MOBIILTELEFONIS VAATAMISEKS keera telefon külilivaatesse (landscape). 

2013 | ALAGRUPP A

ALAGRUPP A Tulevik K Santos Nõmme Utd. Elva II Tabasalu Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik kollane X 3:0 2:5 1:0 1:1 2 1 1 7:6 7 II
WJK Santos Tartu 0:3 X 1:6 5:0 2:1 2 0 2 8:10 6 III
FC Nõmme United 5:2 6:1 X 7:0 7:0 4 0 0 25:3 12 I
FC Elva II 0:1 0:5 0:7 X 0:2 0 0 4 0:15 0 V
JK Tabasalu 1:1 1:2 0:7 2:0 X 1 1 1 4:10 4 IV

2013 | ALAGRUPP B

ALAGRUPP B Tulevik S Helios Tammeka Elva I Pärnu JK Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik Sinine X 0:7 0:6 0:10 0:6 0 0 4 0:29 0 V
Tartu FC Helios 7:0 X 1:1 0:3 2:1 2 1 1 10:5 7 III
Tartu JK Tammeka 6:0 1:1 X 1:3 4:0 2 1 1 12:4 7 II
FC Elva I 10:0 3:0 3:1 X 5:0 4 0 0 21:1 12 I
Pärnu Jalgpalliklubi 6:0 1:2 0:4 0:5 X 1 0 3 7:11 3 IV

AJAKAVA 2013

VÄLJAK AEG TULEMUS
1. 1   9:00 Viljandi JK Tulevik kollane WJK Santos Tartu 3:0
2. 2   9:00 Viljandi JK Tulevik Sinine Tartu FC Helios 0:7
3. 1   9:20 FC Nõmme United FC Elva II 7:0
4. 2   9:20 Tartu JK Tammeka   FC Elva I 1:3
5. 1   9:40 Viljandi JK Tulevik kollane JK Tabasalu 1:1
6. 2   9:40 Viljandi JK Tulevik Sinine Pärnu Jalgpalliklubi 0:6
7. 1   10:00 WJK Santos Tartu FC Nõmme United 1:6
8. 2   10:00 Tartu FC Helios Tartu JK Tammeka   1:1
9. 1   10:20 FC Elva II JK Tabasalu 0:2
10. 2   10:20 FC Elva I Pärnu Jalgpalliklubi 5:0
11. 1   10:40 Viljandi JK Tulevik kollane FC Nõmme United 2:5
12. 2   10:40 Viljandi JK Tulevik Sinine Tartu JK Tammeka   0:6
13. 1   11:00 WJK Santos Tartu FC Elva II 5:0
14. 2   11:00 Tartu FC Helios FC Elva I 0:3
15. 1   11:20 JK Tabasalu FC Nõmme United 0:7
16. 2   11:20 Pärnu Jalgpalliklubi Tartu JK Tammeka   0:5
17. 1   11:40 Viljandi JK Tulevik kollane FC Elva II 1:0
18. 2   11:40 Viljandi JK Tulevik Sinine FC Elva I 0:10
19. 1   12:00 WJK Santos Tartu JK Tabasalu 2:1
20. 2   12:00 Tartu FC Helios Pärnu Jalgpalliklubi 2:1
21. POOL-FINAAL   12:20 FC Nõmme United Tartu JK Tammeka 11:1
22. POOL-FINAAL   12:20 Viljandi JK Tulevik Kollane FC Elva I 0:4
23. 9.-10. koht   12:40 FC Elva II Viljandi JK Tulevik Sinine 5:0
24. 7.-8. koht   12:40 JK Tabasalu Pärnu JK 5:1
25. 5.-6. koht   13:00 WJK Santos Tartu Tartu FC Helios 0:0 (pen 1:2)
26. 3.-4. koht   13:00 Viljandi Tulevik Kollane Tartu JK Tammeka 4:2
27. FINAAL   13:20 FC Nõmme United FC Elva I 2:0

 

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin