Rademar Cup | Tulemused 2011

MOBIILTELEFONIS VAATAMISEKS keera telefon külilivaatesse (landscape). 

2011 | ALAGRUPP A

ALAGRUPP A Tulevik Tammeka Pärnu Kalev I Pärnu Vaprus II FC Infonet II Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik X 0:3 0:0 0:2 0:4 0 1 3 0:9 1 V
Tartu JK Tammeka 3:0 X 6:0 6:2 0:0 3 1 0 15:2 10 I
Pärnu Kalev I 0:0 0:6 X 0:1 0:2 0 1 3 0:9 1 IV
Pärnu JK Vaprus II 2:0 2:6 1:0 X 0:3 2 0 2 7:9 6 III
Tallinna FC Infonet II 4:0 0:0 2:0 3:0 X 3 1 0 9:0 10 II

2011 | ALAGRUPP B

ALAGRUPP B Helios Paide Pärnu Kalev II Pärnu Vaprus I FC Infonet I Vi K VV Pts Koht
Tartu FC Helios X 1:0 0:3 0:0 2:0 2 1 1 3:3 7 III
Paide Linnameeskond 0:1 X 1:1 0:3 3:1 1 1 2 4:6 4 IV
Pärnu Kalev II 3:0 1:1 X 0:1 2:0 2 1 1 6:2 7 II
Pärnu JK Vaprus I 0:0 3:0 1:0 X 1:0 3 1 0 5:0 10 I
Tallinna FC Infonet I 0:2 1:3 0:2 0:1 X 0 0 4 1:8 0 V

AJAKAVA 2011

VÄLJAK AEG TULEMUS
1. 1   8:30 Viljandi JK Tulevik Tartu JK Tammeka 0:3
2. 2   8:30 Tartu FC Helios Paide Linnameeskond 1:0
3. 1   8:53 Pärnu Kalev I Pärnu JK Vaprus II 0:1
4. 2   8:53 Pärnu Kalev II Pärnu JK Vaprus I 0:1
5. 1   9:16 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Infonet II 0:4
6. 2   9:16 Tartu FC Helios Tallinna FC Infonet I 2:0
7. 1   9:39 Tartu JK Tammeka Pärnu Kalev I 6:0
8. 2   9:39 Paide Linnameeskond Pärnu Kalev II 1:1
9. 1   10:02 Pärnu JK Vaprus II Tallinna FC Infonet II 0:3
10. 2   10:02 Pärnu JK Vaprus I Tallinna FC Infonet I 1:0
11. 1   10:25 Viljandi JK Tulevik Pärnu Kalev I 0:0
12. 2   10:25 Tartu FC Helios Pärnu Kalev II 0:3
13. 1   10:48 Tartu JK Tammeka Pärnu JK Vaprus II 6:2
14. 2   10:48 Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus I 0:3
15. 1   11:11 Tallinna FC Infonet II Pärnu Kalev I 2:0
16. 2   11:11 Tallinna FC Infonet I Pärnu Kalev II 0:2
17. 1   11:34 Viljandi JK Tulevik Pärnu JK Vaprus II 0:2
18. 2   11:34 Tartu FC Helios Pärnu JK Vaprus I 0:0
19. 1   11:57 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Infonet II 0:0
20. 2   11:57 Paide Linnameeskond Tallinna FC Infonet I 3:1
21. 1 12:20 POOLFINAAL Tartu JK Tammeka Pärnu Kalev II 0:1
22. 2 12:20 POOLFINAAL Tallinna FC Infonet II Pärnu JK Vaprus I 3:1
23. 1 12:43 9.-10. koht Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Infonet I 0:2
24. 2 12:43 7.-8. koht Pärnu Kalev I Paide Linnameeskond 0:1
25. 1 13:06 5.-6. koht Pärnu JK Vaprus II Tartu FC Helios 2:0
26. 2 13:06 PRONKSIMÄNG Tartu JK Tammeka Pärnu JK Vaprus I 1:0
27. 1 13:29 FINAAL Pärnu Kalev II Tallinna FC Infonet II 0:0 (pen 6:7)

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin