Ingmar Krister Paplavskis naaseb Viljandi Tulevikku

22-aastane Tallinna FC Flora väravavaht Ingmar Krister Paplavskis naaseb suvise üleminekuakna raames sõlmitud laenulepingu alusel Viljandi Tuleviku jalgpalliklubisse, kus ta 2019. aastal samuti pool hooaega veetis.

Tookord sai Paplavskis Tuleviku särgis kirja 14 kõrgliigamängu, millest kolmes teenis Viljandi klubi võidu ning neljas võeti viigipunktid, sealhulgas Tallinna FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC käest. 2020. aastal FC Florasse naasnuna mängis ta 13 Premium liiga kohtumist, ent langes siis vigastuse küüsi, millest taastumine võttis aega ning mille tõttu pole ta siiani kõrgliiga mängudes enam murule joosta saanud.

Viljandi Tuleviku spordidirektori Sander Posti sõnul täitis klubi Paplavskise liitumisega hooaja eel püstitatud eesmärgid klubi väravavahtide osakonna täiemahulise mehitatuse osas.

“Tänavu oli meil siiani kasutada kolm väravavahti, keda pidime roteerima klubi kolme võistkonna vahel, ehkki meie sportliku püramiidi põhimõtete järgi pidanuks meil olema klubis alati olemas neli meesteklassi väravavahti. Nüüd oleme selle asjaga tasakaalus, saame jagada meeste vahel eri võistkondades koormust ning ka vigastuste korral ei lange me balansist välja,” selgitas Post

Ta lisas, et sügisene mängukalender on ühtviisi tihe ja ülipingeline nii Tuleviku esindusmeeskonna kui duubli ja U-19 võistkonna jaoks. “See oli meie jaoks probleem, mille tekkimist teadsime ette. Hoidsime juba hooaja algusest alates silmad lahti ning nüüd, kui tekkis sedavõrd soodne võimalus Ingmar meie juurde tagasi tuua, kasutasime selle kohe ära. Ingmar on suurepärane isiksus ja inimene, kes sobib meie klubisse nagu valatult ja ta soovis ka ise meie juurde naasta. Oleme väga rõõmsad, et saime temaga taas kokkuleppele.”

Selle kohta, kes klubi neljast kindamehest esiväravavahina jätkab, Sander Post hinnanguid andma ei soostunud. “Mängib parim mees,” tõdes ta. “Meil ei olnud eesmärki otsida uut esikinnast. Seda, kes on parim, näitavad treeningud ja mängud.”

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin