Kas tahad teha midagi lahedat ja näha otse sündmuste keerises, kuidas toimib üks jalgpalliklubi? Kas tahad aidata arendada kohalikku jalgpallielu? Pakume sulle selleks suurepärast võimalust: tule meile vabatahtlikuks! Vabatahtliku töö on põnev ja pakub palju väljakutseid. Meiega saad kogeda emotsioone, mida pakub ainult tegemisrõõm ning õppida ja lihvida uusi ja vanu oskusi, millest sulle edaspidi kindlasti tulu tõuseb.

Vabatahtliku töö on mitmekülgne, saad oma panuse anda mitmel erineval viisil. Mõned näited sellest, mida meie vabatahtlikud teha saavad:

  • Mängupäeva korraldaja abiliste peamine ülesanne on garanteerida staadioni valmisolek mängupäevadeks. Mängupäeva ette valmistades tuled esimeste hulgas tulla staadionile ja tunnetada pinge kasvamist avavile lähenedes.
  • Teadustaja määrab mängupäeva tooni. Just tema tõmbab pealtvaajad omadele kaasa elama ja tekitab meeleolu. Muidugi valib teadustaja ka mängupäeval kõlava muusika.
  • Videooperaator. Kui meeste kõrgliigamängudest on alati ülekanded olemas, siis naiskonna mängudel see kahjuks veel nii pole. Videooperaator hoolitseb selle eest, et ka naiste mängud saaksid salvestatud. Videooperaatoril on mängu vaatamiseks kõige parem koht staadionil ja just tema valib, mida teisel pool ekraani nähakse.
  • Tahad harjutada kätt fotograafias? Pakume sulle võimalust pildistada mänge, turniire ja erinevaid klubiga seotud üritusi. See on hea võimalus oma portfoolio täiendamiseks ning muidugi oled sa alati kohal just seal, kus rulluvad lahti kõige tulisemad sündmused.

Need on vaid mõned näited sellest, millega meie klubi vabatahtlikud tegeleda saavad. Kui nimetatud töödest ükski sind ei kõneta, kuid tahaksid ikka kaasa aidata, pole hullu: leiame kindlasti viisi, kuidas just sina klubielus kaasa saaksid lüüa!

Tekkis huvi? Siis TÄIDA SIIN ANKEET või võta ühendust kaspar@jktulevik.ee või helista telefonil 5168 753.

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin