PL XVIII | Viljandi Tulevik vs Tallinna Kalev

HELION EHITUSE MÄNGUPÄEVAD ON TAGASI!

Pühapäeval 30. juunil kell 19.00 toob Helion Ehitus meieni absoluutse maiuspala, marulahingu ja megamängu Premium Liiga 18. voorus: Viljandi Tulevik vs Tallinna Kalev!
* * *
Kahe kange piikide murdmine linnastatal tõotab tulla aegade rajumaid: heas hoos on nii kalevlased kui Viljandi visad kollasärgid. Kas meie uskumatu kaotusteta seeria Kalevi vastu venib juba 16-mänguliseks? Kodupubliku toel, kodumurul, kodusel linnastatal SUUDAME ME KÕIKE!
* * *
Teid ootab megamängule kohaselt PÖÖRANE publikauhind: elektriline tõukeratas Segway Ninebot ES2! Aitäh, Helion Ehitus!
* * *
Selgub üheksas superfinalist, kes jätkab jahti 1600 eurot väärt Baltic House aiamajale hooaja lõpumängus!
* * *
– LASTENURGAS saab joonistada, näomaalinguid teha ja tänavakriitidega tribüünitagusel sillutisel lustida.
– JAAMA SÖÖGISAALI PUHVET on ikka avatud ja leged hot-dogid ikka saadaval, lisaks muudki suupärast!
– POOLAJAMÄNG LASTELE – ikka lustlikud mängud ja head-paremat auhinnaks kõigile osalejatele!
– BATUUT Mulgimadina sõpradelt on kindlasti kohal, kui ilm lubab!
* * *
VILJANDI TULEVIK vs TALLINNA KALEV | P | 30.06 | 19.00
– – Täispilet: 4 EUR
– – Sooduspilet (õpilased, üliõpilased, klubi lapsevanemad, harrastajate võistkonna liikmed): 2 EUR
– – Loosipilet: 1 EUR
– – TASUTA sissepääs: kuni 12-aastased lapsed, pensionärid, klubi noortesüsteemi lapsed ja noored ning duubelmeeskonna ja naiskonna mängijad.

Mehed

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
1949
Tallinna FCI Levadia
1944
Paide Linnameeskond
1939
Nõmme Kalju FC
1939
JK Narva Trans
1920
Tartu JK Tammeka
1919
FC Kuressaare
1917
Viljandi JK Tulevik
1915
Maardu Linnameeskond
1912
JK Tallinna Kalev
1912

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
927
Pärnu JK
922
JK Tallinna Kalev
921
Tartu JK Tammeka
98
JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
99
Saku Sporting
97
Tartu SK 10 Premium
96
Põlva FC Lootos
95

Duubel

VõistkondMP
Paide Linnameeskond III
1335
JK Tallinna Kalev III
1331
Pärnu JK Vaprus II
1323
FC Kuressaare II
1322
Läänemaa JK
1221
Tallinna FC Flora U19
1321
Tallinna JK Piraaja
1318
Viljandi JK Tulevik II
1318
Põhja-Sakala
1316
Viimsi JK II
1315
Raasiku FC Joker
1312
Pärnu JK Poseidon
1312
Raplamaa JK
1311
FC Kose
137

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

Espak Viljandi
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Suursponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Helion Ehitus
Helion Ehitus
BalticHouse
BalticHouse

Toetajad

Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa bussiliinid
Folk Auto
Folk Auto
Print Best
Print Best
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum
Viljandi linn
Viljandi linn
Maksimum.ee
Maksimum.ee

Koostööpartnerid

Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
Viljandi lokaal Legend
Lokaal Legend
MyFitness
MyFitness
Käti Tikand
Käti Tikand