Reti Talts ja Mariana Kees liitusid ühendnaiskonnaga

Naiste meistriliigas kaheksandat kohta hoidev Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond sai suvepausi järel väljakutele naasmise eel väärt täiendust, kui võistkonna koosseis täienes väravavahi Reti Taltsi ja poolkaitsja Mariana Keesiga.

19- aastane Suure-Jaani Unitedi kasvandik Reti Talts esindas möödunud hooajal ning kuni tänavuse hooaja teise pooleni Tartu Tammeka naiskonda, kes ühendnaiskonnale meistriliigas konkurentsi pakub. Viimati pallis Talts ühendnaiskonna eest 2017. aastal naiste meistrivõistluste teises liigas, olles samal ajal ka esiliigas mänginud noortekoondise liige. Rahvusvahelistes mängudes on Talts platsile jooksnud naiste U-17 koondise eest 11 ja U-19 koondise eest seitsmel korral.

Mariana Kees (19) mängis noorteklassides Suure-Jaani Unitedi särgis, hiljem on ta esindanud koduklubi Põltsamaa SK Motiivi ning pallinud naiste meistriliigas Noortekoondise ridades. Mullu mängis Kees pool hooaega Pärnu jalgpalliklubi naiskonnas, kelle eest lõi esiliigas neli väravat ja andis ühe resultatiivse söödu. Hooaja teiseks pooleks liikus Kees aga Tallinna FCI Levadia naiskonna ridadesse ning lõi meistriliigas nende eest ka värava. Eestit on Kees esindanud kahel korral naiste U-15, 21 korral U-17 ja 14 korral U-19 koondise särgis.

Ühendnaiskonna peatreener Sergei Vassiljevile teevad võistkonda lisandujad suurt rõõmu. “Reti ja Mariana naasmise üle on tõesti hea meel,” rääkis peatreener. “Meie oma kandi mängijad, kes on mänginud pikalt teistes klubides ning saanud seal korraliku karastuse ja kuulunud ka järjepidevalt koondiste koosseisu, on lõpuks leidmas tagasiteed koju. Naiskonda ootab ees raske, aga kindlasti põnev hooaja teine pool ning usun, et Reti ja Mariana liitumine on suur samm meie hooaja eesmärkide täitumise poole!”

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin