FIFAndi 736!

MEIE KODULINNAL ON SÜNNIPÄEV JA TULEVIK ON KOHAL!
Viljandi jalgpalliklubi Tulevik tähistab kodulinna 736. sünnipäeva Turu tänava sünnipäevapeol noortehoovis maha peetava kolmetunnise PlayStation FIFA19 välkturniiriga “FIFAndi 736”!
Üles seatakse kaks mängukonsooli ning kolme tunni jooksul saab iga soovija joosta helendava ekraani vahendusel virtuaalsel jalgpallimurule.
– – REEGLID – –
Üks matš kestab 2×5 minutit, raskusaste “Amateur”. Osalejad saava vabalt valida koondise, millega mängus osalevad (valitud koondist turniiri kestel muuta ei tohi). Mängitakse skeemis “võitja jääb lauda” ehk iga mängu võitjale tuleb uus vastane, kes alustab oma turniiri, kaotaja jaoks on aga turniir lõppenud. Eesmärgiks on püsida “lauas” võimalikult kaua ehk mängida võimalikult kaua / koguda võimalikult palju võite.
Kell 17:00 kõlab turniiri lõpuvile ning mängud peatatakse “nagu on” seisus. Turniiri võitjaks kuulutatakse mängija, kes on suutnud võita kolme tunni jooksul enim mänge.
Kolmele parimale pleissikunnile auhinnad Viljandi Tuleviku jalgpalliklubilt!
– – REGISTREERUMINE – –
Turniirile registreerumine avatakse 30 minutit enne turniiri algust kohapeal. Registreerimine toimib põhimõttel “kes ees see mees”. Mängima pääseb registreerimisnimekirja ajalise järjestuse alusel vastavalt mängude kulgemisele (NB! See tähendab, et hilisematele registreerujatele ei ole mängima pääsemine garanteeritud, ent samas võib juhtuda, et osad mängijad saavad ka kaotuse korral välja langedes võimaluse uuesti proovida).
Vanusepiirangut osalemiseks ei ole.

Event Facebookis

Mehed

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
3281
Tallinna FCI Levadia
3271
Nõmme Kalju FC
3270
Paide Linnameeskond
3268
Tartu JK Tammeka
3240
JK Narva Trans
3236
FC Kuressaare
3223
Viljandi JK Tulevik
3222
JK Tallinna Kalev
3221
Maardu Linnameeskond
3217

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
1953
Pärnu JK
1943
JK Tallinna Kalev
1929
Saku Sporting
1922
JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
1922
Tartu JK Tammeka
1919
Põlva FC Lootos
1917
Tartu SK 10 Premium
1910

Duubel

VõistkondMP
Paide Linnameeskond III
2458
JK Tallinna Kalev III
2452
Läänemaa JK
2446
FC Kuressaare II
2441
Pärnu JK Vaprus II
2436
Põhja-Sakala
2435
Tallinna JK Piraaja
2435
Tallinna FC Flora U19
2434
Viimsi JK II
2530
Raplamaa JK
2429
Raasiku FC Joker
2427
Viljandi JK Tulevik II
2424
Pärnu JK Poseidon
2423
FC Kose
2415

Sponsorid ja koostööpartnerid

Peasponsor

Espak Viljandi
Espak Viljandi

Varustuspartner

Joma
Joma

Suursponsorid

Airok
Airok
LX Motors
LX Motors
Rademar
Rademar
Helion Ehitus
Helion Ehitus
BalticHouse
BalticHouse

Toetajad

Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa bussiliinid
Folk Auto
Folk Auto
Print Best
Print Best
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum
Viljandi linn
Viljandi linn

Koostööpartnerid

Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
Viljandi lokaal Legend
Lokaal Legend
MyFitness
MyFitness
Käti Tikand
Käti Tikand