Klubi juhtkonna avaldus

Kahetsusega peame teatama, et meie eilse Premium Liiga mängu tulemus Pärnu Vapruse vastu on tühistatud ning meie meeskonnale määratud tehniline kaotus.

Esmaspäeval Pärnu rannastaadionil järele peetud Premium Liiga 12. vooru kohtumises vahetasime 62. minutil väljakule Abubakir Muydinovi, kes oli kahetsusväärse, meie kõrgliiga praktikas esmakordselt ette tulnud inimliku eksituse tõttu jäänud protokolli kandmata. Kahjuks ei märganud tehtud viga ka mängu teenindanud ja vahetuse läbi viinud neljas kohtunik Maksim Ramazanov, kes lubas Muydinovi väljakule.

Premium Liiga juhendi kohaselt tähendab see üheselt seda, et ehkki tahtmatult, kasutas Viljandi Tulevik ametlikus kohtumises mänguõiguseta mängijat, mille eest on karistusena ette nähtud mängu tulemuse tühistamine ning Tulevikule tehnilise kaotuse määramine. Mängu tulemuseks märgitakse turniiritabelis 0/- Pärnu Vapruse kasuks.

Ehkki Tulevik võitis kohtumise mänguliselt igati ausalt 1:0, siis kõnealuse tehnilise eksimuse tõttu Nikita Komissarovi löödud võiduvärav tühistatakse vastavalt meistrivõistluste juhendile. Turniiritabelisse Tulevikule lisatud võidupunktid lahutatakse Tuleviku punktisummast ja lisatakse Pärnu Vapruse punktisummale. Kõik mängus teenitud hoiatuskaardid jäävad kehtima.

Oleme kõik juhtunust äärmiselt löödud ning vabandame südamest nii Pärnus endast viimseni kõik andnud mängijate kui Tuleviku pühendunud poolehoidjate ja toetajate ees. Keegi neist ei ole klubi personali läbinisti inimliku, kuid ümberlükkamatu eksimuse tõttu tekkinud olukorra tagajärgi ära teeninud. Kinnitame, et võtame sääraste vigade kordumise vältimiseks kasutusele kõik tarvilikud meetmed.

Tulevik ootab poolehoidjaid linnastaadionile juba sel reedel, kui kell 18 võõrustame omakorda Pärnu Vaprust. Sellel mängul vajab meeskond fännide ja toetajate tuge rohkem kui eales varem.

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik juhtkond

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin