Herol Riiberg naaseb laenulepinguga Viljandi Tulevikku

Neljapäevaõhtuse üleminekuakna sulgumise eel jõudsid valitsev Eesti jalgpallimeister Tallinna FC Flora ning Viljandi jalgpalliklubi Tulevik kokkuleppele ründava poolkaitsja Herol Riibergi laenulepingu tingimustes ning Riiberg tõmbab juba reedel avalöögi saaval Premium Liiga hooajal taas selga Tuleviku särgi.

Tuleviku klubi juht Raiko Mutle avaldas saavutatud kokkuleppe üle suurt heameelt ning kinnitas, et Riibergi käekäiku on Viljandis teraselt jälgitud pikki aastaid ja tänavuse ülemineku nimel tehti viimase hetkeni suuri pingutusi.

“Heroli nimi ei vaja tutvustamist ühelegi siinsele jalgpallisõbrale,” tõdes Mutle. “Mees, kes tuli, tegi ja võitis südamed, on lõpuks ometi taas siin tagasi ja oleme selle üle tõesti väga rõõmsad. Herol sobib Viljandisse ja Viljandi sobib Herolile. Usun, et tema liitumine meiega on Tuleviku meeskonna tänavuse komplekteerimise protsessis otsekui kirss tordile. Soovin Herolile visadust ja sportlikku viha ning suuri tegusid palliplatsil: meeskond, millega ta tänavu liitub, on kindlasti tugevam kui varem. Ka treeningprotsess veelgi professionaalsem, oleme loonud on kõik eeldused selleks, et ta saaks meil taas särada.”

“Hea meel ja soe tunne on taas Viljandi sõpru tervitada,” lisas Herol Riiberg. “Tulevikku ootab ilus hooaeg. Meeskond on kahtlemata tugev ja loodame väljaku ääres näha veel rohkem publikut kui siin mullu oli, sest tahame neile pakkuda häid emotsioone. Klubi teeb head tööd, treenerid ja kutid samuti – seda tasub vaatama tulla! Ootan juba pühapäeva ja liigahooaja algust.”

Riiberg esindas Tulevikku ka 2017. ja 2018. aastal. Mõlemal korral suvise üleminekuakna raames pooleks aastaks Viljandi esindusklubiga liitudes kerkis ta kohe kindlaks põhikoosseisumängijaks ning panustas meeskonna edusse jõuliselt: 2017. aastal lõi ta Tuleviku eest kuus väravat ja andis neli väravasöötu, aasta hiljem skooris ta neljal korral ning jagas kaheksa väravasöötu. Mullu tegi Riiberg FC Flora ridades kaasa täishooaja, pääsedes platsile 25 mängus, kus lõi 12 väravat, jagas neli resultatiivset söötu ning sai kaela meistrimedali.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin