SISEPILK | Kaimari poistel tiitel käes! U-17 võitis suurelt, naised viigistasid, U-13 lõpetas hooaja ilusa võiduga

Möödunud paari nädala jooksul on jalgpalliliigade hooajad kulgenud tavapärases sügisrütmis. Noortesüsteemi võistkondadel on hooaja lõpp käega katsuda ning naised ja duubelmeeskondki peavad hooaja lõpusirge kohtumisi. Sisepilgu rubriik paneb pilgu peale viimastele tulemustele. FOTO: Maarika Hiiemäe.

Naiste meistriliiga

Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond pidas 3. oktoobril koduväljakul maha haarava lahingu Nõmme Kalju naiskonnaga. Gerli Israeli kahe tabamuse toel eduseisu haaranud naiskond lubas Kalju naised poolaja viimasel sekundil mängu tagasi. Teise poolaja algul suurendas Teisi Toomsalu eduseisu taas kahele väravale, ent mõned minutid hiljem võttis Kalju taas ühega järele. 71. ja 72. minutil jutti tulnud Teisi Toomsalu teisele ja Gerli Israeli kolmandale tabamusele külalistel enam vastust polnud ning 5:2 võit jäeti koduväljakule.

Järgmises voorus kohtuti 10. oktoobril Tartu Tammeka naiskonnaga võõrsil. 13. minutil jäädi 0:1 taha, kui täpne oli Kadri Reinik. Gerli Israeli 32. minuti tabamus ning 76. minuti penalti viisid aga ette meie naiskonna. Paraku lubati vastastel viis minutit enne kohtumise lõppu viigistada ja uue võiduvärava sepistamiseks aega enam ei jagunud, nii lepiti 2:2 viiki.

Et Põlva Lootos oli samas voorus võõrsil napilt 1:0 üle Kalju naistest, rebenes nüüd vahe viiendal kohal oleva Lootose ja ohutult kuuendal tabelireal püsiva Tuleviku vahel juba viiele punktile. Meie naiskonna unistus viiendast, ajaloo parimast kohast aga ei ole kustunud, sest mängida on veel kolm meistriliiga vooru ning järgmises neist minnaksegi võõrsil just Lootosega vastamisi. Kohtumine saab avavile Lootospargis 17. oktoobril kell 16.00.

Juba Nõmme Kalju võitmisega ülemöödunud voorus tagasid naised meie püsimajäämise meistriliigasse ka järgmiseks hooajaks. Kolm vooru enne hooaja lõppu kogutud 21 punkti aga tähendavad, et naiskond on ühe punkti kaugusel mulluse kogupunktisaagi kordamisest ning iga järgnev tabelipunkt tähendab juba parimat tulemust naiskonna veel lühikeses meistriliigas ajaloos.

Heas hoos Gerli Israel aga kerkis möödunud nädalavahetuse väravate toel kogu liiga väravaküttide edetabelis kõrgele kolmandale kohale. Kokku on Israel olnud täpne 13 korral ning jääb pingereas vaid kolme väravaga maha teisel kohal püsivast pärnulannast Anastasija-Grazyna Scherbacheniast. Teisi Toomsalu on 10 väravaga samuti edetabeli esikümnes, kaheksandal kohal.

Tulevik U-21 | II liiga lõuna-läänepiirkond

Pisut takusesse seeriasse on kinni jäänud meie duubelrivistus ehk U-21 meeskond. Viimati teeniti punkte 13. septembril, kui alistati Pärnu Poseidon.

3. oktoobril koduväljakul peetud kohtumises pandi visalt vastu liigatabelis kõrgel kolmandal kohal platseeruvale Harju JK Laagri võistkonnale. Kevin Kaares viis meie noormehed 24. minutil juhtima, ent mängu lõpuga kallutasid külalised mängu enda kasuks ning viisid Silver Liivi 73. ja Ken-Glaid Noole neljanda üleminuti väravast saadud võidupunktid 2:1 skooriga siiski Viljandist ära.

Nädal hiljem, 10. oktoobril aga alistuti võõrsil Tallinna Flora U-19 meeskonnale 3:0. Juba 11. minutil jäädi kaotusseisu ning vastaste 43. ja 90. minuti tabamustest võeti lõpuks vastu 0:3 kaotus.

Liigatabelisse on teenitud 21 punkti ning nüüdseks on langetud juba kümnendale kohale. Punkti kaugusel ees on Pärnu Vapruse duubel, selja tagant aga hingavad kuklasse 20 punkti teeninud Põhja-Sakala ning 19 punkti kogunud Flora U-19.

Duubelmeeskonna järgmine kohtumine leiab aset koduväljakul, 18. oktoobril kell 12 võõrustatakse tabeli suveräänset liidrit, Paide Linnameeskonna kolmandat võistkonda.

Tulevik III | IV liiga A-grupp

Tuleviku kolmas meeskond alistas 4. oktoobril koduväljakul 3:1 Maarjamäe FC IGI. Täielikult Tuleviku kontrolli all olnud mängus lasti 71. minutil ometi külalised ette, ent seejärel alustati pöörast lõpuspurti ning löödi kolm väravat järjest. 79. minutil oli täpne Hegert Heil, minut hiljem lõi Janar Bergmann 2:1 ning omakorda vaid kahe minuti pärast tegi Mikk Miländer lõppseisuks 3:1.

Hoopis raskemast puust aga oli möödunud nädalavahetuse kodukohtumine grupi liidri Tallinna SC ReUnitedi vastu. Senistes mängudes löömatuna püsinud ReUnited alustas kohtumist kõrge survega Tuleviku väljakupoolel ning sai juba 8. minutil Timo Paali pealelöögist kirja avavärava. Kaotusseisu jäämise järel tõstis ka Tulevik survet ning mängupilt võrdsustus.

Teisel poolajal määrati 63. minutil Tuleviku vastu penalti, mille realiseeris taas Timo Paal. Vaid kaks minutit hiljem sai 11-meetri karistuslöögi aga Tulevik, palli taha asus Arlet Hunt ega eksinud. Kui Hegert Heil 70. minutil oma tabamusega mänguseisu 2:2-le viigistas, tundus, et mängust on võimalik viigipunkt päästa, ent vastased polnud veel oma lõppsõna öelnud, sest Timo Paal sai kaks minutit hiljem kirja kübaratriki ning vormistas 81. minutil ka kohtumise lõppseisu 2:4.

A-tasandil ehk liiga üldvõitja selgitavas grupis langes Tulevik nüüd neljast mängust sadud kahe võidu ja kahe kaotusega kaheksa meeskonna hulgas neljandaks. Järgmiseks kohtumiseks sõidetakse võõrsile, 18. oktoobril kell 14 minnakse Tallinnas vastamisi Lasnamäe FC Ajaxi duubelmeeskonnaga, kes seni peetud kohtumistest võitnud ühe ja kaotanud kolm ning püsimas kuuendal tabelireal.

Grupi väravaküttide pingereas on Arlet Hunt viie tabamusega kolmandal kohal.

Tuleviku harrastajad

Harrastajate meeskond korraldas 10. oktoobril kunstmurustaadionil esimese rahvajalgpalliturniiri “Viljandi Sügiskarikas.” Seitsme satsi osalusel toimunud mõnusa fiilinguga välkturniiri võit jäeti koju, kui penaltiseerias alistati Pärnu Vaprus 4:3.

Selle turniiri põhjalik kokkuvõte on loetav siit.

Tulevik U-17 | Eliitliiga II liiga B-tasand

A-tasandile pääsust napilt ilma jäänud Indrek Ilvese ja Raiko Mutle hoolealused on sügisestes mängudes näidanud head hoogu ning võtnud kaks võitu järjest.

3. oktoobril alistati võõrsil 2:1 Tallinna Kalevi eakaaslased. Kõik jäi lõpuminutite otsustada, sest mängu avavärav löödi alles 75. minutil, kui täpne oli vastaste Rudolf Trööp. Ilvesepoisid aga jonni ei jätnud ning Timo Tiido 80. ja Georg Klettenbergi 84. minuti väravatest saadi ikkagi 2:1 võit ja kolm punkti.

Nädal hiljem koduväljakul aga ei jäetud midagi juhuse hooleks. 10. oktoobril külla sõitnud Tartu Heliose eakaaslastele pakiti koduteele kaasa seitse vastuseta väravat. Skoori avas juba 5. minutil Mario Vister ning poolajapausiks oli Tenar Tepperi 26. ja Galvin Järsi 40. minuti tabamustest eduseis 3:0. Teisel poolajal löödi veel neli: Vister 61., Kevin Soitu 81. ja Kevin Kasik 83. minutil penaltist. Mängu lõppseisu 7:0 vormistas 87. minutil Tenar Tepper.

Viiest kohtumisest neli võitu ja ühe kaotuse teeninud U-17 võistkond juhib liigatabelit ühe mängu vähem pidanud Saku Sportingu U-17 poiste eest kahe punktiga. Järgmine kohtumine peetakse kodus, 17. oktoobril kell 12 võõrustatakse tabeli seitsmenda koha hoidjat, Tallinna FC Flora U-17 teist võistkonda.

Tulevik U-15 | Kolmanda liiga VÕITJAD!

Kaimar Saagi ja Indrek Ilvese hoolealused, Tuleviku U-15 võistkond oli kogu hooaja vältel liiga võidus küünte ja hammastega kinni. Suurepärases hoos võistkond komistas aga väga raskel hetkel ning tegi hooaja finaali sellega endale pisut põnevamaks, kui poiste maitse järele ilmselt olnuks.

Juba suvest saati Läänema jalgpalliklubiga tiitli nimel tihedat heitlust pidanud Tuleviku poisid kohtusid läänlastega hooaja eelviimases voorus võõrsil ja vandusid neile 0:6 alla. See tähendas, et meistritiitli saaamiseks pidid nad viimasel mängupäeval Raplamaa jalgpalliklubi võõrsil nui neljaks alistama: vaid võit, ükskõik mis tulemusega, sai tuua poistele tiitli ühepunktilise eduga läänlaste ees.

Nii läkski ja kutid ei jätnud midagi juhuse hooleks. 3. oktoobril peetud viimase vooru kohtumises Raplamaa noortega viis Mihkel Metusala Tuleviku poisid 45. minutil 1:0 juhtima. Teisel poolajal otsustati mängu saatus ja tiitlivõit kiirelt: Aron Mattias Mirka ja Jan Lukas Mätlik viisid Tuleviku 55. ja 57. minuti tabamustega juba 3:0 ette ning hooaja viimase värava au sai endale taas Mirka, kes vormistas kohtumise lõppseisuks 4:0. Liigatiitel võeti ühepunktilise eduga Läänemaa jalgpalliklubi ees.

Liiga väravaküttide pingereas teenisid kõrged kohad Eric Levit ja Jan Lukas Mätlik, kes said mõlemad kirja 11 väravat ning jagavad skooritegijate esikümnes kuuendat ja seitsmendat kohta.

Kogu klubi nimel soovime poistele ning treeneritele õnne ja tunnustame ning kummardame tehtud raske töö eest!

Tulevik U-15 | Neljas liiga

Unistust liigavõidust ei ole maha matnud ka Sergei Vassiljevi juhendatavad Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendvõistkonna U-15 vanuseklassi noormehed.

Liiga liidrist, Tallinna Flora eakaaslaste võistkonnast nelja punkti kaugusel püsivad ent tagataskus vähem mängitud mängu varuks hoidvad ja liigatabelis hetkel kolmandal tabelireal olevad poisid alistasid 4. oktoobril võõrsil tähtsas mängus 3:1 FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendvõistkonna.

Võiduhoog jätkus ka järgmises voorus, 10. oktoobril alistati Tallinnas peetud mängus 2:0 FC Tallinna eakaaslaste teine meeskond. Hooaja lõpuni jääb kolm kohtumist ning poistel on säilinud kõik võimalused liiga võidu nimel heidelda. 18. oktoobril külastatakse tabeli eelviimast, FA Tartu Kalevit. Loota tuleb, et tabeli liider FC Flora ei võta kahest järelejäänud mängust maksimumpunkte.

Tulevik U-13 | E-alagrupp

Ülemöödunud voorus emotsionaalselt üliolulise viigipunkti teeninud Antti Rosenbergi ja Leo Ira poisid lõpetasid hooaja mürtsuga ja võidukalt. Kui 3. oktoobri kohtumises Tartu Tammekga jäädi võõrsil 7:1 alla, siis Pärnu Poseidoni noorte üle võeti 11. oktoobril koduväljakul vahva 5:2 võit. Tublid poisid!

Tulevik U-12 | IV alagrupp

Antti Rosenbergi ja Leo Ira nooremad poisid pidasid igati vapra ja vintske võitluse 4. oktoobril, kui koduväljakul Tartu Santose noortele napilt 1:2 alla vannuti. Järgmises kohtumises tuli 10. oktoobril võõrsil tunnistada Tartu Tammeka 4:0 paremust. Järgmise kohtumise peavad vapralt võitlevad poisid 16. oktoobril koduväljakul, kui võõrustatakse Paide Linnameeskonna eakaaslasi.

 

Mehed

VõistkondMP
Harju JK Laagri
3573
Tallinna FCI Levadia U21
3568
FC Elva
3563
Tallinna FC Flora U21
3562
Viimsi JK
3560
FC Nõmme United
3557
Paide Linnameeskond U21
3552
Ida-Virumaa FC Alliance
3524
Viljandi JK Tulevik
3523
Pärnu Jalgpalliklubi
3520

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
2472
Saku Sporting
2454
JK Tallinna Kalev
2437
JK Tabasalu
2435
Tartu JK Tammeka
2437
Pärnu JK Vaprus
2429
Põlva FC Lootos
2411
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
245

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • situs togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel online
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs togel terbaik dan terpercaya
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • keluaran togel cambodia
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs togel terbaik
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel terbesar
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • bo togel
 • agen togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen togel resmi
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs bandar togel
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • togel online
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs resmi pasang togel
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen judi togel
 • agen bandar togel
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel terpercaya
 • bo togel terbesar
 • situs togel resmi toto
 • bo togel
 • situs agen togel resmi
 • situs agen togel resmi
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs bo togel
 • situs togel online
 • agen togel online
 • agen togel online
 • toto togel
 • situs togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen bandar togel resmi
 • situs togel terpercaya
 • bandar togel online
 • situs togel terpercaya
 • bo toto togel
 • situs resmi pasang togel
 • situs togel online
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel online
 • situs togel terpercaya
 • situs togel
 • situs bo togel
 • bandar togel terpercaya
 • agen togel resmi
 • bandar togel
 • daftar bandar togel terpercaya
 • daftar togel via dana
 • situs togel terpercaya
 • situs togel resmi
 • situs togel terpercaya
  situs togelagen togelagen togel totositus togel online terpercayasitus agen togel resmibandar togel terpercayatogel onlinesitus togel resmisitus togel terbaikagen togel resmisitus togel