Rainer Peips suundub laenule Vändrasse

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik 29-aastane ääreründaja Rainer Peips siirdub suveni kestva laenulepingu alusel mängima esiliigaklubisse Vändra Vaprus.

Möödunud hooajal Tuleviku eest Premium Liigas 23 mängus murul käinud ja neis mängudes viis väravat löönud Peips liitub Vaprusega ennekõike mänguaja saamise kaalutlustel.

“Naudin jalgpalli mängimist kogu südamest, aga käin samal ajal täiskohaga tööl,” kõneles Rainer Peips. “See ei ole olnud kerge ühelgi aastal, ent möödunud hooaeg kujunes juba väga raskeks, sest treeningutel osalemine kannatas. Tänavusest aastast, kui meeskond alustas hooajaks valmistumist professionaalsena, treenitakse hommikuti. Minu jaoks läks olukord sellega veelgi keerulisemaks. Klubi pakkus mulle erinevaid võimalusi ja mooduseid, kuidas saaksin Tulevikus jätkata, aga põhitööst loobuda ma hetkel siiski ei saa. Klubile olen pakutud võimaluse eest küll äärmiselt tänulik, ent mänguaja nimel soovin tänavust hooaega alustada Vändra meeskonnaga.”

Tuleviku klubi juht Raiko Mutle kinnitas, et Peipsi nähakse endiselt Viljandi Tuleviku mängijana. “Saime pärast põhjalikke vestlusi mõlemad aru, et Raineril on praegusel hetkel parem mängida esiliigas,” ütles Mutle. “Üritasime leida võimalusi Raineri jätkamiseks meiega, ent mõistan igati ka Raineri otsust põhitööst mitte loobuda.”

“Rainer on meie oma poiss, ta on Viljandi jalgpallile meeletult palju andnud ning meie huvi on, et ta saaks võimalikult palju mängida. Ta ise kinnitas, et soovib kindlasti kõrgliigas jätkata ja temasuguse mängumehe jaoks on meie klubi alati avatud,” lisas Tuleviku esindusmeeskonna peatreener Sander Post

Raiko Mutle kinnitusel treenib Peips ka Vändras mängides igal võimalusel koos Tuleviku meeskonnaga. Vapruses ootavad Rainer Peipsi ees juba mullu Tulevikust Pärnumaa klubisse liikunud Kristen Kähr ja Rasmus Alles.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin