Rademar Cup | Tulemused 2010

MOBIILTELEFONIS VAATAMISEKS keera telefon külilivaatesse (landscape). 

2010 | ALAGRUPP A

ALAGRUPP A Tulevik Tammeka Irbis Vaprus Levadia Vi K VV Pts Koht
Viljandi JK Tulevik X 0:2 6:0 1:2 1:1 1 1 2 8:5 4 III
Tartu JK Tammeka 2:0 X 5:0 4:0 3:0 4 0 0 14:0 12 I
Kiviõli FC Irbis 0:6 0:5 X 0:1 0:2 0 0 4 0:14 0 V
Pärnu JK Vaprus 2:1 0:4 1:0 X 1:0 3 0 1 4:5 9 II
Tallinna FC Levadia Roheline 1:1 0:3 2:0 0:1 X 1 1 2 3:5 4 IV

2010 | ALAGRUPP B

ALAGRUPP B FA Kalev FC Peipsi United Merkuur FC Elva FC Infonet Vi K VV Pts Koht
FA Tartu Kalev X 1:3 0:1 0:1 1:3 0 0 4 2:8 0 V
FC Peipsi United Junior 3:1 X 1:1 1:0 0:0 2 2 0 5:2 8 II
JK Merkuur Junior Tartu 1:0 1:1 X 0:5 0:1 1 1 2 2:7 4 IV
FC Elva 1:0 0:1 5:0 X 1:3 2 0 2 7:4 6 III
FC Infonet Tallinn 3:1 0:0 1:0 3:1 X 3 1 0 3:6 10 I

AJAKAVA 2010

VÄLJAK AEG TULEMUS
1. 1   14:00 Viljandi JK Tulevik Tartu JK Tammeka 0:2
2. 2   14:00 FA Tartu Kalev FC Peipsi United Junior 1:3
3. 1   14:25 Kiviõli FC Irbis Pärnu JK Vaprus 0:1
4. 2   14:25 JK Merkuur Junior Tartu FC Elva 0:5
5. 1   14:50 Viljandi JK Tulevik Tallinna FC Levadia Roheline 1:1
6. 2   14:50 FA Tartu Kalev FC Infonet Tallinn 1:3
7. 1   15:15 Tartu JK Tammeka Kiviõli FC Irbis 5:0
8. 2   15:15 FC Peipsi United Junior JK Merkuur Junior Tartu 1:1
9. 1   15:40 Pärnu JK Vaprus Tallinna FC Levadia Roheline 1:0
10. 2   15:40 FC Elva FC Infonet Tallinn 1:3
11. 1   16:05 Viljandi JK Tulevik Kiviõli FC Irbis 6:0
12. 2   16:05 FA Tartu Kalev JK Merkuur Junior Tartu 0:1
13. 1   16:30 Tartu JK Tammeka Pärnu JK Vaprus 4:0
14. 2   16:30 FC Peipsi United Junior FC Elva 1:0
15. 1   16:55 Tallinna FC Levadia Roheline Kiviõli FC Irbis 2:0
16. 2   16:55 FC Infonet Tallinn JK Merkuur Junior Tartu 1:0
17. 1   17:20 Viljandi JK Tulevik Pärnu JK Vaprus 1:2
18. 2   17:20 FA Tartu Kalev FC Elva 0:1
19. 1   17:45 Tartu JK Tammeka Tallinna FC Levadia Roheline 3:0
20. 2   17:45 FC Peipsi United Junior FC Infonet Tallinn 0:0
21. 1 18:10 POOLFINAAL Tartu JK Tammeka FC Peipsi United Junior 2:0
22. 2 18:10 POOLFINAAL Pärnu JK Vaprus FC Infonet Tallinn 0:0 (pen 2:3)
23. 1 18:35 9.-10. koht Kiviõli FC Irbis FA Tartu Kalev 0:2
24. 2 18:35 7.-8. koht Tallinna FC Levadia Roheline JK Merkuur Junior Tartu 4:3
25. 1 19:00 5.-6. koht Viljandi JK Tulevik FC Elva 0:0 (pen 4:5)
26. 2 19:00 PRONKSIMÄNG FC Peipsi United Junior Pärnu JK Vaprus 1:1 (pen 5:4)
27. 1 19:25 FINAAL Tartu JK Tammeka FC Infonet Tallinn

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin