SISEPILK | Naised, duubel, kolmas, noored ja harrastajad – kuidas läheb?

Jalgpallivanker Eestimaal veereb omasoodu ning hooaegadega on jõudsalt edasi liigutud kõigil jalgpallipüramiidi astmetel. Paneme järjekordses Sisepilgu rubriigis meie klubi võistkondade käekäigule silma peale.

Naiste meistriliiga

Sergei Vassiljevi ja Roger Teori juhendamisel on Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond suurte tegude tegemise lainel. Viimased neli kohtumist ollakse kaotuseta ning kui liigatabeli poolitamiseni jääb neli mängu, püsitakse kenasti neljanda koha konkurentsis, mis tagaks naiskonnale kindla püsimajäämise ja tugevad mängud väärikate vastastega hooaja teiseks pooleks.

Enam kui kuu aega on möödunud ajast, mil naised väljakult kaotusega lahkusid: 18. juulil tunnistati võõrsil naiste meistriliiga suveräänse hegemooni Tallinna FC Flora 10:0 üleolekut. Seejärel peeti järjest neli kodukohtumist ning punkte saadi kõigis. 25. juulil alistati suurelt 7:0 Nõmme Kalju naised. Nädal hiljem võideti Teisi Toomsalu telemängus löödud oivalise värava toel igipõlist rivaali Tartu Tammekat 1:0. Järgnes 3:0 koduvõit Põlva Lootose üle ning möödunud nädala laupäeval jäädi koduväljakul Pärnu Vapruse jõulise, koondislastega tugevdatud naiskonna vastu küll kahel korral kaotusseisu, kuid Gerli Israeli fantastiline kauglöögivärav teisel poolajal ning Teisi Toomsalu üleminutite tabamus jätsid siiski koju 2:2 viigi.

29. augustil kell 18.00 kohtutakse Tallinnas sealse Kalevi naiskonnaga, kes tänavusel hooajal oma trooni ehk teise koha pärast tabelis Saku Sportinguga tõsist lahingut peab.

Tuleviku naised püsivad turniiritabelis aga viiendal positsioonil, edestades Põlva Lootost ühe punktiga ning Pärnu Vaprus hoiti äsja saavutatud viigiga püütavas kauguses ehk nelja punkti kaugusel.

Gerli Israel ja Anna-Liisa Joandi mahuvad naiste meistriliiga väravaküttide pingereas esikümnesse, mõlemal on kirjas kuus tabamust.

Teisi Toomsalu supervärav Tammekale kaheksandas voorus: 

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
Tulevik U-21 | II liiga lõuna-läänepiirkond

Kevin Paavo ja Mati Jürissoni hoolealused müdistavad teise liiga lõuna-läänepiirkonnas ning tasavägises alagrupis on tulnud ette nii väärikaid võite kui nappe ja vähem nappe lüüasaamisi.

Viimati 31. juulil Tallinna Piraaja üle 3:1 võitu maitsnud duubelmeeskond on seejärel pidanud ühe Tipneri karikasarja kohtumise, kus alistuti Premium Liigas pallivale Paide Linnameeskonnale 9:0, ning kolm liigakohtumist.

9. augustil peetud maakonnaderbis jäi Tulevik võõrsil 3:0 alla Põhja-Sakala esindusele. Seejärel peeti tasavägine kodukohtumine Viimsi JK duubelrivistusega, kus Karl Siimsoni kahest tabamusest ei piisanud, külalised said 3:2 võidu. Seni viimases mängitud voorus mindi võõrsil vastamisi tänavu liigavõidu nimel heitleva Raasiku Jokeriga ning ehkki Robin Marandi 15. minuti tabamusest mindi juhtima, naasti koju 1:4 kaotusega.

Juba täna, esmaspäeval ootab duubelmeeskonda ees sõit Kosele, kus sealse, liigatabeli eelviimasega kell 19 algavas kohtumises vastamisi minnakse. Tuleviku meeskond on enne tänast teeninud tabelisse 16 punkti ning on kaheksandal kohal.

Tulevik III | IV liiga lõunapiirkond

Tuleviku kolmas meeskond on suure osa hooajast oma alagrupi veduriks olnud. Augusti algul Kristiine jalgpalliklubilt saadud 0:3 kaotus küll langetas mehed korraks teisele kohale, ent juba järgmises voorus, mis leidis aset möödunud pühapäeval, mindi koduväljakul vastamisi kibedaima konkurendiga liigavõidule, Lasnamäe Ajaxiga. See kohtumine õnnestus Janar Bergmanni ja Indrek Ilvese väravatest 4:2 võita ning esikoht tabelis haarati kahepunktilise edumaaga tagasi, sealjuures on Tulevikul lähimate jälitajatega võrreldes mäng varuks.

Põhihooajal ongi Tuleviku kolmandal meeskonnal jäänud mängida üks mäng, 30. augustil minnakse võõrsil vastamisi Tallinna FC Teleiosega. Ülitähtis koduvõit Ajaxi vastu tagas meie meestele neljanda liiga lõunatsooni võidu, mistõttu hakatakse hooaja teises pooles mängima liiga üldvõidu nimel.

Liiga väravaküttide pingereas on koguni kolm Viljandi meest: Janar Bergmann on seitsme tabamusega teine, Robert Taar ja Roger Teor jagavad 5.-10. kohta.

Tuleviku harrastajad | Coolbet rahvaliiga B-tasand

Viljandi harrastuspallurite hooaeg ei alanud kõige rõõmsamalt, ent pärast kolme järjestikust kaotust (2:10 Rõngu Unitedi, 0:5 FC Mulgi ja 2:4 Viru-Nigula vastu) tehti 9. augustil Elvas sealse 6. Sektori meeskonna vastu hiilgemäng, kui 1:4 kaotusseisust 5:5 viik välja võideldi. Esimeses kodukohtumises võideti Viru-Nigulat 4:0 ning möödunud neljapäeval 20. augustil koduväljakul peetud korduskohtumisest FC Mulgiga väljusid harrastajad 3:2 võiduga, väravate autoriteks Martin Rennit, Ülar Koni ja Villu Läne.

Viigi ja kahe võidu toel on harrastajad kaks mängu enne hooaja lõppu haaranud algrupis teise koha. Edasipääsuvõimalust play-offidesse Viljandi amatööridel siiski ei ole, sest FC Mulgile, kel pidada veel vaid üks kohtumine, oli Viljandis saadud kaotus alles hooaja esimeseks, mistõttu nende alagrupivõitu ja veerandfinaali pääsemist enam miski ei takista.

Kodusel Kesklinna kooli staadionil võtavad harrastajad veel vastu FC Elva 6. Sektori ja Rõngu Unitedi.

Tulevik U-17 | Eliitliiga II liiga

Indrek Ilvese ja Raiko Mutle juhendatavad noormehed kulgevad U-17 Eliitliiga teises liigas ameerika mägede rütmis. Viimasest viiest kohtumisest on teenitud kaks võitu, viik ja kaks kaotust. Kui 21. juunil peetud kohtumises viigistati võõrsil tugeva tabeliliidri Tartu FC Santosega, siis enne suvist pausi, 28. juunil alistuti kodus Tartu Tammeka eakaaslastele 1:2. Seejärel aga purustati võõrsil Kohtla-Järve JK Järve meeskond 5:0.

Pausi järel naasti kaotusega: 11. augustil jäädi koduväljakul 0:3 alla U-15 koondisele. Sealjuures esindasid esimest korda sinisärke Tuleviku enda poisid Kristofer Sild ning Karl Sebastian Puustusmaa.

Viimati peetud voorus aga alistati 19. augustil võõrsil Sillamäe Kalevi ja Jõhvi Phoenixi ühendmeeskond kindlalt 3:0. Jala said selles mängus valgeks Kevin Soitu, Morten Siht ning penaltipunktil täpne olnud Kevin Kasik.

Nüüd ootab U-17 noormehi ees hooaja vaat-et kõige tähtsam kohtumine: veel täpsustamata kuupäeval võetakse koduväljakul vastu Narva Transi eakaaslased, kes liigatabelis teise koha kindlustanud. Võit (või soodsate asjaolude kokkulangemine ehk Tartu Tammeka kaotus või viik sama vooru kohtumises Sillamäe-Jõhvi ühendmeeskonnaga) tagaks Tuleviku noortele mängumeestele põhihooaja lõpuks koha tabeli esiviisikus, mis tähendaks tugevaid mänge ning koha kindlustamist samal liigatasemel ka järgmise aasta võistkonnale.

Tulevik U-15 | III liiga

Kaimar Saagi hoolealused, U-15 võistkonna poisid on leidnud võidu- ja väravasoone ning asunud U-15 kolmanda liiga turniiritabelit kindlalt juhtima. Viimasest viiest liigakohtumisest on võidetud neli koondväravatevahega 17:5.

25. juunil purustati koduväljakul Pärnu jalgpalliklubi eakaaslased 9:0. Seejärel võeti 5. juulil kodumurul 4:2 võit Tallinna Kalevi poiste üle. Pärast suvepausi jätkati võidulainel, kui 12. augusti mängus oldi 2:0 üle Läänemaa jalgpalliklubist. Hooaja esimene kaotus tuli vastu võtta lähikonkurendilt, kui tabeli kolmandale meeskonnale, Saue jalgpalliklubile jäädi 15. augustil koduväljakul 1:3 alla. Pead aga kauaks norgu ei lastud, sest nädal hiljem naasti võidulainele ning võeti Tallinna FC Levadia valgelt võistkonnalt võidupunktid, 2:0 skooriga lõppenud mängus olid täpsed Karl Sebastian Puustusmaa ning Ott Orav.

Sel pühapäeval sõidavad Kaimari poisid võõrsile, et mängida järgmise vooru kohtumine Raplamaa jalgpalliklubi vastu.

Turniiritabelis hoiavad poisid viis vooru enne hooaja lõppu esikohta, lähim jälitaja Läänemaa jääb nelja punkti kaugusele. Väravaküttide edetabelit juhib Eric Levit kaheksa tabamusega, talle järgnevad Jan Lukas Mätlik viie ja Ott Orav ning Karl Sebastian Puustusmaa nelja väravaga. Levit ja Mätlik mahuvad oma skoorisaldoga ka kogu liiga väravaküttide esikümnesse, Levit viiendal ja Mätlik kümnendal kohal.

Tulevik / Suure-Jaani United ÜM U-15 | IV liiga

Sergei Vassiljevi ja Kaimar Saagi juhendamisel U-15 neljandas liigas pallivad noormehed teevad samuti suuri tegusid: seitsme kohtumise järel hoitakse enda valduses liigatabeli teist kohta 15 punktiga, teenitud on viis võitu ja kaks kaotust.

Viimases viies kohtumises on kaotusekibedust tunnistatud kahel korral, kui 8. augustil jäädi võõrsil 1:4 alla FC Tallinna eakaaslastele ja enne seda kaotati 5. juulil koduväljakul FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendvõistkonnale 2:5. Veel varem olid meie poisid 28. juunil alistanud Nõmme Kalju eakaaslased. Kahes viimases voorus võeti samuti võidud: 14. augustil alistati koduplatsil 7:1 FA Tartu Kalev ning möödunud nädalavahetusel peetud võõrsilmängus 2:1 Tartu FC Heliose poisid.

Enne kooliaasta algust, 31. augustil ootab poisse ees pikk sõit Kohtla-Järvele, kus sealse JK Järvega vastamisi minnakse. Liigatabelis on järvelased kindlalt viimased, olles seitsmest mängust teeninud ühe võidu ja kuus kaotust.

Nooremad grupid

Antti Rosenbergi Ja Leo Ira U-13 poistel on käsil raske hooaeg, kui oma liigas ei ole veel võiduarvet avada suudetud. Viimati jäädi 22. augustil võõrsil 1:4 alla JK Tabasalu poistele. Raskelt on kulgenud ka U-12 poiste hooaeg: kui hooaja esimeses kohtumises viigistati Tartu Tammekaga 2:2, siis seejärel on tulnud vastu võtta ridamisi kaotusi. U-12 poisse ootab 30. augustil ees taaskordne kohtumine just nimelt Tartu Tammekaga.

Janar Õunapi U-11 poisid võitsid esimeses suvepausi järgses kohtumises 5:0 Tarvastu ja Tõrva ühendvõistkonda. Selle vanusetaseme noorteliigas meistrivõistluste tabelit ei koostata ja tulemuste üle arvestust ei peeta.

Janari U-10 võistkond pidas hiljuti turniiripäeva Jüris, kus võideti üks, kaotati üks ja viigistati samuti üks kohtumine. Viimatisel turniiripäeval Valgas võideti kaks ning kaotati samuti kaks kohtumist.

U-9 poiste sinine ja kollane võistkond, vastavalt Janari ja Rain Tölpuse käe all, lustisid juuli lõpus Saaremaa turniiripäeval, kus ka omavahel vastamisi mindi.  Raini poisid pidasid möödunud nädalavahetusel järjekordse turniiri Vaimastveres. “Paljudele pisikestele oli see esimene võistluskogemus,” kõneles Rain Tölpus. “Ma olen nendega väga, väga rahul. Meie sellesuvised turniirid võtab hästi kokku ühe Saaremaa mängupäeva järel rahulolevalt õhanud poisi tõdemus: “See oli mu elu parim päev”. Tänan kõiki mängijaid ja lapsevanemaid meeleolukate turniiripäevade eest,” lõpetas treener.

Mehed

VõistkondMP
Harju JK Laagri
3573
Tallinna FCI Levadia U21
3568
FC Elva
3563
Tallinna FC Flora U21
3562
Viimsi JK
3560
FC Nõmme United
3557
Paide Linnameeskond U21
3552
Ida-Virumaa FC Alliance
3524
Viljandi JK Tulevik
3523
Pärnu Jalgpalliklubi
3520

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
2472
Saku Sporting
2454
JK Tallinna Kalev
2437
JK Tabasalu
2435
Tartu JK Tammeka
2437
Pärnu JK Vaprus
2429
Põlva FC Lootos
2411
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
245

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • situs togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel online
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs togel terbaik dan terpercaya
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • keluaran togel cambodia
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs togel terbaik
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel terbesar
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • bo togel
 • agen togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen togel resmi
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs bandar togel
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • togel online
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs resmi pasang togel
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen judi togel
 • agen bandar togel
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel terpercaya
 • bo togel terbesar
 • situs togel resmi toto
 • bo togel
 • situs agen togel resmi
 • situs agen togel resmi
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs bo togel
 • situs togel online
 • agen togel online
 • agen togel online
 • toto togel
 • situs togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen bandar togel resmi
 • situs togel terpercaya
 • bandar togel online
 • situs togel terpercaya
 • bo toto togel
 • situs resmi pasang togel
 • situs togel online
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel online
 • situs togel terpercaya
 • situs togel
 • situs bo togel
 • bandar togel terpercaya
 • agen togel resmi
 • bandar togel
 • daftar bandar togel terpercaya
 • daftar togel via dana
 • situs togel terpercaya
 • situs togel resmi
 • situs togel terpercaya
  situs togelagen togelagen togel totositus togel online terpercayasitus agen togel resmibandar togel terpercayatogel onlinesitus togel resmisitus togel terbaikagen togel resmisitus togel