Jalgpallikooli töökorraldus alates 26. aprillist

Alates 26. aprillist alustab Tuleviku jalgpallikool taas grupitreeninguid, järgides vabariigi valitsuse poolt kehtestatud reegleid välitingimustes treenimiseks, mis tähendab, et treeningud toimuvad kümneliikmelistes gruppides.

Seoses taas algavate grupitreeningutega on klubil jalgpallikooli õpilastele ja lapsevanematele palve: juhul, kui te reisisite perekonnaga või oli teie jalgpallikoolis treeniv laps koolivaheajal reisimas väljaspool Eestit siis EI TOHI laps treeningutel osaleda enne, kui on täidetud alljärgnevad nõuded:

Negatiivse koroonaviiruse SARS-CoV-2 testitulemuse korral riskiriikidest tulles (vaata nimekirja) tehakse viivitamatult viiruse test. Kuni testi tulemuse teadasaamiseni peab inimene vältima täielikult kontakte teiste isikutega. Negatiivse testitulemuse korral tuleb seitse esimest päeva oma liikumisvabadust piirata  ehk äärmise vajaduse korral võib käia küll tööl ja näiteks poes, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Mitte varem kui 7 päeva pärast esimese testi tulemuse saamist tuleb teha teine test ning kui ka see on negatiivne, saab jätkata tavapärast elu. See tähendab, et inimesele ei rakendu pärast kahte negatiivset testi 10-päevane liikumispiirang.

Ülaltoodust lähtuvalt palume teil teavitada oma grupi treenerit, kui teie pere või laps on viibinud eelneva kahe nädala jooksul välismaal, et treener saaks teile koostada selleks perioodiks individuaalse treeningkava.

Kõigi jalgpallikooli gruppide treenerid edastavad uuest nädalast kehtima hakkava treeningkava oma õpilastele, samuti pannakse see hiljemalt esmaspäeval 26. aprillil üles klubi kodulehele.

Küsimuste korral palume kindlasti pöörduda oma grupi treenerite poole; vajadusel saab alati otse pöörduda ka klubi juhtkonna poole, kes on valmis teie murega tegelema. Treenerite ja klubi kontori kontaktid leiate siit. 

Lisainfot valitsuse korralduste kohta leiate alljärgnevatelt linkidelt:

https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov

https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saabujatele

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin