõppes, ent teisel poolajal pidas U-21 vastu 20 minutit, misjärel tegi Rauno Nõmmiko seisuks 2:0 ja see tähistas paraku Tuleviku täieliku lagunemise algust.

Kaks minutit hiljem skooris Argo Alaväli, 71. minutil Mark Rõõmussaar, 74. minutil Janar Pajo, 78. minutil Peeter Seppel ning mängule pani kolksuga kaane peale 82. minutil teist korda täpne olnud Rauno Nõmmiko.

Liigatabelis langes Tulevik U-21 nüüd üheksandaks, teenitud on 21 punkti ning ühepunktilise edumaaga edestatakse Põhja-Sakala meeskonda. Kaheksandal kohal olev Tallinna Piraaja on kahe punkti kaugusel, seitsmendat kohta hoidev Raplamaa jalgpalliklubi jääb aga juba kaheksa punkti kaugusele.

Järgmist liiga tippude hulka kuuluvat võistkonda võõrustab Tulevik U-21 juba 3. oktoobril, kui kell 13 minnakse kunstmurul vastamisi Harju jalgpalliklubiga, kes pidamas lahingut teise koha nimel. Liigavõidu on suure tõenäosusega juba kolmandat aastat järjest kindlustanud Paide Linnameeskonna kolmas võistkond, kel koos 55 punkti ja edu Raasiku Jokeri ees kuuepunktiline.

Tulevik III | IV liiga A-tasand

Neljanda liiga lõunapiirkonna alagrupivõidu haaranud Tuleviku kolmas meeskond jätkab nüüd A-tasandi mängudega, millega selgitatakse neljanda liiga tänavune tšempion.

Esimeses A-tasandi kohtumises tuli Tuleviku võõrsil FC Arukülale koguni 6:1 alla vanduda. 19. septembril peetud kohtumises avasid võõrustajad skoori juba 5. minutil. Tanel Alliksaare 9. minuti tabamuse näol oli Tulevikul küll kiire vastus olemas, ent poolajapausile mindi juba võõrustajate 3:1 eduseisul. Teise poolaja esimese nelja minuti vältel skoorisid võõrustajad kaks korda ning nende 80. minuti tabamus vormistas lõppskoori 6:1.

Jõulise vigade paranduse tegi Tulevik III möödunud laupäeval koduväljakul, kus Tallinna FC Olympic Olybet 5:1 alistati. Arlet Hunt avas skoori 15. minutil ja oli kaks minutit hiljem täpne ka penaltipunktil. 30. minutil lõid külalised ühe tagasi, ent Hundi hoog oli võimas ning teisel poolajal oli ta jälle aktsioonis 67. ja 74. minutil. Keith Maiste 83. minuti värav tegi lõppseisuks 5:1.

A-tasandi tabelis on Tulevik III nüüd kaheksa võistkonna seas neljandal kohal. Tabelit juhib täiseduga Viimsi Lõvide võistkond. Tulevik III läheb aga järgmises kohtumises koduväljakul vastamisi Maarjamäe FC IGI-ga, mäng toimub 4. oktoobril kell 12 kunstmurul. Maarjamäe meeskond on kahest mängust saanud ühe viigi ning tabelis kuuendal real.

 Tulevik U-17 | Eliitliiga II liiga B-tasand

Pärast Sillamäe võistkonnalt loobumiskaotuse saamist kolkis Tuleviku U-17 võistkond 19. septembril koduväljakul Kohtla-Järvet 6:0, täpsed olid Galvin Järs neljal ning Timo Tiido ja Rome Veske ühel korral.

Kolm päeva hiljem tuli noormeestel aga võõrsil mõneti ootamatu sahmakas vastu võtta, kui Eesti U-15 koondisele 0:3 alistuti.

Järgmise kohtumise peab Tuleviku U-17 võistkond võõrsil. 3. oktoobril kell 19 minnakse pealinnas vastamisi Tallinna Kalevi eakaaslastega. Kodus saab meie noori taas näha 10. oktoobril kell 14.30 algavas kohtumises, milles võõrustatakse Tartu Heliose U-17 võistkonda.

Liigatabelis püsivad meie noormehed teenitud kuue punkti toel neljandal kohal, edestades kahe punktiga Tartu Santost. Samadel punktidel Tulevikuga on Saku Sportingu noored. Esikohast ja liiga hetkeliidrist Kuusalu Kalevist lahutab Tulevikku kolm punkti.

Tulevik U-15 | III liiga

Vastandlike tunnete nädal on selja taga Kaimar Saagi juhendatavatel Tuleviku U-15 vanuseklassi poistel.

20. septembril alistati Tallinna Kalevi eakaaslased võõrsil koguni 10:1. Meie poolt olid tabavad Aron Mattias Mirka ja Jan Lukas Mätlik, kes said mõlemad kirja kübaratriki. Sebastian Puustusmaa lisas kaks väravat ning Eric Levit ja Ott Orav kumbki ühe.

Möödunud pühapäeval aga sõideti külla Läänemaa jalgpalliklubile, kellega Kaimari poisid liigavõidu nimel pikka aega kembelnud. Paraku tuli Haapsalust naasta ootamatult suureskoorilise kaotusega: läänlastele jäädi alla koguni 0:6.

Liigavõit aga ei ole kuhugi kadunud. Matemaatika on lihtne: Läänemaa jalgpalliklubi poiste jaoks oli Tulevikuga peetud mäng viimane ning võiduga kerkiti esikohale, Tulevikust kahe punkti kaugusele. Ükski Tuleviku selja taga platseeruv võistkond meie poisse enam ei ohusta ning meil on üks mäng varuks: 3. oktoobril kell 16 minnakse võõrsil vastamisi liiga eelviimase, Raplamaa jalgpalliklubiga. Selle mängu ükskõik millise skooriga võit kergitab Kaimari poisid tagasi esikohale, ühe punktiga Läänemaa jalgpalliklubi ette – ning kindlustab liigavõidu.

Pea püsti, poisid! Tuleb ära!

Tuleviku U-15 ja Suure-Jaani Unitedi ÜM | IV liiga

Pikalt võidu- ja viigilainel purjetanud neljandal liigatasemel mängiv Tuleviku U-15 ja Suure-Jaani Unitedi ühendvõistkond andis küll ülemöödunud voorus veidi tagasi, kui 19. septembri võõrsil Kohila Püsivusele 1:4 alla jäädi, ent juba järgmises voorus, 26. septembril taas võõrsil peetud kohtumises naasti punktide noppimise rajale: lähikonkurendi, teisel kohal platseeruva Nõmme Kaljuga viigistati 0:0.

Viis mängu enne hooaja lõppu on 11 kohtumist pidanud ühendvõistkonnal säilinud kõik võimalused liigavõidu püüdmiseks. Teisel kohal paikneval Nõmme Kaljul on koos 22 punkti ja peetud 13 kohtumist, liigat juhtival FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendvõistkonnal aga 28 punkti ja peetud 12 mängu.

Järgmine voor viibki noormehed võõrsil ülitähtsas mängus vastamisi liiga liidriga. Kohtumine algab Soe staadionil 4. oktoobril kell 15.

Tulevik U13 | A-tugevusgrupi E-alagrupp

Rõõmuseguste tunnetega mängupäev oli Antti Rosenbergi ja Leo Ira juhendatavatel U-13 poistel möödunud pühapäeval, kui koduväljakul Nõmme Kalju eakaaslaste vastu pikalt juhiti, ent lõpuks 1:1 viigiga lepiti.

Kaks vooru enne hooaja lõppu on poistel võimalik püüda veel alagrupi teist kohta. Järgmine samm selles suunas tehakse 3. oktoobril kell 14 võõrsil algavas kohtumises Tartu Tammeka vastu. Hooaja viimane mäng peetakse kodus 11. oktoobril Pärnu Poseidoniga.

Tulevik U-12 | U-12 liiga IV alagrupp

Tuleviku U-12 poisid lähevad oma esimest alagrupivõitu püüdma 4. oktoobril koduväljakul peetavas kohtumises Tartu FC Santose eakaaslastega. Suvevoorus tuli tugevas lahingus samade poiste 3:1 paremust tunnistada.

Mehed

VõistkondMP
Harju JK Laagri
3573
Tallinna FCI Levadia U21
3568
FC Elva
3563
Tallinna FC Flora U21
3562
Viimsi JK
3560
FC Nõmme United
3557
Paide Linnameeskond U21
3552
Ida-Virumaa FC Alliance
3524
Viljandi JK Tulevik
3523
Pärnu Jalgpalliklubi
3520

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
2472
Saku Sporting
2454
JK Tallinna Kalev
2437
JK Tabasalu
2435
Tartu JK Tammeka
2437
Pärnu JK Vaprus
2429
Põlva FC Lootos
2411
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
245

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • situs togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel online
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs togel terbaik dan terpercaya
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • keluaran togel cambodia
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs togel terbaik
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel terbesar
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • bo togel
 • agen togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen togel resmi
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs bandar togel
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • togel online
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs resmi pasang togel
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen judi togel
 • agen bandar togel
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel terpercaya
 • bo togel terbesar
 • situs togel resmi toto
 • bo togel
 • situs agen togel resmi
 • situs agen togel resmi
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs bo togel
 • situs togel online
 • agen togel online
 • agen togel online
 • toto togel
 • situs togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen bandar togel resmi
 • situs togel terpercaya
 • bandar togel online
 • situs togel terpercaya
 • bo toto togel
 • situs resmi pasang togel
 • situs togel online
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel online
 • situs togel terpercaya
 • situs togel
 • situs bo togel
 • bandar togel terpercaya
 • agen togel resmi
 • bandar togel
 • daftar bandar togel terpercaya
 • daftar togel via dana
 • situs togel terpercaya
 • situs togel resmi
 • situs togel terpercaya
  situs togelagen togelagen togel totositus togel online terpercayasitus agen togel resmibandar togel terpercayatogel onlinesitus togel resmisitus togel terbaikagen togel resmisitus togel