SISEPILK | Nädal klubisüsteemis – kuidas noortel ja duublil läks?

Möödunud nädalal pidasid mitmed klubi võistkonnad oma järjekordsed mänguvoorud. Kuidas neil läks?

Tulevik II

Duubelmeeskond Tulevik II alistas pühapäeval koduväljakul teise liiga lõuna-läänepiirkonna järjekordses mänguvoorus 3:1 Pärnu Poseidoni. Kristen Kähri ja Karl Rudolf Oru väravatest mindi avapoolaja lõpuks 2:0 juhtima. Pärast seda, kui teise poolaja alguses mängu sekkunud Poseidoni mees Kristjan Õunpuu oli mõnikümmend sekundit hiljem Rainer Rüütli punase kaardi väärilise veaga maha tõmmanud ja pärnakad kümnekesi jätnud, lõi Tulevik võimaluse võimaluse järel. Kõik olukorrad aga löödi kas väravavahile sülle või väravast mööda.

Hoopis kümnemeheline Poseidon üritas mängu tagasi tulla, kui Rene Prans 88. minutil kodumeeskonna kaitseavantüüri ära kasutas ja vahe minimaalseks vähendas. Viimasel mänguminutil aga lõi Ivo Kiviselg omavärava ning vormistas sellega 3:1 lõppskoori. Tuleviku duubelmeeskonna hooaja neljas võit tõstis satsi tabelis üheksandale kohale.

Järgmine kohtumine peetakse reedel 31. mail kell 19.00, kui kunstmurul võõrustatakse Viimsi JK duubelmeeskonda.

Tulevik U-17

Möödunud voorus raske võidu saanud Tuleviku U-17 meeskond pidas 25. mail võõrsil järjekordse U-17 eliitliiga teises liigas, ning tegi Tartu Tammeka eakaaslastega 0:0 viigi.

Üheksa kohtumist pidanud Tuleviku noormehed püsivad 18 punktiga liigatabelis kolmandal kohal, mängu rohkem pidanud ning 17 punkti kogunud Läänemaa JK eakaaslaste ees.

Tulevik U-14

Kaimar Saagi juhendatav Tulevik U-14 teenis aga 24. mail üliväärtusliku võidu, U-14 teise liiga põhja-lõunapiirkonnas kui koduväljakul peetud kohtumises Tallinna FC Flora U-16 II tulemusega 4:2 alistati.

Tallinlased lubati juba kolmandal minutil juhtima, ent Günther Laanisto 5. minuti penaltist ja Ruben Paabeli 19. minuti tabamusest haarati 2:1 eduseis. Veel korra lubati florakad mängu tagasi, sest 24. minutil viigistas Vladislav Sedov seisu 2:2-le.

Võit jäi siiski koju, sest 48. minutil realiseeris Günther Laanisto teise penalti ning lõppseisu 4:2 vormistas kolmandal üleminutil Kristofer Sild.

Hädavajalik võit aitas Kaimari poisid kuuele tabelipunktile ning kannule samadel punktidel olevale Tallinna Kalevi ning FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendmeeskonna eakaaaslastele.

Järgmise mängu peab Tulevik U-14 võõrsil, kui 31. mail minnakse võõrsil vastamisi Kohila Püsivusega, kes hetkel ühe punktiga tabelis viimasel kohal.

Tulevik U-11

Indrek Ilvese juhendatav Tulevik U-11 ehk 2009. aasta poisid pidasid 26. mail maha järjekordse liigaturniiri, mis seekord toimus kaugel Narvas. Rasketes tingimustes, lakkamatus padusajus peetud turniirilt võeti kahe kaotuse kõrval kaasa väärt viik. Kaua puhata poisid aga ei saa, sest juba 2. juunil ootab ees järgmine turniir.

Tulevik U-9

Janar Õunapi 2010. aasta poiste grupp Tuleviku U-11 pidas samuti 26. mail liigaturniiri Ülenurmes, kus võideti kõik kolm kohtumist. Järgmine turniir mängitakse maha 16. juunil.