MOBIILTELEFONIS VAATAMISEKS keera telefon külilivaatesse (landscape). 

2012 | ALAGRUPP A

ALAGRUPP A Tammeka I Tulevik Tarvastu Helios Merkuur Jr. Poseidon Vi K VV Pts Koht
Tartu JK Tammeka I X 2:0 7:0 5:0 2:1 5:2 5 0 0 21:3 15 I
Viljandi JK Tulevik 0:2 X 6:0 2:1 1:2 0:2 2 0 3 9:7 6 IV
FC Tarvastu 0:7 0:6 X 0:0 0:10 0:7 0 1 4 0:30 1 VI
Tartu FC Helios 0:5 1:2 0:0 X 0:9 2:5 0 1 4 3:21 1 V
JK Merkuur Junior Tartu 1:2 2:1 10:0 9:0 X 3:2 4 0 1 36:5 12 II
Pärnu JK Poseidon 2:5 2:0 7:0 5:2 2:3 X 3 0 2 18:10 9 III

2012 | ALAGRUPP B

ALAGRUPP B Tammeka II Tõrva Irbis Kalev Pärnu JK Santos Vi K VV Pts Koht
Tartu JK Tammeka II X 2:0 2:1 1:2 4:0 1:5 3 0 2 10:8 9 III
JK Tõrva 0:2 X 0:3 0:5 2:2 2:4 0 1 4 4:16 1 V
Kiviõli FC Irbis 1:2 3:0 X 0:4 3:1 0:3 2 0 3 7:10 6 IV
Tartu FA Kalev 2:1 5:0 4:0 X 6:0 1:1 4 1 0 18:2 12 I
Pärnu Jalgpalliklubi 0:4 2:2 1:3 0:6 X 0:6 0 1 4 3:21 1 VI
WJK Santos Tartu 5:1 4:2 3:0 1:1 6:0 X 4 1 0 19:4 12 II

AJAKAVA 2012

VÄLJAK AEG TULEMUS
1. 1   14:00 Tartu JK Tammeka I Viljandi JK Tulevik 2:0
2. 2   14:00 FC Tarvastu Tartu FC Helios 0:0
3. 1   14:20 Tartu JK Tammeka II JK Tõrva 2:0
4. 2   14:20 Kiviõli FC Irbis Tartu FA Kalev 0:4
5. 1   14:40 JK Merkuur Junior Tartu Pärnu JK Poseidon 3:2
6. 2   14:40 Pärnu Jalgpalliklubi WJK Santos Tartu 0:6
7. 1   15:00 Tartu JK Tammeka I FC Tarvastu 7:0
8. 2   15:00 Viljandi JK Tulevik Tartu FC Helios 2:1
9. 1   15:20 Tartu JK Tammeka II Kiviõli FC Irbis 2:1
10. 2   15:20 JK Tõrva Tartu FA Kalev 0:5
11. 1   15:40 JK Merkuur Junior Tartu Tartu JK Tammeka I 1:2
12. 2   15:40 Pärnu JK Poseidon Viljandi JK Tulevik 2:0
13. 1   16:00 Pärnu Jalgpalliklubi Tartu JK Tammeka II 0:4
14. 2   16:00 WJK Santos Tartu JK Tõrva 4:2
15. 1   16:20 FC Tarvastu JK Merkuur Junior Tartu 0:10
16. 2   16:20 Kiviõli FC Irbis Pärnu Jalgpalliklubi 3:1
17. 1   16:40 Tartu JK Tammeka I Pärnu JK Poseidon 5:2
18. 2   16:40 Viljandi JK Tulevik JK Merkuur Junior Tartu 1:2
19. 1   17:00 Tartu JK Tammeka II WJK Santos Tartu 1:5
20. 2   17:00 JK Tõrva Pärnu Jalgpalliklubi 2:2
21. 1   17:20 Tartu FC Helios Pärnu JK Poseidon 2:5
22. 2   17:20 Tartu FA Kalev WJK Santos Tartu 1:1
23. 1   17:40 FC Tarvastu Viljandi JK Tulevik 0:6
24. 2   17:40 Kiviõli FC Irbis JK Tõrva 3:0
25. 1   18:00 Tartu FC Helios Tartu JK Tammeka I 0:5
26. 2   18:00 FC Tarvastu Pärnu JK Poseidon 0:7
27. 1   18:20 Tartu FA Kalev Tartu JK Tammeka II 2:1
28. 2   18:20 Kiviõli FC Irbis WJK Santos Tartu 0:3
29. 1   18:40 Tartu FC Helios JK Merkuur Junior Tartu 0:9
30. 2   18:40 Tartu FA Kalev Pärnu Jalgpalliklubi 6:0
31. 11.-12. koht   19:00 FC Tarvastu Pärnu Jalgpalliklubi 0:2
32. 9.-10. koht   19:00 Tartu FC Helios JK Tõrva 3:0
33. POOL-FINAAL   19:20 Tartu JK Tammeka I WJK Santos Tartu 3:0
34. POOL-FINAAL   19:20 JK Merkuur Junior Tartu Tartu FA Kalev 3:0
35. 7.-8. koht   19:40 Viljandi JK Tulevik Kiviõli FC Irbis 0:0 (pen 2:3)
36. 5.-6. koht   19:40 Pärnu JK Poseidon Tartu JK Tammeka II 1:1 (pen 2:3)
37. 3.-4. koht   20:00 Tartu FA Kalev WJK Santos Tartu 1:0
38. FINAAL   20:00 JK Merkuur Junior Tartu Tartu JK Tammeka I 1:3

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin