MOBIILTELEFONIS VAATAMISEKS keera telefon külilivaatesse (landscape). 

2015 | ALAGRUPP A

ALAGRUPP A Põltsamaa WJK Santos NKFC Haapsalu Tulevik K Vi K VV Pts Koht
Põltsamaa SK Motiiv X 4:1 0:14 4:0 5:1 3 0 1 13:16 9 II
WJK Santos Tartu I 1:4 X 0:14 0:3 2:4 0 0 4 3:35 0 V
Nõmme Kalju FC 14:0 14:0 X 9:0 8:0 4 0 0 45:0 12 I
Haapsalu JK Kratid 0:4 3:0 0:9 X 2:5 1 0 3 5:18 3 IV
Viljandi JK Tulevik Kollane 1:5 4:2 0:8 5:2 X 2 0 2 10:17 6 III

2015 | ALAGRUPP B

ALAGRUPP B Santos Tulevik S Merkuur Jr. Otepää Tammeka S Vi K VV Pts Koht
WJK Santos Tartu II X 17:0 4:3 +/- 7:3 3 0 0 28:6 9 I
Viljandi Tulevik Sinine 0:17 X 0:14 +/- 0:13 0 0 3 0:44 0 IV
JK Merkuur Jr. Tartu 3:4 14:0 X +/- 0:2 1 0 2 17:6 3 III
FC Otepää -/+ -/+ -/+ X -/+ 0 0 4 -/- 0 V
Tartu JK Tammeka Sinine 3:7 13:0 2:0 +/- X 2 0 1 18:7 6 II

AJAKAVA 2015

VÄLJAK AEG TULEMUS
1. 1   9:00 Põltsamaa SK Motiiv WJK Santos Tartu I 4:1
2. 2   9:00 WJK Santos Tartu II Viljandi JK Tulevik sinine 17:0
3. 1   9:20 Nõmme Kalju FC Haapsalu JK Kratid 9:0
4. 2   9:20 JK Merkuur Junior Tartu FC Otepää +/-
5. 1   9:40 Põltsamaa SK Motiiv Viljandi JK Tulevik kollane 5:1
6. 2   9:40 WJK Santos Tartu II Tartu JK Tammeka sinine 7:3
7. 1   10:00 WJK Santos Tartu I Nõmme Kalju FC 0:14
8. 2   10:00 Viljandi JK Tulevik sinine JK Merkuur Junior Tartu 0:14
9. 1   10:20 Haapsalu JK Kratid Viljandi JK Tulevik kollane 2:5
10. 2   10:20 FC Otepää Tartu JK Tammeka sinine -/+
11. 1   10:40 Põltsamaa SK Motiiv Nõmme Kalju FC 0:14
12. 2   10:40 WJK Santos Tartu II JK Merkuur Junior Tartu 4:3
13. 1   11:00 WJK Santos Tartu I Haapsalu JK Kratid 0:3
14. 2   11:00 Viljandi JK Tulevik sinine FC Otepää +/-
15. 1   11:20 Viljandi JK Tulevik kollane Nõmme Kalju FC 0:8
16. 2   11:20 Tartu JK Tammeka sinine JK Merkuur Junior Tartu 2:0
17. 1   11:40 Põltsamaa SK Motiiv Haapsalu JK Kratid 4:0
18. 2   11:40 WJK Santos Tartu II FC Otepää +/-
19. 1   12:00 WJK Santos Tartu I Viljandi JK Tulevik kollane 2:4
20. 2   12:00 Viljandi JK Tulevik sinine Tartu JK Tammeka sinine 0:13
21. POOL-FINAAL   12:20 Nõmme Kalju FC Tartu JK Tammeka Sinine 8:1
22. POOL-FINAAL   12:20 Põltsamaa SK Motiiv WJK Santos Tartu II 0:12
23. 9.-10. koht   12:40 WJK Santos Tartu I FC Otepää +/-
24. 7.-8. koht   12:40 Haapsalu JK Kratid Viljandi JK Tulevik Sinine 12:0
25. 5.-6. koht   13:00 Viljandi JK Tulevik Kollane JK Merkuur Junior Tartu 2:4
26. 3.-4. koht   13:00 Tartu JK Tammeka Sinine Põltsamaa SK Motiiv 10:0
27. FINAAL   13:20 Nõmme Kalju FC WJK Santos Tartu II 5:3

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin