Mesilane Villi käis abilistega külas Karlssoni lasteaias

Teisipäeval oli Viljandi Tuleviku rahval tore võimalus olla osaline Viljandi Karlssoni lasteaia spordipäeval. Muidu vihmarohkel päeval keeras ilmataat täpselt õigeks ajaks taevakraanid kinni ja spordipäev sai toimuda täisprogrammis. TEKST JA FOTOD: Kaspar Kast, kogukonnajuht.

Päev sai alguse tervitussõnade ja külaliste tutvustamisega. Kui see tehtud, siis võis päeva spordipool alata. Kõigepealt tehti üheskoos soojendusharjutusi ja tantsiti pehmete käppade tantsu saatel end soojaks. Seejärel liikusid rühmad neile ettemääratud väljakutele, kus tehti läbi kolm spordiala: osavusteatejooks, paigalt kaugushüpe ja täpsusvisked.

Lisaks tavapärastele rühmaõpetajatele oli iga rühma juures ka neile valitud külaline Tuleviku ridadest, kes aitas tulemusi mõõta ja jagas lastele nõuandeid.

Et spordipäev liiga tõsine ei oleks, oli kaasas ka klubi maskott mesilane Villi, kes lastega juttu rääkis, nendega koos pilte tegi ja lõpuks kommi jagas, et kõigil pärast suurt sportimist suu magus oleks.

Spordipäeva eestvedaja oli Karlssoni lasteaia liikumisõpetaja, Viljandi Tuleviku naiskonna mängija ning naisharrastajate treener Dagmar Hekki, kes ettevõtmisega väga rahule jäi. “Päeva saab lugeda kordaläinuks, sest millist muud hinnangut saaksingi anda, kui viimase rühma juures mesilasega pilti tehes üks väike tüdruk väsinuna ohkas: “Küll oli alles tore spordipäev!”, lausus ta.

“Ma tänan südamest ilmataati, kes lasi meil päevast rõõmu tunda. Tänan kõiki Karlssoni lasteaia töötajaid, kes andsid ürituse kordaminekusse väga suure panuse. Tänan meie klubi, Viljandi Tuleviku jalgpallikooli treenereid ja naiskonna mängijaid, harrastajate meeskonna eestvedajat Rain Hüva ning kogukonnajuhti Kasparit, kes olid  kauplemata valmis spordipäevale abiks tulema. Muidugi kiidu- ja tänusõnad ka lastele, kes oskavad alati ilma trotsida ja ka kõige väiksematest asjadest rõõmu tunda,” lisas Dagmar Hekki.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin