LX Motorsi üliäge suvelaager tuleb taas! Eelregistreerimine on avatud

Möödunud aastal kümnetele Viljandimaa lastele sooja suve tipphetkeks kujunenud ja osalejate hulgas suurt menu nautinud LX Motorsi ja Viljandi Tuleviku suvine jalkalaager TULEB TAAS!

Mulluse sooja ja päikeselise suve “kõige ägedamad päevad”, nagu väikesed laagrihundid neid kirjeldasid, saavad tänavu jätku, sest 27.-31. juulini korraldavad LX Motors ning Viljandi jalgpalliklubi Tulevik suvelaagrit teist korda.

Viiepäevasesse suvelaagrisse on oodatud 7-13 aastased Viljandimaa, aga ka teiste piirkondade poisid ja tüdrukud. Laagris osalemise eelduseks ei ole lapse varasem jalgpallikogemus, sest viie päeva jooksul õpitakse nii jalgpalli mängima kui läbi jalgpalli sotsiaalseid suhteid looma, teistega arvestama, sõpru leidma; ning muidugimõista nauditakse suvise Viljandi parimat atmosfääri.

Laagripäevad on laias laastus jagatud pooleks: iga päev algab jalgpalliga ja lõppeb mõne huvitava, meelelahutusliku ja/või hariva tegevusega. Käime kinos, mängime mänge ja avastame Viljandit. Ühel laagripäeval aga pakime oma kirju laagrihuntide kamba bussidesse ning sõidame suvist Eestimaad avastama. Kuhu täpselt? See on üllatus! 😉

Viimasel laagripäeval peame maha vahva jalkaturniiri, kus igaühele ka auhind ette nähtud.

Laagris kostitatakse lapsi iga päev sooja lõunasöögiga, viimasel laagripäeval on kaks söögikorda. Laagri hinnas sisaldub täiskomplektne laagrivorm ja Tuleviku joogipudel. Laagrit viivad läbi Viljandi jalgpallikooli treenerid.

Kõigile laagris osalejatele antakse laagri pidulikul lõpetamisel 31. juulil toimuval Viljandi Tuleviku ja Tartu Tammeka vahelisel Premium liiga mängul üle laagrihundi tänumedal ja diplom. Samuti autasustatakse parimaid laagrihunte eriauhindadega.

Registreerimine on avatud

Laagri erileht koos registreerimisvormiga on alates tänases 26. aprillist avatud. Samuti leiad laagri erilehelt väga põhjaliku info selle kohta, mida tähendab suvine jalkalaager Viljandis, mida kõike põnevat lapsed seal teevad, palju see maksab ning mis laagri hinnas sisaldub.

Tänu headele sõpradele LX Motorsist saame taas täita ka eesmärgi pakkuda laagrielamust võimalikult paljudele lastele: LX Motorsi toel saame hoida laagripäeva maksumuse pakutavate tegevuste hulka arvesse võttes pisut uskumatuna tunduva 35 euro juures.

VAATA LAAGRI ERILEHTE SIIT – leiad sellelt lehelt kogu vajamineva info, kontaktid ja registreerimisvormi.

Tere tulemast suvisesse Viljandisse!

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin