Käesoleva aasta märtsis ja juulis on Eesti jalgpalliliidu toel võimalik Viljandis äärmiselt soodsa hinna eest läbida kaheosaline jalgpallikohtuniku baaskursus. Koolituse läbija saab õiguse mõista õigust noorteliigade ning rahvaliiga kohtumistel, aga ka meistrivõistluste madalamate liigade mängudel, nii väljakul kui joonekohtunikuna.

Kursuse esimeses etapis keskendutakse jalgpallireeglitele ning abikohtuniku tegutsemisele ni teoorias kui praktikas. Juba pärast esimese etapi läbimist saavad asjalikumad kursuslased õiguse toimetada joonekohtunikuna noorteliigades ning meistrivõistluste madalamate liigade kohtumistel.

Kursuse teine etapp viib fookuse väljakukohtuniku tööle ning selle läbimise järel on võimalik kursused edukalt läbinuil juba ka eelmainitud liigades vilemehe tööd teha.

Baaskursuse hind kogu kursuse nelja õppepäeva eest on vaid 35 eurot. Hinnas sisaldub ka kohtuniku tänavuse hooaja litsentsitasu (30 eurot). Koolitused võib läbida erinevates linnades (näiteks esimese osa Viljandis ja teise osa Tartus). Koolituspäeva pikkuseks on viis tundi ja koolituste kellaajad võivad seoses praktikakohtade saadavusega veidi muutuda.

Kursuse esimene osa toimub Viljandis 27. ja 28. märtsil, teine osa 17. ja 18. juulil.

Viljandi Tulevik on sõlminud kokkuleppe linnastaadioni kõrval asuva kõigi mugavustega hosteliga Just Rest, mistõttu saame pakkuda teistest linnadest Viljandisse saabuvatele kohtunikus pürgijaile väga soodsa hinnaga majutust koolituspäevadeks. Nii on Viljandisse õppima oodatud kõik huvilised ka teistest maakondadest.

Kursusele registreerimine on avatud Eesti jalgpalliliidu kodulehel: KLIKI SIIA.

Tuleviku tegevjuhi ning harrastuskohtuniku Rain Tölpuse lugu tema kohtunikuteekonnast LOE SIIT.

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin