SAAME TUTTAVAKS | Füsioterapeut Merlin Parkel: Saarepeedilt läbi Hollandi, Austraalia ja Uus-Meremaa Viljandisse

29-aastane Merlin Parkel võttis mullu sügisel pikki aastaid Viljandi Tuleviku esindusmeeskonna füsioterapeudi tööd teinud Kristel Rabalt teatepulga üle. Siiras ja jutukas, aga vajadusel ka nõudlik ja konkreetne Merlin on end lühikese ajaga klubiliste hulgas jäägitult omaks teinud. Enne Viljandis paikseks jäämist jõudis Merlin aga läbi käia maailma kõige kaugemad nurgad ning teha muuhulgas tööd Hollandi esiliigaklubis FC Eindhoven. Istusime temaga enne esmaspäevahommikust esindusmeeskonna trenni klubis maha ja rääkisime sellest omamoodi imelisest teekonnast, mille Merlin enne Viljandisse ja Tulevikku jõudmist maha käis.
Intervjueeris Marek Tiits.

Merlin, sa oled Saarepeedi tüdruk, kes rändas pikki aastaid kaugeid radu. Aga nüüd jõudsid koju tagasi.

Jah.

Pikad rännuringid olid sul.

Olid.

Kus sa siis ära käisid?

Eestist lahkusin 2013. aastal, läksin õppima ja töötama Hollandisse. Edasi suundusin Austraaliasse, kus töötasin füsioterapeudina ja sealt viis tee mind Uus-Meremaale, kust jõudsin lõpuks koju tagasi.

Keskmine eestlane läheb Austraaliasse apelsine korjama, aga sina …

(Naerab). Mina läksin, jah, teiste eesmärkidega. Aga tegelikult on see uskumatu, kui suur on Austraalias eestlaste kogukond. Saad osta eesti toitu ja nõnda edasi. See oli minu jaoks suur ime.

Alustasid Hollandist ja seal algas ka sinu töö jalgpalluritega. Ja su tööandjad ei olnud sugugi vähenimekad.

Jah, alustasin Hollandis jalgpalluritega juba õpingute ajal, sattusin täiesti juhuslikult amatöörklubisse FC Brabantia. Sporti teen muidugi ise ka, aga jalgpalliga isiklik kokkupuude sinnamaani puudus. Seal klubis aga hakkasin jalgpalluritega tööle, edasi tulid teised klubid ja kuidagi ongi nii läinud, et olen siiani jalgpalli juurde jäänud. Pärast Brabantiat tuli juba Eerste Divisie klubi FC Eindhoven, lisaks toimetasin sama klubi saalijalgpalluritega, kes mängisid Eredivisies.

Kas Austraaliasse ja Uus-Meremaale läksid nii, nagu ikka minnakse, tööd ja õnne otsima? Või oli töö sind seal juba ootamas?

Mul oli töö juba olemas ja sain seda seal olles ka järjest juurde. Austraalias toimetasin erapraksises ja jalgpalluritega ei tegelenud, seal oli minu põhiklientuuriks pikamaajooksjad, triatleedid ja nii edasi. Uus-Meremaal töötasin samuti erapraksises, aga ikka ja jälle tuldi seal minu juurde jutuga, et “kuulsime, et sa oled jalgpalluritega töötanud, näe, meil siin üks meeskond vajaks abi.” Lõpuks jõudsin niimoodi FC Auckland City juurde, kes mängib kohalikus kõrgliigas. Nendega tegin muuhulgas kaasa ühe elu ekstreemsema turnee Saalomoni saartele, kus valitsev palavus ja niiskus pakkus päris paraja väljakutse.

Kuidas üks Saarepeedi tüdruk jõuab tööle Hollandi või Uus-Meremaa kõrgliigaklubisse? Kuidas ta satub tööle Austraalia erapraksisesse?

Ise tuleb aktiivne olla, ise otsida. Jah, mingeid töid on mulle tulnud otsepakkumistena või kellegi kaudu stiilis “ma kuulsin, et sa oled olemas”, aga Austraalia ja Uus-Meremaa töökohad otsisin endale ikkagi ise. Kandikul ei ole mulle midagi ette toodud.

Aga miks valisid pärast Hollandit just nimelt Austraalia?

Sest Austraalias on füsioteraapia tase väga kõrge. Sealt on pärit väga palju tunnustatud füsioterapeute, maailmanimesid, kes teevad selles valdkonnas teadust. Täielik füsioterapeutide kants. Ja muidugi kõik see sealne elu-olu, tahtsin ka seda kogeda.


Merlin Parkel

Haridus
Tartu Ülikool: kehakultuuriteaduskond
Fontys University of Applied Sciences (Holland): füsioteraapia
Karjäär
2013-2016: Brabantia FC, FC Eindhoven (Holland) - füsioterapeut
2016-2017: füsioterapeut erapraksises Austraalias
2017-2019: füsioterapeut erapraksises ja FC Auckland Citys Uus-Meremaal

2019-...: isiklik praksis Viljandis; füsioterapeut Viljandi JK Tulevikus


Kuidas sul Hollandi keelega lood on? Olid seal ju peaaegu neli aastat.

Jäi külge. Hollandi keel on justkui segu inglise ja saksa keelest, ei ole väga keeruline. Aga hollandlased räägivad kõik väga head inglise keelt nagu eestlasedki, mis tähendab, et inglise keelega saab seal väga lihtsalt läbi ajada. Kuna aga töötasin seal keskkonnas pikalt, tahtsin ikkagi olla ka keeleruumis sees ja teada, mis mu ümber toimub. Ühel hetkel otsustasin, et kõik, aitab, nüüd ma tahan rääkida kohalikku keelt ja palusin kõigil minuga hollandi keeles rääkida. Algus oli raske, aga siis läks kergemaks. Ma arvan, et jalgpaliterminoloogias ma olengi selles keeles kõige tugevam. (Naerab).

FC Eindhoven ja Hollandi esiliiga on kahtlemata miski, mis paneb ka Eesti jalgpallisõpradel kõrvad liikuma. Kuidas su tööpäev seal välja nägi? Sellistes klubides on füsioterapeute ju terve tiim, kas sinu kohustuste hulka kuulus näiteks ka meestega mängupäeval kaasas ja väljakul käimine?

Jah. Füsioterapeute, kes tegelesid pidevalt esindusmeeskonnaga oli kokku neli. Töötasime tiimina klubi alla kuuluvas erapraksises, kus said käia ka teised kliendid. Seal tegelesime me vigastatud mängijatega ja nendega, kes vajasid abi. Mängupäeval oli meid ka meeskonna juures mitu. Mina käisin lisaks ka duubelmeeskonnaga mängudel kaasas.

Maailmarännakule läksid 2013. aastal. Millal sa koju tagasi jõudsid?

Eelmisel, 2019. aastal.

Mis sind tagasi tõi? Hinnatud spetsid tavaliselt ei kipugi Eestisse tagasi.

Ühel hetkel lihtsalt tundus, et nüüd on õige aeg. Perest kaua aega eemal olemine ja kõik rändamisega kaasnev ei ole lihtne. Ja Uus-Meremaalt kaugemale pole väga võimalik minna ka. (Naerab).

Mida sa praegu elult ootad? Võtad Eestis rahulikult? Või, noh, mis rahulikult, oled end ka siin töösse uputanud.

Nii hull see asi nüüd ka ei ole. Plaanin jääda Viljandisse. Avasin siin oma väikese kabineti, mis asub tennisekeskuses. Seal käivad mul jalgpallurid, tennisistid, korvpallurid, võrkpallurid ja nii edasi, aga ka tavalised inimesed oma muredega. Viljandi on väike linn ja sõna levib kiiresti, kliendibaas on tekkinud üsna ruttu. Läheb ilusasti, olen rahul.

Praegu ajame sinuga juttu meie klubis, kohe on algamas meeskonna esmaspäevahommikune trenn. Milline sinu tavaline tööpäev välja näeb?

Näiteks täna alustasin kella üheksast, trenn algab kell 11, aga mängijad tulevad juba kella 10 paiku. Need, kellega on vaja individuaalselt tegeleda, veelgi varem. Enamjaolt algabki mu tööpäev jalgpalliga, aga mõnikord jõuan hommikul, veel enne klubisse tulekut mõne kliendi kabinetis vastu võtta.

Pärast klubis mängijate eest hoolitsemist olen meeskonnaga väljakul, aitan läbi viia soojendust ja tegelen mängijatega, kes vigastuse pärast või muul põhjusel treenivad teistest eraldi. Lõuna paiku lähen jälle kabinetti, kus võtan päeva jooksul vastu teisi kliente, aga sageli tulevad ka jalgpallimehed veel päeval kabinetist läbi. Tööpäev lõppeb õhtuti umbes kaheksa paiku.

Päevad on seega üpris tihedad, aga samas on mõnikord päevi, kus saan keset päeva näiteks jooksma minna või muidu iseendaga tegeleda.

Kas sa ise teedki ainult tervisesporti? Ei võistle?

Hetkel küll. Või pigem enam ei võistle. Kuni ülikoolini tegin peamiselt kergejõustikku. Olin selline tubli keskmik. Tartu ülikooli ajal alustasin poksimise ja jõutõstmisega, mõlemal alal tulin ka Eesti meistriks.

Välismaal elamise ajal tegelesin peamiselt kaljuronimisega. Seda Eestis kahjuks harrastada ei saa, tunnen sellest pisut puudust. Nöörid seisavad nurgas, ega nendega siin kuhugi suurt minna ei ole.

Närska mäest üles äkki?

(Naerab).

Viljandi Tulevikuga liitudes läks sul väga vähe aega, et klubielusse kõrvuni sisse sukelduda ja sa ei tegele siin ainult esindusmeeskonnaga.

Klubi noored on ka minu hoole all, jah. Tegelikult ma just nendega siin alustasingi. Algul tuli poiste seisukorda hinnata, siis tegin neile hindamise tulemustest lähtuvalt hooajal ettevalmistusperioodiks treeningkavad: jõuettevalmistus, üldfüüsiline ja nii edasi.

Noored julgevad veel vähe minu poole pöörduda, aga asi paraneb järjest. Paljudel ei ole veel harjumust ega ka teadmisi, milliste muredega füsio poole üldse pöörduda võiks või peaks. Aga näiteks Indrek Ilvese U-16 grupi poisid juba kirjutavad ja helistavad mulle, räägivad oma probleemidest ja muredest.

Treenerid on mind väga hästi vastu võtnud. Ja mul on tunne, et nad usaldavad mind. See on hea tunne.

Töötad koos ka naiskonna füsio Roger Teoriga.

Jah, asendame teineteist vajadusel ja suhtleme omavahel. Räägime mängijaist ja nende vigastustest. Oleme oma koostööga alles alguses, see läheb järjest tihedamaks ja paremaks.

Mida sa teed, kui sul on vaba päev? Seda vist väga tihti ei juhtugi? Oled sa üldiselt selline inimene, kes võtab endale jõuga vaba aega?

Ausalt öeldes mitte väga. Võiks rohkem. Mulle meeldib vabal ajal minna õue ja olla iseendaga. Käia jooksmas, metsas ja looduses, olen ikkagi täielik looduslaps.

Sõbrad on mul enamjaolt kõik Tallinnas, aegajalt saame nendega kokku. Aga enamasti olen vabal ajal iseendaga ja laen patareisid. Kui need on tühjad, siis ma ei saa ka teisi aidata.

Igapäevaselt töötad kehadega, aga kui palju sa vaimseid praktikaid rakendad? Mediteerid? Teed joogat?

Vaimne pool on minu nägemuses füüsilisega üks. Ka jooksmine on minu jaoks meditatsioon ja mul on raske vaimset ja füüsilist poolt teineteisest lahutada. Muidugi, vaimne areng on oluline ja põnev ja lai teema, aga minu jaoks käivad vaim ja füüsis käsikäes.

Kuidas esindusmeeskond sinuga nüüdseks harjunud on? Sa oled väga verbaalne, tahad palju infot saada ja jagad seda ise samavõrd ohtralt. On kutid sind omaks võtnud?

Vastu on mind võetud hästi ja tundub, et minuga ollakse harjunud. Eesti jalgpalliga mul ju kokkupuude enne siia tulekut puudus ja ma ei teadnud, kuidas meeskonna juures naisterahvast füsio vastu võetakse. Siin aga on minu eelkäija Kristel teinud ära suure töö ja mingeid probleeme sellega tekkinud ei ole. Selgitustööd ei ole vaja teha olnud, seda on mu karjääris varasemalt ikka ette tulnud.

Eks professionaalse suhtumisega ole nagu alati, mõnel on seda rohkem ja teisel vähem, aga siiamaani on meil meeskonaga kõik väga hästi sujunud.

Kas Viljandi on hea koht tegemaks sellist tööd nagu sina teed? Elamiseks?

Ma olen Viljandimaalt pärit, aga suurema osa oma elust elanud Tallinnas. Sellest hoolimata tulin Viljandisse nagu tagasi koju. Naastes hakkasin Viljandit enda jaoks mingis mõttes alles tegelikult avastama. Tuttavad ja sõbrad on ikka küsinud, et miks Viljandi ja kas seal üldse tööd on, eriti need, kes minust Tallinna maha on jäänud. Aga mina olen seda usku, et igal pool on kõik sinu enda teha, piirangud seame endile ainult ise.

Viljandis võib inimesi olla vähem kui Tallinnas, aga töö leidmisega mul siin mingit probleemi ei tekkinud. Viljandi on oma suuruse ja rahvaarvu kohta väga, väga suur spordilinn ja tööd siin jagub. Füsioteraapia on muidugi selline ala, kus on alati tööd seal, kus on natukenegi inimesi.

Minu meelest on hea, et kõik inimesed ei lähe Tallinna või Tartusse, sest seal on rohkem tööd või rohkem inimesi. See tekitabki olukorra, kus väiksemad linnad jäävad vajaliku abita ja inimesed peavad sõitma seda saama kusagilt kaugemalt.

Naudin Viljandit. Täiega.

KOMMENTAAR | Raiko Mutle, klubi juht:

Merlinil on väärt jalgpallispetsiifiline kogemus juba varasemast ning selle lühikese ajaga oleme temalt saanud väärt teadmisi just nöörtesüsteemis kvaliteedi tõstmiseks, peamiselt fitnessi puudutavas.  Merlin on hea ja avatud suhtleja, soe ja sõbralik ning tema sulandumine kollektiivi on toimunud väga kiiresti.

Mehed

VõistkondMP
Harju JK Laagri
3573
Tallinna FCI Levadia U21
3568
FC Elva
3563
Tallinna FC Flora U21
3562
Viimsi JK
3560
FC Nõmme United
3557
Paide Linnameeskond U21
3552
Ida-Virumaa FC Alliance
3524
Viljandi JK Tulevik
3523
Pärnu Jalgpalliklubi
3520

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
2472
Saku Sporting
2454
JK Tallinna Kalev
2437
JK Tabasalu
2435
Tartu JK Tammeka
2437
Pärnu JK Vaprus
2429
Põlva FC Lootos
2411
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
245

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • situs togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel online
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs togel terbaik dan terpercaya
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • keluaran togel cambodia
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs togel terbaik
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel terbesar
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • bo togel
 • agen togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen togel resmi
 • 4d toto macau
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bandar togel terpercaya
 • dingdong togel
 • bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel online terpercaya
 • bandar togel terbaik dan terpercaya
 • situs agen togel online
 • situs judi togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs togel
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • situs agen togel resmi
 • daftar bandar togel online terpercaya
 • daftar bandar togel online
 • situs agen togel terpercaya
 • situs agen togel online
 • agen togel resmi di indonesia
 • situs agen judi togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs slot
 • bo togel online terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel lengkap terbesar
 • togel online
 • bo togel terpercaya dan terbesar
 • aftar situs slot online
 • agen judi togel online
 • nama situs togel terpercaya
 • judi slot online
 • situs togel resmi toto
 • 10 situs togel terpercaya
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel
 • situs togel online terpercaya
 • situs judi togel resmi
 • situs judi togel online
 • bandar togel china resmi
 • bandar togel terpercaya
 • situs bandar togel toto online
 • situs judi togel 4d resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs bandar togel
 • agen togel resmi di indonesia
 • bandar togel toto hongkong
 • bo togel bonus new member terbesar
 • situs slot deposit pulsa tanpa potongan
 • bo togel resmi di indonesia
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • situs judi togel online
 • agen bandar togel toto online
 • bandar lotre togel online
 • situs judi slot terbaik
 • situs togel resmi toto
 • bandar togel cambodia resmi
 • situs bo togel resmi
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta terpercaya
 • bandar togel online terpercaya
 • agen bandar togel online
 • bo slot online terbaik
 • bandar togel online terbesar
 • bandar togel terpercaya dan terbesar
 • 10 situs togel terpercaya resmi
 • bandar togel terpercaya dan resmi
 • situs togel resmi dan terpercaya
 • situs bandar lotre togel
 • togel online
 • situs togel online
 • situs agen togel online
 • bandar judi togel online
 • agen bandar togel online
 • situs resmi pasang togel
 • agen togel online terbesar
 • situs togel terpercaya dan terbesar
 • agen togel
 • bandar togel hadiah 4d 10 juta
 • situs judi slot
 • agen togel
 • daftar bandar togel terbesar dan terpercaya
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs slot
 • bandar togel
 • slot resmi
 • Bandar Judi Togel Hari Ini Online24Jam Terpercaya 2022
 • bo togel
 • toto togel
 • togel deposit pulsa
 • togel hongkong
 • togel online
 • situs togel
 • situs bandar togel online terpercaya
 • bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • situs togel
 • nama toto togel
 • togel online
 • togel online
 • situs togel
 • agen togel resmi
 • agen togel
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • togel online
 • asia togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs togel
 • toto togel
 • togel online
 • bandar togel
 • agen togel
 • daftar togel
 • bandar togel
 • agen togel
 • situs togel online
 • situs togel
 • bandar togel
 • bandar togel
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel
 • situs togel
 • agen togel
 • bandar togel
 • bo togel
 • bo togel
 • toto togel
 • bo togel
 • situs togel terpercaya
 • situs bandar togel
 • agen togel terpercaya
 • bo togel resmi
 • situs togel online
 • situs togel resmi
 • daftar bandar togel
 • situs agen judi togel
 • agen bandar togel
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen togel
 • bandar togel terpercaya
 • bo togel terbesar
 • situs togel resmi toto
 • bo togel
 • situs agen togel resmi
 • situs agen togel resmi
 • bandar togel
 • situs togel
 • situs togel
 • situs bo togel
 • situs togel online
 • agen togel online
 • agen togel online
 • toto togel
 • situs togel terpercaya
 • 5 bandar togel terpercaya
 • agen bandar togel resmi
 • situs togel terpercaya
 • bandar togel online
 • situs togel terpercaya
 • bo toto togel
 • situs resmi pasang togel
 • situs togel online
 • situs togel terpercaya
 • agen togel
 • situs judi togel online
 • situs togel terpercaya
 • situs togel
 • situs bo togel
 • bandar togel terpercaya
 • agen togel resmi
 • bandar togel
 • daftar bandar togel terpercaya
 • daftar togel via dana
 • situs togel terpercaya
 • situs togel resmi
 • situs togel terpercaya
  situs togelagen togelagen togel totositus togel online terpercayasitus agen togel resmibandar togel terpercayatogel onlinesitus togel resmisitus togel terbaikagen togel resmisitus togel