Rademar Cup 2021

Tere tulemast osalema! Welcome to Rademar Cup 2021, Viljandi

Novembris ja detsembris toimub Viljandi uhiuues, oktoobris avatavas jalgpalli sisehallis laste ja noorte jalgpalliturniir Rademar Cup 2021. Viie päeva jooksul jooksevad väljakule kaheksa vanuseklassi lapsed. Uus sisehall ja parim kunstmuru, soojendusalad, head tingimused riietumiseks ja pealtvaatajatele, otseülekanded valitud mängudest, LIVE-score rakendus kodulehel, kohvik jne – see kõik ootab teid juba sel sügisel Viljandis. Kohtumiseni!

In November and December 2021 a new children’s football tournament starts it’s journey in Viljandi: Rademar Cup 2021. Over the course of five days the pitches will be conquered by players from eight different age groups.
Brand new indoor hall (opens in October) with fresh artificial pitches and warm-up areas, good conditions for dressing and spectators, livestreaming from chosen matches, LIVE-score app in our homepage, cafeteria etc – all this will welcome you in just a couple of months in Viljandi, Estonia. Welcome!

Registreerimine / Registration

Registreeri oma võistkond juba täna, kiirelt ja mugavalt: KLIKI SIIA!

Register your team now, it’s quick and comfortable, CLICK HERE!

Registreerunud võistkonnad / Registered teams

Nimekiri täieneb jooksvalt! The list expands live as clubs register.

2008 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. Viljandi JK Tulevik (EST)
2. Pärnu JK Vaprus (EST)
3. Tallinna FC Flora Roheline (EST)
4. FC Tallinn (EST)
5. FC Haabersti (EST)
6. Nõmme Kalju FC II (EST)
7. Pärnu JK Poseidon (EST)
8. Pärnu Jalgpalliklubi (EST)
_________________________
Ootenimekiri / Waiting list
1. Paide Linnameeskond (EST)
2. Raplamaa JK (EST)
3.

2009 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. Viljandi JK Tulevik (EST)
2. Tartu JK Tammeka (EST)
3. Pärnu Jalgpalliklubi (EST)
4. Pärnu JK Vaprus (EST)
5. Tartu FC Helios (EST)
6. Tallinna FC Flora Roheline (EST)
7. Tartu JK Tammeka Valge (EST)
8. FC Tallinn ML (EST)

2010 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. JK Merkuur Junior Tartu (EST)
2. Tartu JK Tammeka (EST)
3. Pärnu Jalgpalliklubi (EST)
4. Kiviõli FC Irbis (EST)
5. Viljandi JK Tulevik (EST)
6. FA Tartu Kalev (EST)
7. FC Infonet Tallinn (EST)
8. Tallinna FC Levadia Roheline (EST)
9. Pärnu JK Vaprus (EST)
10. FC Elva (EST)
_________________________
Ootenimekiri / Waiting list
1. Raplamaa JK (EST)
2. FC Peipsi United Junior (EST)
3.

2011 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. Viljandi JK Tulevik (EST)
2. Tartu FC Helios (EST)
3. FC Infonet Tallinn (EST)
4. Tartu JK Tammeka (EST)
5. Paide Linnameeskond (EST)
6. Pärnu Kalev I (EST)
7. Pärnu Kalev II (EST)
8. Pärnu JK Vaprus I (EST)
9. Pärnu JK Vaprus II (EST)
10. FC Infonet Tallinn (EST)
_________________________
Ootenimekiri / Waiting list
1. FC Kuressaare (EST)
2. Raplamaa JK
3. Keila JK (EST)

2012 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. JK Merkuur Junior Tartu (EST)
2. FC Tarvastu (EST)
3. JK Tõrva (EST)
4. Kiviõli FC Irbis (EST)
5. Tartu JK Tammeka I (EST)
6. Tartu JK Tammeka II (EST)
7. Viljandi JK Tulevik (EST)
8. Tartu FC Helios (EST)
9. FA Tartu Kalev (EST)
10. Pärnu Jalgpalliklubi (EST)
11. WJK Santos Tartu (EST)
12. Pärnu JK Poseidon (EST)
_________________________
Ootenimekiri / Waiting list
1. Pärnu JK Vaprus I (EST)
2. Pärnu JK Vaprus II (EST)

2013 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. Viljandi JK Tulevik Kollane (EST)
2. WJK Santos Tartu (EST)
3. Tartu FC Helios (EST)
4. Tartu JK Tammeka (EST)
5. FC Elva I (EST)
6. FC Elva II (EST)
7. FC Nõmme United (EST)
8. JK Tabasalu (EST)
9. Viljandi JK Tulevik Sinine (EST)
10. Pärnu Jalgpalliklubi (EST)

2014 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. Viljandi JK Tulevik Sinine (EST)
2. Viljandi JK Tulevik Kollane (EST)
3. JK Merkuur Junior Tartu (EST)
4. Tartu JK Tammeka (EST)
5. WJK Santos Tartu (EST)
6. Tartu FC Helios (EST)
7. Pärnu JK Poseidon (EST)
8. FC Elva (EST)
9. FA Tartu Kalev (EST)
10. Haapsalu JK Kratid (EST)
11. FC Otepää

2015 vanuseklass / age group
TURNIIR ON LÕPPENUD!
1. Viljandi JK Tulevik Kollane (EST)
2. SK Motiiv (EST)
3. Nõmme Kalju FC (EST)
4. WJK Santos Tartu I (EST)
5. WJK Santos Tartu II (EST)
6. Haapsalu JK Kratid (EST)
7. FC Otepää (EST)
8. JK Merkuur Junior Tartu (EST)
9. Tartu JK Tammeka Sinine (EST)
10. Viljandi JK Tulevik Sinine (EST)

Vanuseklassid / Age groups

2015 – Laupäev / Saturday 20.11.2021
Pall / ball size: 3.
Mängijaid väljakul / players: 5v5.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 12.
Suluseis / offside: ei / no.
Mänguaeg / match duration: 16 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 16.

2014 – Laupäev / Saturday 20.11.2021
Pall / ball size: 3.
Mängijaid väljakul / players: 5v5.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 12.
Suluseis / offside: ei / no.
Mänguaeg / match duration: 16 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 16.

2013 – Pühapäev / Sunday  21.11.2021
Pall / ball size: 3.
Mängijaid väljakul / players: 7v7.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 15.
Suluseis / offside: ei / no.
Mänguaeg / match duration: 18 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 12.

2012 – Pühapäev / Sunday 21.11.2021
Pall / ball size: 3.
Mängijaid väljakul / players: 7v7.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 15.
Suluseis / offside: ei / no.
Mänguaeg / match duration: 18 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 12.

2009 – Pühapäev / Sunday 28.11.2021
Pall / ball size: 4.
Mängijaid väljakul / players: 11v11.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 18.
Suluseis / offside: jah / yes.
Mänguaeg / match duration: 22 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 8.

2010 – Laupäev / Saturday 04.12.2021
Pall / ball size: 4.
Mängijaid väljakul / players: 9v9.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 15.
Suluseis / offside: jah / yes.
Mänguaeg / match duration: 20 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 10.

2011 – Laupäev / Saturdat 04.12.2021
Pall / ball size: 4.
Mängijaid väljakul / players: 9v9.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 15.
Suluseis / offside: jah / yes.
Mänguaeg / match duration: 20 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 10.

2008 – Sunday / Pühapäev 05.12.2021
Pall / ball size: 5.
Mängijaid väljakul / players: 11v11.
Mängijaid võistkonnas / players in team: 18.
Suluseis / offside: jah / yes.
Mänguaeg / match duration: 22 min.
Max võistkondi / max no. of teams: 8.

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin