Ajakavade vaatamiseks mobiiltelefonis keera telefon külili (landscape formaati)!

2008 turniir | P 05.12

aeg
 1.  10:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Poseidon
 2.  10:25Raplamaa JKPärnu JK Vaprus
 3.  10:50FC TallinnNõmme Kalju FC II
 4.  11:15Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora Roheline
 5.  11:40Viljandi JK TulevikFC Tallinn
 6.  12:05Raplamaa JKPärnu Jalgpalliklubi
 7.  12:30Pärnu JK PoseidonNõmme Kalju FC II
 8.  12:55Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora Roheline
 9.  13:20Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC II
 10.  13:45Raplamaa JKTallinna FC Flora Roheline
 11.  14:10Pärnu JK PoseidonFC Tallinn
 12.  14:35Pärnu JK VaprusPärnu Jalgpalliklubi
 13.  15:00A4B3
 14.  15:25A3B4
 15.  15:50A1B2 (poolfinaal)
 16.  16:15A2B1 (poolfinaal)
 17.  16:4013. kaotaja14. kaotaja (7.-8. koht)
 18.  17:0513. võitja14.võitja (5.-6. koht)
 19.  17:303. – 4. koht
 20.  17:55Finaal

2011 turniir | L 04.12

väljakaeg
1.1  8:30Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka
2.2  8:30Tartu FC HeliosPaide Linnameeskond
3.1  8:53Pärnu Kalev IPärnu JK Vaprus II
4.2  8:53Pärnu Kalev IIPärnu JK Vaprus I
5.1  9:16Viljandi JK TulevikTallinna FC Infonet II
6.2  9:16Tartu FC HeliosTallinna FC Infonet I
7.1  9:39Tartu JK TammekaPärnu Kalev I
8.2  9:39Paide LinnameeskondPärnu Kalev II
9.1  10:02Pärnu JK Vaprus IITallinna FC Infonet II
10.2  10:02Pärnu JK Vaprus ITallinna FC Infonet I
11.1  10:25Viljandi JK TulevikPärnu Kalev I
12.2  10:25Tartu FC HeliosPärnu Kalev II
13.1  10:48Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus II
14.2  10:48Paide LinnameeskondPärnu JK Vaprus I
15.1  11:11Tallinna FC Infonet IIPärnu Kalev I
16.2  11:11Tallinna FC Infonet IPärnu Kalev II
17.1  11:34Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus II
18.2  11:34Tartu FC HeliosPärnu JK Vaprus I
19.1  11:57Tartu JK TammekaTallinna FC Infonet II
20.2  11:57Paide LinnameeskondTallinna FC Infonet I
21.1  12:20A1B2 (poolfinaal)
22.2  12:20A2B1 (poolfinaal)
23.1  12:43A5B5 (9.-10. koht)
24.2  12:43A4B4 (7.-8. koht)
25.1  13:06A3B3 (5.-6. koht)
26.2  13:063.-4. koht
27.1  13:29Finaal

2010 turniir | L 04.12

väljakaeg
1.1  14:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka
2.2  14:00FA Tartu KalevFC Peipsi United Junior
3.1  14:25Kiviõli FC IrbisPärnu JK Vaprus
4.2  14:25JK Merkuur Junior TartuFC Elva
5.1  14:50Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia Roheline
6.2  14:50FA Tartu KalevFC Infonet Tallinn
7.1  15:15Tartu JK TammekaKiviõli FC Irbis
8.2  15:15Peipsi United JuniorJK Merkuur Junior Tartu
9.1  15:40Pärnu JK VaprusTallinna FC Levadia Roheline
10.2  15:40FC ElvaFC Infonet Tallinn
11.1  16:05Viljandi JK TulevikKiviõli FC Irbis
12.2  16:05FA Tartu KalevJK Merkuur Junior Tartu
13.1  16:30Tartu JK TammekaPärnu JK Vaprus
14.2  16:30Peipsi United JuniorFC Elva
15.1  16:55Tallinna FC Levadia RohelineKiviõli FC Irbis
16.2  16:55FC Infonet TallinnJK Merkuur Junior Tartu
17.1  17:20Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus
18.2  17:20FA Tartu KalevFC Elva
19.1  17:45Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia Roheline
20.2  17:45Peipsi United JuniorFC Infonet Tallinn
21.1  18:10A1B2 (poolfinaal)
22.2  18:10A2B1 (poolfinaal)
23.1  18:35A5B5 (9.-10. koht)
24.2  18:35A4B4 (7.-8. koht)
25.1  19:00A3B3 (5.-6. koht)
26.2  19:003.-4. koht
27.1  19:25Finaal

2009 turniir | P 28.11

aeg
 1.  10:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka sinine
 2.  10:25Tartu FC HeliosTartu JK Tammeka valge
 3.  10:50Pärnu JK VaprusTallinna FC Flora roheline
 4.  11:15Viljandi JK Tulevik 2010FC Tallinn ML
 5.  11:40Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus
 6.  12:05Tartu FC HeliosViljandi JK Tulevik 2010
 7.  12:30Tartu JK Tammeka sinineTallinna FC Flora roheline
 8.  12:55Tartu JK Tammeka valgeFC Tallinn ML
 9.  13:20Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora roheline
 10.  13:45Tartu FC HeliosFC Tallinn ML
 11.  14:10Tartu JK Tammeka sininePärnu JK Vaprus
 12.  14:35Tartu JK Tammeka valgeViljandi JK Tulevik 2010
 13.  15:00A4B3
 14.  15:25A3B4
 15.  15:50A1B2 (poolfinaal)
 16.  16:15A2B1 (poolfinaal)
 17.  16:4013. kaotaja14. kaotaja (7.-8. koht)
 18.  17:0513. võitja14.võitja (5.-6. koht)
 19.  17:303. – 4. koht
 20.  17:55Finaal

2015 turniir | L 20.11

ALAGRUPP A: Põltsamaa SK Motiiv, WJK Santos Tartu I, Nõmme Kalju FC, Haapsalu JK Kratid, Viljandi JK Tulevik Kollane
ALAGRUPP B: WJK Santos Tartu II, Viljandi JK Tulevik Sinine, JK Merkuur Junior Tartu, FC Otepää, Tartu JK Tammeka Sinine

Ajakava

väljakaeg
1.1  9:00Põltsamaa SK MotiivWJK Santos Tartu I
2.2  9:00WJK Santos Tartu IIViljandi JK Tulevik sinine
3.1  9:20Nõmme Kalju FCHaapsalu JK Kratid
4.2  9:20JK Merkuur Junior TartuFC Otepää
5.1  9:40Põltsamaa SK MotiivViljandi JK Tulevik kollane
6.2  9:40WJK Santos Tartu IITartu JK Tammeka sinine
7.1  10:00WJK Santos Tartu INõmme Kalju FC
8.2  10:00Viljandi JK Tulevik sinineJK Merkuur Junior Tartu
9.1  10:20Haapsalu JK KratidViljandi JK Tulevik kollane
10.2  10:20FC OtepääTartu JK Tammeka sinine
11.1  10:40Põltsamaa SK MotiivNõmme Kalju FC
12.2  10:40WJK Santos Tartu IIJK Merkuur Junior Tartu
13.1  11:00WJK Santos Tartu IHaapsalu JK Kratid
14.2  11:00Viljandi JK Tulevik sinineFC Otepää
15.1  11:20Viljandi JK Tulevik kollaneNõmme Kalju FC
16.2  11:20Tartu JK Tammeka sinineJK Merkuur Junior Tartu
17.1  11:40Põltsamaa SK MotiivHaapsalu JK Kratid
18.2  11:40WJK Santos Tartu IIFC Otepää
19.1  12:00WJK Santos Tartu IViljandi JK Tulevik kollane
20.2  12:00Viljandi JK Tulevik sinineTartu JK Tammeka sinine
21.1  12:20A1B2 (poolfinaal)
22.2  12:20A2B1 (poolfinaal)
23.1  12:40A5B5 (9.-10. koht)
24.2  12:40A4B4 (7.-8. koht)
25.1  13:00A3B3 (5.-6. koht)
26.2  13:003.-4. koht
27.1  13:20Finaal

2014 turniir | L 20.11

ALAGRUPP A: Viljandi JK Tulevik Kollane, FC Elva, WJK Santos Tartu, Tartu JK Tammeka, Haapsalu JK Kratid, Pärnu JK Poseidon
ALAGRUPP B: Viljandi JK Tulevik Sinine, JK Merkuur Junior Tartu, Tartu FC Helios, FC Otepää, Tartu FA Kalev

Ajakava

väljakaeg
1.1  14:00Viljandi JK Tulevik kollaneFC Elva
2.2  14:00Viljandi JK Tulevik sinineJK Merkuur Junior Tartu
3.1  14:20Tartu FC SantosTartu JK Tammeka
4.2  14:20Tartu FC HeliosFC Otepää
5.1  14:40Haapsalu JK KratidPärnu JK Poseidon
6.2  14:40Tartu FA KalevViljandi JK Tulevik sinine
7.1  15:00Viljandi JK Tulevik kollaneTartu FC Santos
8.2  15:00JK Merkuur Junior TartuTartu FC Helios
9.1  15:20FC ElvaTartu JK Tammeka
10.2  15:20FC OtepääTartu FA Kalev
11.1  15:40Haapsalu JK KratidViljandi JK Tulevik kollane
12.2  15:40Pärnu JK PoseidonTartu FC Santos
13.1  16:00Tartu JK TammekaHaapsalu JK Kratid
14.2  16:00Viljandi JK Tulevik sinineFC Otepää
15.1  16:20Viljandi JK Tulevik kollanePärnu JK Poseidon
16.2  16:20Tartu FA KalevJK Merkuur Junior Tartu
17.1  16:40FC ElvaPärnu JK Poseidon
18.2  16:40Viljandi JK Tulevik sinineTartu FC Helios
19.1  17:00Haapsalu JK KratidTartu FC Santos
20.2  17:00JK Merkuur Junior TartuFC Otepää
21.1  17:20Viljandi JK Tulevik kollaneTartu JK Tammeka
22.2  17:20FC ElvaHaapsalu JK Kratid
23.1  17:40Tartu FC HeliosTartu FA Kalev
24.2  17:40Tartu JK TammekaPärnu JK Poseidon
25.1  18:00Tartu FC SantosFC Elva
26.2  18:00A5B5 (9.-10. koht)
27.1  18:20A1B2 (poolfinaal)
28.  18:20A2B1 (poolfinaal
29.  18:40A4B4 (7.-8. koht)
30.  18:40A3B3 (5.-6. koht)
31.  19:003.-4. koht
32.  19:00Finaal

2013 turniir | P 21.11

ALAGRUPP A: Viljandi JK Tulevik Kollane, WJK Santos Tartu, FC Nõmme United, FC Elva II, JK Tabasalu
ALAGRUPP B: 
Viljandi JK Tulevik Sinine, Tartu FC Helios, Tartu JK Tammeka, FC Elva I, Pärnu Jalgpalliklubi

Ajakava

väljakaeg
1.1  9:00Viljandi JK Tulevik kollaneWJK Santos Tartu
2.2  9:00Viljandi JK Tulevik SinineTartu FC Helios
3.1  9:20FC Nõmme UnitedFC Elva II
4.2  9:20Tartu JK TammekaFC Elva I
5.1  9:40Viljandi JK Tulevik kollaneJK Tabasalu
6.2  9:40Viljandi JK Tulevik SininePärnu Jalgpalliklubi
7.1  10:00WJK Santos TartuFC Nõmme United
8.2  10:00Tartu FC HeliosTartu JK Tammeka
9.1  10:20FC Elva IIJK Tabasalu
10.2  10:20FC Elva IPärnu Jalgpalliklubi
11.1  10:40Viljandi JK Tulevik kollaneFC Nõmme United
12.2  10:40Viljandi JK Tulevik SinineTartu JK Tammeka
13.1  11:00WJK Santos TartuFC Elva II
14.2  11:00Tartu FC HeliosFC Elva I
15.1  11:20JK TabasaluFC Nõmme United
16.2  11:20Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka
17.1  11:40Viljandi JK Tulevik kollaneFC Elva II
18.2  11:40Viljandi JK Tulevik SinineFC Elva I
19.1  12:00WJK Santos TartuJK Tabasalu
20.2  12:00Tartu FC HeliosPärnu Jalgpalliklubi
21.1  12:20A1B2 (poolfinaal)
22.2  12:20A2B1 (poolfinaal)
23.1  12:40A5B5 (9.-10. koht)
24.2  12:40A4B4 (7.-8. koht)
25.1  13:00A3B3 (5.-6. koht)
26.2  13:003.-4. koht
27.1  13:20Finaal

2012 turniir | P 21.11

ALAGRUPP A: Tartu JK Tammeka I, Viljandi JK Tulevik, FC Tarvastu, Tartu FC Helios, JK Merkuur Junior Tartu, Pärnu JK Poseidon
ALAGRUPP B: 
Tartu JK Tammeka II, JK Tõrva, Kiviõli FC Irbis, Tartu FA Kalev, Pärnu Jalgpalliklubi, WJK Santos Tartu

Ajakava

väljakaeg
1.1  14:00Tartu JK Tammeka IViljandi JK Tulevik
2.2  14:00FC TarvastuTartu FC Helios
3.1  14:20Tartu JK Tammeka IIJK Tõrva
4.2  14:20Kiviõli FC IrbisTartu FA Kalev
5.1  14:40JK Merkuur Junior TartuPärnu JK Poseidon
6.2  14:40Pärnu JalgpalliklubiWJK Santos Tartu
7.1  15:00Tartu JK Tammeka IFC Tarvastu
8.2  15:00Viljandi JK TulevikTartu FC Helios
9.1  15:20Tartu JK Tammeka IIKiviõli FC Irbis
10.2  15:20JK TõrvaTartu FA Kalev
11.1  15:40JK Merkuur Junior TartuTartu JK Tammeka I
12.2  15:40Pärnu JK PoseidonViljandi JK Tulevik
13.1  16:00Pärnu JalgpalliklubiTartu JK Tammeka II
14.2  16:00WJK Santos TartuJK Tõrva
15.1  16:20FC TarvastuJK Merkuur Junior Tartu
16.2  16:20Kiviõli FC IrbisPärnu Jalgpalliklubi
17.1  16:40Tartu JK Tammeka IPärnu JK Poseidon
18.2  16:40Viljandi JK TulevikJK Merkuur Junior Tartu
19.1  17:00Tartu JK Tammeka IIWJK Santos Tartu
20.2  17:00JK TõrvaPärnu Jalgpalliklubi
21.1  17:20Tartu FC HeliosPärnu JK Poseidon
22.2  17:20Tartu FA KalevWJK Santos Tartu
23.1  17:40FC TarvastuViljandi JK Tulevik
24.2  17:40Kiviõli FC IrbisJK Tõrva
25.1  18:00Tartu FC HeliosTartu JK Tammeka I
26.2  18:00FC TarvastuPärnu JK Poseidon
27.1  18:20Tartu FA KalevTartu JK Tammeka II
28.2  18:20Kiviõli FC IrbisWJK Santos Tartu
29.1  18:40Tartu FC HeliosJK Merkuur Junior Tartu
30.2  18:40Tartu FA KalevPärnu Jalgpalliklubi
31.1  19:00A6B6
32.2  19:00A5B5
33.1  19:20A1B2
34.2  19:20A2B1
35.1  19:40A4B4
36.2  19:40A3B3
37.1  20:003.-4. koht
38.2  20:00Finaal

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin