PEREPÄEVA ERI, VOL.1 | Saame tuttavaks: motoklubi Concord MC

Pühapäeval 25. augustil linnastaadionil toimuva Viljandi Tuleviku jalgpalliklubi perepäeva külaliste nimekiri on pikk. Esimesena paljudest külalistest tutvustame motoklubi Concord MC.

Asutamisaastalt üsna uus, on Viljandi linna ääres toimetav motoklubi siiski jõudnud olla juba väga tegus. Oma rahakoti ja käterammu abil on hääbumisest päästetud linnaservas maalilises paigas asuv talukoht, mille elumajast on ehitatud uhke klubihoone, kust ei puudu bändilava, ehe pubistiilis peosaal ega saunad.

Tänavu suvel taaselustasid Concordi mehed edukalt legendaarse ettevõtmise, viljandlaste hulgas palavalt armastatud, ent vahepeal varjusurma vajunud Motorammu. Mullu suvel osalesid nad aga Viljandi kultuuriajalukku läinud ning mitmetuhandelise publiku kogunud staadionikontserdi “Paradise City” korraldustoimkonnas.

Ehkki tegemist on kõige klassikalisema motoklubiga, kus paigas nii sisekord, range hierarhia kui kõik kõige klassikalisemad vennaskondlikud reeglid, ning mille liikmed näevad välja täpselt nii karused, kui arvata võiks, on tegemist siiski suure südamega meestega. Nii on konkordlased näiteks käinud mitmel korral rõõmu tegemas Väikemõisa lastekodu asukatele ning viinud üheskoos läbi muidki heategevuslikke ettevõtmisi. Seetõttu ei olnud Concordi liikmeid vaja kaht korda paluda ka perepäeval osalema – mehed olid rõõmuga nõus tulema linnarahvale silmailu ja tegemist pakkuma.

Klubi liikmeteks on tavalised Viljandimaa mehed kõikvõimalikelt elualadelt, kes oma südame ehedale tsiklikultuurile kinkinud. Ehkki sümboolika, regaalid ja hierarhia on klubil ühele tõsisele MC-le kohaselt jõulised, on klubilised ise siiski soojad, heasüdamlikud mehed, kelle esimene soov ja eesmärk on veeta vennaskonnaga kvaliteetselt ühist aega, olles sealjuures aga igakülgselt avatud ka kogukonnale.

Tuleviku jalkaklubi perepäeval osalevad Concordi mehe suure hulga tsiklitega, mida näidatakse linnarahvale. Tsikleid saab katsuda, teha pilti nii meeste kui masinatega ning kindlasti ei puudu ürituse juurest ka motoklubile kohased mootorimöiratused ja bensiiniving.

Kell 15.00 alguse saava legendide mängu ehk Viljandi Tuleviku 1999. aasta meistriliiga hõbemedalimeeskonna ja 2009. aasta neljanda liiga tšempioni JK Liverpooli Pubi vahelise jalgpallimatši eel saadavad Concordi mehed vutilegendid väljakule motoeskordiga. Seejärel, kuni kella 18.00-ni on tsiklid ja mehed kõigi viljandlaste päralt. Kell 18.30 algava perepäeva lõppakordi ehk Viljandi Tuleviku ja Tallinna Kalevi vahelise Premium-liiga kohtumise eel sõidutab Concordi motovennaskond tseremoniaalselt koos Viljandi linnapea Madis Timpsoniga mängueelsele rivistusele mängupalli.

Concord MC Facebookis

Suure perepäeva infolehekülg Facebookis

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin