Peeti Männimäe jalgpallihalli sarikapidu

Reedel seiskasid kõik Männimäe jalgpallihalli ehitusel töötavad mehed hetkeks töö ning kogunesid koos kutsutud külalistega väljakule, et pidada maha halli olmehoone sarikapidu ning seejärel üheskoos kehakinnitust võtta. Linnapea Madis Timpson tõi hoone katuselt alla sarikapärja, mis ehitustraditsioonide kohaselt sümboliseerib ehitatava hoone lõpliku kõrguse saavutamist. Halli valmimiseni on jäänud loetud nädalad. FOTO: Marek Tiits.

Oma kõnes tänas linnapea ehitajaid ning spordikeskuse juhti Mati Jürissoni pühendunud töö eest halli ehituse edenemisel ja nentis, et eelmisel õhtul telerist vaadatud Eesti ja Belgia jalgpallikoondiste kohtumises oli Viljandi esindatus Eesti rahvusmeeskonna põhikoosseisus tugev, nagu juba aastaid tavaks. “Loodame selle halli avapeo eel, et see traditsioon kestab ja kasvab tänu valmivale hallile veelgi,” lausus Timpson.

Mati Jürissoni kõnest jäi kõlama siiras tänu halli ehitusmeestele ja objektijuhtidele, kes on koroonapandeemia tingimustes valitsevate logistiliste väljakutsete ning kummitanud tarneprobleemide kiuste suutnud leida esile kerkinud muredele lahendused ja ehitustööd graafikus hoida. “Olen olnud halli ehitusega päris algusest peale tihedalt seotud ning see ei ole olnud kerge töö, mida sellisel ajal teha. Физкультпривет, молодца!” lõpetas Jürisson kõne omaaegse lööklausega.

Viljandi Tuleviku jalgpalliklubi arendusjuht Marek Tiits tõdes, et halli on kaua oodatud ning nüüd on ihaldatud spordiobjekt juba käega katsuda. “Oleme klubis juba asunud täitma oma lubadust Viljandi linnale: hoida hallis elu pulbitsemas,” kõneles Tiits. “Juba kahe ja poole kuu pärast lööme sisehallis käima esimese suure laste ja noorte jalgpalliturniiri, millega toome talvisel ajal tavapäraselt vaiksesse ja endassetõmbunud Viljandisse uut elu. Aitäh kõigile, kes sadade kohalike jalgpallurite unistuse teoks saamise nimel töötavad.”

Männimäe multifunktsionaalse spordihalli avapidu peetakse oktoobri teises pooles. Objektijuhi Rainis Türkeli kinnitusel asutakse halli kupli püstitamise kallale juba lähema paari-kolme nädala jooksul. Enne seda ootab oma järge Viljandi kergejõustiklaste talviseid treeningtingimusi oluliselt parandavate jooksuradade tartaani mahalaotamine.

 

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin