Indrek Ilvese ja Janar Õunapi U-19 meeskond lõpetas hooaja medaliga

Eesti noortemeistrivõistlustel U-19 eliitliiga esiliigas pallinud Viljandi Tuleviku U-19 noormeeste meeskond lõpetas teisipäeva õhtul peetud viimase kodumänguga oma hooaja. Seda tehti edukalt: noormehed saavad kaela pronksised autasud. Viimases mängus sekkuti aga ka kullajagamise heitlusesse. FOTO: Viktoria Popenko.

Viimases voorus kohtuti koduväljakul Tartu FA Kaleviga, kellel oli vaja sellest mängust kindlasti võitu, et haarata Tallinna FCI Levadia noortelt kuldmedalid ja liiga üldvõit. Tulevik oli enne avavilet kindlustanud pronksmedalid ning tabeliseisu mõttes nende jaoks teisipäevase mängu tulemus midagi ei määranud.

Haaravas, taktikaliselt kütkestavas ning sportlikult väga kõrgel tasemel peetud mängus väravaid ei löödud ning 0:0 lõppskoor tähendas, et pronksised Tuleviku mängumehed otsustasid ka liiga üldvõidu saatuse. Et Tartu Kalevil ei õnnestunud teenida kolme punkti, tähendas lõpuvile, et liiga võitjaks krooniti Tallinna FCI Levadia U-19 meeskond napi ühepunktilise eduga Tartu FA Kalevi ees.

Indrek Ilvese ja Janar Õunapi käe all läbi hooaja küpset ning distsiplineeritud, raudkindla kaitsega mängu näidanud Tuleviku noored kogusid hooajal peetud 15 mängust kaheksa võitu, neli viiki ja vaid kolm kaotust. Tabeli neljandat, Tallinna FC Flora noortemeeskonda edestati koguni viie punktiga. Selja taha jäid ka näiteks Nõmme Unitedi ja Tallinna Kalevi noored.

Meeskonna suurimaks väravakütiks osutusid Edvin Tapfer ja Marius Vister võrdselt viie väravaga. Kogu hooaja vältel suurepärast kaitsemängu näidanud noormehed lasid endale 15 mängu jooksul lüüa vaid üheksa väravat, mis oli kogu liiga võrdselt parim näitaja üldvõidu võtnud FCI Levadiaga, keda suutis terve hooaja peale võita vaid üks meeskond: Viljandi Tuleviku U-19, kes alistas Levadia augustis võõral väljakul 3:0.

Klubi tänab treenereid ja noormehi väärika hooaja eest!

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin