Nikita Komissarov jätkab Viljandi Tulevikus

Eelseisva Premium liiga hooaja eel pikendas oma lepingut Viljandi Tuleviku jalgpalliklubiga keskpoolkaitsja, mullune põhikoosseisumees Nikita Komissarov.

“Mulle tundus, et praegu on Viljandi minu jaoks kõige parem valik, et oma jalgpallurikarjääri arendada. Eelmisel hooajal jäi mulle hea mulje nii klubist kui ka teistest mängijatest. Suur tänu klubi kogu juhtkonnale, eriti Sander Postile, et nad suutsid mulle head arengutingimused pakkuda,” kõneles Nikita Komissarov.

Ta lisas, et kaalus ka konkureerivaid pakkumisi, ent otsustas Tulevikule truuks jääda. “Jah, pakkumisi oli, ent kaalusin oma olukorda põhjalikult,” tõdes Komissarov. “Näen, et praegu tegeletakse meeskonna komplekteerimisega väga keskendunult. Ootan juba põnevusega uut hooaega.”

Viljandi Tuleviku spordidirektori, möödunud hooajal esindusmeeskonna peatreenerina Komissarovit juhendanud Sander Posti sõnul oli Tuleviku huvi mängumehe jätkamiseks Viljandis suur.

“Nikita tegi meiega väga ilusa hooaja, võib rahulikult öelda, et ta murdis end Premium liigas tõsiselt pildile ja tõestas ennast. Ta sobib Viljandi meeskonnaga, meie mängustiiliga ja temas on kuhjaga potentsiaali. Olen väga rahul, et Niki otsustas meiega jääda, see on kasulik nii talle endale kui meie klubile,” lausus Post.

2019. aastal FC Kuressaares mänginud Tallinna Legioni kasvandik Komissarov saabus Viljandisse 2020. aasta hooaja eel jaanuaris. Hooaja edenedes leidis 20-aastane keskväljamees üha parema mineku ning kerkis kindlalt Tuleviku põhikoosseisu. Hooaja lõpuks sai ta kirja 27 kõrgliigakohtumist 28 võimalikust ning lõi neis kaks väravat. Lisaks osales Nikita Komissarov kahes Tipneri karikasarja mängus, kus lõi samuti kaks väravat; ka teenis ta Tuleviku särgis näidatu eest kutse U-21 vanuseklassi rahvuskoondisesse, mille koosseisus osales kolmes kohtumises.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin