Naiskonnale hea mänguga kaotus Sakust, meeskonnale sama Paidest

Nädalavahetusel peetud naiste meistriliiga ja Premium liiga voorud viisid Tuleviku esindusvõistkonnad vastavalt Sakku ja Paidesse. Mõlemast mängust tuli vastu võtta kaotus, ent mängupilt pakkus rõõmu mõlema satsi peatreenerile. FOTO: Maarika Hiiemäe.

Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond sõitis meistriliiga 14. vooru kohtumiseks külla Saku Sportingule. Avapoolajal äärmiselt südikat mängu näidanud kollasärgid pidid poolajale minema siiski napis kaotusseisus, kui 43. minutil Sandra Liiri ääretult õnnetu omavärav Sportingu ette lasi. Teisel poolajal tegi Riin Satsi 57. minutil seisuks 2:0 ning Katrin Saulus kaheksa minutit enne lõppu 3:0. Katarina Põlduri täpsest penaltist tuli Tulevik korraks mängu tagasi, ent Sauluse teine värav eelviimasel minutil vormistas lõppskoori 4:1 võõrustajate kasuks.

Naiskonna peatreener Sergei Vassiljev tõdes, et avapoolajal näidati ilusat ja tarka mängu. “Mõne võistkonnaga on keemia eriline, Saku on üks neist. Nad on naistejalgpalli tipud, ent nendega mäng sobib meile paremini kui näiteks Flora vastu. Olime tublid, kahjuks õnnetu omavärav tõmbas tüdrukutel selles mängus hoogu maha, just vaimses plaanis.”

Vassiljevi sõnul on vahepeal segavalt suureks paisunud laatsaret tühjenemas. “Hetkel on vigastusega väljas vaid Raheli Jürgenson,” ütles ta. “Usun, et saame juba järgmiseks mänguks üle praegusest väikesest emotsionaalsest ja psühholoogilisest mõõnast. Juba möödunud voorus Tammeka vastu näitasime oma hooaja üht parimat esitust just mängulises plaanis, paraku tuli seal Tammeka ainsast poolvõimalusest sündinud väravast kaotus vastu võtta. Tüdrukud on tegelikult tublid ja mänguline areng tänavu olnud väga rõõmustav.”

Tuleviku esindusmeeskond pidas laupäeval aga maha tulise madina Paide linnastaadionil. Ragnar Klavani avapoolaja teisel üleminutil löödud väravast jäi igati mängus ning terav olnud Tulevik kaotusseisu, ent 68. minutil kombineerisid kenasti Herol ja Nikita Komissarov, kes kahe katsega palli Mihkel Aksalu selja taha suunas.

Ehkki Paide läks mõni minut Klavani teisest väravast hiljem uuesti juhtima, püsis Tulevik mängus sees, ent oma hetki realiseerida ei suudetud. Pitseri pani mängule Siim Lutsu 89. minuti 3:1 värav.

Naiskond peab oma järgmise mängu kodus, 14. augustil kell 14 võõrustatakse linnastaadionil Pärnu Vaprust. Mehed aga sõidavad 15. augustil kell 17 aglavaks kohtumiseks külla Nõmme Kaljule.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin