PEREPÄEVA ERI, VOL.4 | Alati meiega: LX Motors!

Sel pühapäeval linnastaadionil toimuva perepäeva üks suurimaid toetajaid on Honda autode ning aia- ja meretehnika müügisalong LX Motors kes paneb perepäevalistele välja ka väga uhke auhinna: üks õnnelik perepäeva külaline saab terveks nädalaks enda käsutusse tuliuue, täidetud kütusepaagiga linnamaasturi Honda CR-V!

LX Motors on Viljandi jalgpalli toetanud juba pikki aastaid ning ilma tema logodeta ei kujutaks Tuleviku meeskonna mängusärke enam ettegi. LX Motorsi juht Tanel Alliksaar ei tee saladust sellest, et pikaajalised soojad suhted jalgpalliga on talle omamoodi südameasjaks, sest mees mängib jalgpalli ise ja ka tema poeg treenib Tuleviku noortesüsteemis. Ent see pole kaugeltki ainus põhjus.

“Ma olen täiesti veendunud, et nii väikeses kohas nagu Viljandi, pead ükskõik millisel elualal edukalt toimetamiseks olema lähedastes suhetes oma kogukonnaga,” ütleb Alliksaar, kelle dirigeerimisel on LX Motors löönud kaasa nii linna lastekaitsepäeva korraldamisel kui toetanud teisigi Viljandi erinevate eluvaldkondade tegijaid.

Viimati pani LX Motors õla alla Uue tänava lasteparki kerkiva Eesti suurima trikirattaraja ehk pumptracki ehitamisele. Ka on Alliksaar algatanud liikumise ühendamaks Viljandi ettevõtjaid märgi “#meieolemeviljandi” alla. Nii soovib ta luua ja tugevdada linnakogukonna ja kohalike ettevõtjate vahelisi sidemeid, ärgitamaks viljandlasi mõtlema selle üle, et kui tarbida võimalusel kohalike ettevõtete tooteid ja teenuseid, siis toetatakse seeläbi täisväärtusliku elukeskkonna ehtamist – olgu tegu siis uute töökohtadega, mõne asutuse loomise või huviala arendamisega.

“Jalgpalliklubi Tulevik toetame juba pikki aastaid samal põhjusel,” lisab Alliksaar. “Klubi lähtub oma tegevuses sellest, et seistaks alati näoga kogukonna poole ning kui hakata kokku lugema, milliste erinevate üritustega ja heategevusprojektidega jalkaklubi on linna arengusse panustanud, läheks see loetelu väga pikaks. Samas tehakse oma elujärje parandamiseks keskendunud ja edukat turundustööd, läbi mille on Viljandi jalgpall suutnud hakata looma reaalselt mõõdetavat tulu ka oma toetajatele. See on meile äärmiselt sümpaatne ning LX Motorsi jaoks on Viljandi jalgpalli toetamine puhas rõõm.”

LX Motorsi päevaauhind, tuliuue Honda CR-V nädalane kasutusõigus loositakse välja perepäeva kulminatsiooni, Viljandi Tuleviku ja Tallinna Kalevi vahelise Premium-liiga kohtumise järel. Tule meiega lustima, saa osa meie aasta suurimast üritusest!

Perepäeva infolehekülg Facebookis.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin