OSALE LIIKUMISVÄLJAKUTSEL! | Tulevik liigub ja annab au!

LIIKUMISVÄLJAKUTSE ON SELLES KORRAKS LÕPPENUD! AITÄH KÕIGILE OSALEJATELE!

TULEVIK LIIGUB! 12.-30. aprillil kutsume kõiki Viljandi Tuleviku klubipere liikmeid, kogu meie kogukonda, peresid, sõpruskondi ja kaasaelajaid osalema vahval Tuleviku liikumisväljakutsel! 

Oleme eesootavateks nädalateks kokku pannud mõnusa, füüsilisele aktiivsusele keskenduva vahvate auhindadega väljakutse, milles ootame osalema kõiki soovijaid, hoolimata soost, vanusest või eelistustest lemmik-jalgpalliklubi osas. Mida täpsemalt teeme?

Me ühendame “Anname au!” kampaania Sinilille virtuaaljooksu ning Tervisekassa “Liigun!” kampaania ning seome need üheks ürituseks, Tuleviku liikumisürituseks, mis koosneb kolmest osast:

  • Sinilille virtuaaljooksust,
  • Viljandi järve terviseraja läbimisest
  • ning ühest videoülesandest, millest peaksid osa võtma oma perega või ühe sõbraga.

Iga ülesande täitmise järel tuleb Tuleviku kodulehel üles laadida üks foto või video endast ülesande täitmise järel. Selleks mine aadressile jktulevik.ee/liigumeAllpool on iga ülesande juures eraldi kirjas, mida täpselt pead tegema.

Ettevõtmised klubipoolsed patroonid on meie naiskonna mängija ja laste treener Dagmar Hekki ning esindusmeeskonna väravavaht Kaupo Kruusmäe.

VÄLJAKUTSE NR: 1 | Sinilille virtuaaljooks

12.-23. aprillini on kõigil võimalik osaleda “Anname au!”  kampaania Sinilille virtuaaljooksul. Sinilillekampaania tunnustab tervislikke eluviise ja ning kutsub ka tänavu läbi tervisespordi andma au neile meestele ja naistele, kes on rahvusvahelistel operatsioonidel seisnud Eesti julgeoleku eest. Seoses riigis valitseva eriolukorraga 2021 aastal Sinilillejooksusid avaliku üritusena ei toimu. Küll aga on võimalik Sinilillejooksu joosta virtuaalselt, vabalt valitud kohas! Virtuaaljooksul saab osaleda vahemikus 1. aprill kuni 23. aprill.

Sinilille virtuaaljooksu distants on 3,2 kilomeetrit. Jooksust osavõtt on avatud kõigile huvilistele ning rada võib läbida joostes, kõndides või ratastoolis.

Kui oled virtuaaljooksu läbinud, trüki välja virtuaaldiplom (kuidas seda teha, on kirjas allpoololeval lingil), tee endast sellega pilt ja lae see üles aadressil jktulevik.ee/liigume.

TÄPSE INFO, kuidas osaleda ning  “Anname au!” kampaaniast ja Sinilille virtuaaljooksust leiad siit.

VÄLJAKUTSE NR: 2 | Viljandi järve terviserada

Kes vähegi Viljandis sportinud, teab hästi, mida tähendab kohalikus kõnepruugis laialt käibel olev väljend “järvering”. Selle all mõeldakse ümber Viljandi järve looklevat terviserada, mida igal aastal läbivad tuhanded tervisesportlased ning mõistagi Eesti vanima rahvaspordiürituse, Viljandi järvejooksu osalejad.

Viljandi Tuleviku kogukonnajuht Kaspar Kast on paigutanud järveäärsele terviserajale nähtavatesse kohtadesse QR-koodid. Neid koode telefoniga skaneerides ilmub telefoni ekraanile teatav fraas. Neid fraase on mitu ja erinevaid.

Võta kaasa QR-koodi lugemise äpiga telefon, pliiats ja paber, ning läbi järvering sulle sobivas tempos, kas joostes või kõndides. Kui näed raja ääres QR-koodi, skaneeri see telefoniga. Kirjuta kohe sealsamas paberile telefoni ekraanile ilmunud fraas ning lase teha endast (või tee selfi) foto, kus hoiad käes selle fraasiga paberit. NB! Piisab, kui laed üles ühe pildi, iga QR koodi juures ei ole pildistada tarvis (aga muidugi võib, see on tore!).

Tehtud foto(d) lae see üles aadressile jktulevik.ee/liigume.

VÄLJAKUTSE NR: 3 | Liigu perega / sõbraga!

Kolmandaks ja viimaseks ülesandeks on salvestada sulle sobivas paigas kuni 30-sekundiline videoklipp sellest, kuidas oma perega või sõbraga liigud või sporti teed. See võib olla lihtsalt võimlemine vabas õhus, hommikune tervisejooks pere või sõbra seltsis, jalutuskäik mõnel tervise- või matkarajal, lauatenniselahing või absoluutselt ükskõik milline muu füüsiline aktiviteet.

Salvesta video oma telefoniga ning lae see üles aadressile jktulevik.ee/liigume.

Auhinnad on ju kaaaaa!

Kõik fotod ja videod kogume kokku, et teha neist vahva mammutvideo sellest, kuidas meie kogukond liigub ja toimetab. Video avaldatakse mai alguses Tuleviku sotsiaalmeedia kanalites.

Kõigi osalejate vahel loosime välja vahvad auhinnad meie klubilt ja toetajatelt. Auhinnaloosis osalemise eelduseks on osavõtt vähemalt kahest ülaltoodud väljakutsest. Kui osaled aga kõigil kolmel, saad loosimisel ühe lisahääle! Seetõttu maksab kindlasti teha läbi kogu väljakutse.

Infot liikumisürituse kohta saab meie klubi kogukonnajuhilt Kaspar Kastilt e-maili aadressi kaspar@jktulevik.ee kaudu või telefonil 516 8753.

Ja nüüd: liikuma!

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode




Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin