Töötajad

Personal

Raiko Mutle

Raiko MutleKlubi president

+3725288441

raiko.mutle@hotmail.com

Rain Tölpus

Rain TölpusTegevjuht, noortetreener

+37255570197

rain_tolpus@hotmail.com

Marek TiitsTurundus-arendusjuht, meediasuhted ja sponsorlus

+37256215495

marek@jktulevik.ee

Lili MutleRaamatupidaja

+327 5664 4850

lilile@hot.ee

Sander PostSpordidirektor

sander@jktulevik.ee

Jaak LuhakooderTurniiride projektijuht (Tulevik Cup, Hansa Cup jt)

+37255668406

Kaspar RõivasseppMeeskonna arst

Uku LehtFüsioterapeut

Treenerid

Sander PostSpordidirektor, esindusmeeskonna peatreeneri kohusetäitja

sander@jktulevik.ee

Rait OjaEsindusmeeskonna abitreener

+37258371266

rait@jktulevik.ee

Sergei VassiljevNaiskonna peatreener

+37251913293

serka3@gmail.com

Kevin Paavo

Kevin PaavoNoortetreener

+37255905581

kevin_paavo@hotmail.com

Mati Jürisson

Mati JürissonNoorte väravavahtide treener

+3725200454

Antti Rosenberg

Antti RosenbergNoorte vanemtreener

+3725280691

antti.rosenberg@mail.ee

Indrek Ilves

Indrek IlvesNoortetreener

Janar Õunap

Janar ÕunapNoortetreener

+37259076954

Tanel LangNoortetreener

Dagmar HekkiNoortetreener

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

FenixBet

Suursponsor

Järve Keskus
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin