MOBIILTELEFONIS VAATAMISEKS keera telefon külilivaatesse (landscape). 

2014 | ALAGRUPP A

ALAGRUPP A Tulevik K Elva Santos Tammeka Kratid Poseidon Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik kollane X 4:0 4:1 1:3 7:0 4:0 4 0 1 20:4 12 II
FC Elva  0:4 X 3:5 0:5 3:1 4:1 2 0 3 10:16 6 IV
WJK Santos Tartu 1:4 5:3 X 1:4 3:0 4:1 3 0 2 14:12 9 III
Tartu JK Tammeka 3:1 5:0 4:1 X 12:1 7:0 5 0 0 31:3 15 I
Haapsalu JK Kratid 0:7 1:3 0:3 1:12 X 1:4 0 0 5 3:29 0 VI
Pärnu JK Poseidon 0:4 1:4 1:4 0:7 4:1 X 1 0 4 6:20 3 V

2014 | ALAGRUPP B

ALAGRUPP B Tulevik S Merkuur Jr. Helios Otepää Kalev Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik sinine X 2:8 2:3 6:0 0:8 1 0 3 10:19 3 III
JK Merkuur Junior Tartu 8:2 X 4:1 5:0 2:5 3 0 1 19:8 9 II
Tartu FC Helios 3:2 1:4 X 3:4 0:7 1 0 3 7:17 3 IV
FC Otepää 0:6 0:5 4:3 X 1:10 1 0 3 5:24 3 V
Tartu FA Kalev 8:0 5:2 7:0 10:1 X 4 0 0 30:3 12 I

AJAKAVA 2014

VÄLJAK AEG TULEMUS
1. 1   14:00 Viljandi JK Tulevik kollane FC Elva 4:0
2. 2   14:00 Viljandi JK Tulevik sinine JK Merkuur Junior Tartu 2:8
3. 1   14:20 Tartu FC Santos Tartu JK Tammeka 1:4
4. 2   14:20 Tartu FC Helios FC Otepää 3:4
5. 1   14:40 Haapsalu JK Kratid Pärnu JK Poseidon 1:4
6. 2   14:40 Tartu FA Kalev Viljandi JK Tulevik sinine 8:0
7. 1   15:00 Viljandi JK Tulevik kollane Tartu FC Santos 4:1
8. 2   15:00 JK Merkuur Junior Tartu Tartu FC Helios 4:1
9. 1   15:20 FC Elva Tartu JK Tammeka 0:5
10. 2   15:20 FC Otepää Tartu FA Kalev 1:10
11. 1   15:40 Haapsalu JK Kratid Viljandi JK Tulevik kollane 0:7
12. 2   15:40 Pärnu JK Poseidon Tartu FC Santos 1:4
13. 1   16:00 Tartu JK Tammeka Haapsalu JK Kratid 12:1
14. 2   16:00 Viljandi JK Tulevik sinine FC Otepää 6:0
15. 1   16:20 Viljandi JK Tulevik kollane Pärnu JK Poseidon 4:0
16. 2   16:20 Tartu FA Kalev JK Merkuur Junior Tartu 5:2
17. 1   16:40 FC Elva Pärnu JK Poseidon 4:1
18. 2   16:40 Viljandi JK Tulevik sinine Tartu FC Helios 2:3
19. 1   17:00 Haapsalu JK Kratid Tartu FC Santos 0:3
20. 2   17:00 JK Merkuur Junior Tartu FC Otepää 5:0
21. 1   17:20 Viljandi JK Tulevik kollane Tartu JK Tammeka 1:3
22. 2   17:20 FC Elva Haapsalu JK Kratid 3:1
23. 1   17:40 Tartu FC Helios Tartu FA Kalev 0:7
24. 2   17:40 Tartu JK Tammeka Pärnu JK Poseidon 7:0
25. 1   18:00 Tartu FC Santos FC Elva 5:3
26. 9.-10. koht   18:00 Pärnu JK Poseidon FC Otepää 12:0
27. poolfinaal   18:20 Tartu JK Tammeka JK Merkuur Junior Tartu 10:2
28. poolfinaal   18:20 Viljandi JK Tulevik Kollane Tartu FA Kalev 1:2
29. 7.-8. koht   18:40 FC Elva Tartu FC Helios 6:1
30. 5.-6. koht   18:40 WJK Santos Tartu Viljandi JK Tulevik Sinine 10:0
31. 3.-4. koht   19:00 JK Merkuur Junior Tartu Viljandi JK Tulevik Kollane 0:6
32. Finaal   19:00 Tartu JK Tammeka Tartu FA Kalev 2:4

 

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin