Karl-Romet Nõmme karjäär jätkub Eesti meistri koosseisus, Tuleviku tuumik jätkab

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik ja valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora lõpetasid reedel Tuleviku kasvandikust väravavahi Karl-Romet Nõmme (22) üleminekut puudutavad läbirääkimised ja allkirjastasid seda kinnitavad dokumendid. FOTO: Janek Eslon.

Nõmm lausus elu esimest klubivahetust kommenteerides, et on koduklubile tänulik temaga tehtud töö eest.

“Minusse usuti siin alati. Tänavu tundsin selgemalt kui kunagi varem, et olen edasi liikumiseks küps,” kõneles hinnatud kindamees. “Floraga liitumine tähendab sammu edasi, ent samas pean end hakkama uues keskkonnas tõestama ja üles töötama, sest mänguminutid ei ole uuele tulijale kusagil garanteeritud. Viljandis kogutud kogemuste abil saan sellega kindlasti hakkama. Aitäh usalduse ja abi eest minu treeneritele, eriti Rait Ojale ja Mati Jürissonile, aga ka klubi juhtidele, fännidele ja kogukonnale. Olen teile väga, väga tänulik!”

Tuleviku juhi Raiko Mutle sõnul on klubi Karl-Romet Nõmme karjääri edendamisse panustanud kaua ja pühendunult. “Oleme pikka aega ja takistuste kiuste otsinud võimalusi, kuidas Karl-Romet saaks teha karjääris järgmise sammu,” rääkis Mutle. “Sestap on mul hea meel, et tänavu langesid kokku kõik tingimused väärika ning kõigile osapooltele kasuliku ülemineku teoks saamiseks.”

Mutle lisas, et ootab põnevusega järgmisi verstaposte Nõmme tippväravavahiks kujunemise teel. “Usun kindlalt, et FC Flora ei jää tema võimetega mehele viimaseks sammuks karjääriredelil,” nentis ta.

Viljandi Tulevikus 2015. aastal 17-aastasena kõrgliigadebüüdi teinud Nõmm jõudis koduklubi esindada koguni 123 Premium Liiga kohtumises, samuti tõusis ta erinevate noortekoondiste vanuseklasside esinumbriks. Lõppenud hooajal oli andekas kindamees kogu kõrgliiga üks silmapaistvamaid väravavahte ning pälvis ka A-koondise treenerite tähelepanu.

Tuleviku esindusmeeskonna uue hooaja tuumik on paigas

Eesseisvale hooajale läheb Viljandi Tuleviku esindusmeeskond vastu uue peatreeneri juhtimisel ja heas seisus. Klubijuhi kinnitusel on praeguseks paigas kõigi meeskonna tuumiku moodustanud kohalike mängijate jätkamine.

“Esmajoones tegeleme praegu Floraga liitunud Karl-Romet Nõmmele asendaja leidmisega,” kõneles Mutle. “Kandidaate on mitu ning loodame selle asjaga ühele poole saada juba lähemate päevade jooksul. Samuti ootame veel mõned päevad vastuseid paarile seni allkirjata lepingupakkumisele. Loodame neistki üsna varsti toetajatele ja kogukonnale teada anda. Uusi liitujaid ei saa välistada ka teistest Eesti klubidest.”

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin