Esindusmeeskond alustas tööd

Esmaspäeval 16. detsembril kogunes Viljandi Tuleviku esindusmeeskond, et alustada ettevalmistustega 2020. aasta Premium Liiga hooajaks. Uus hooaeg toob suured muudatused kogu liiga lõikes ning tuntavalt on juba praeguseks muutunud ka Tuleviku võistkond.

“Hakkame tasapisi pihta,” ütles meeskonna peatreener Sander Post kogunemise eel. “Päris kõik mehed, kes meie eest mängima hakkavad, ei ole veel kohal, samuti on veel puudu David Onyeanula ning osad testimisele tulevad mängijad, kes jõuavad jaanuari alguses. Aga trennidega hakkame peale, suurem osa mehi on olemas ning puudujad lisanduvad järjest lähipäevil.”

Praeguseks on meeskonna juures Viljandisse katsetele tulnud Welco jalgpalliklubi 21-aastane äärekaitsja Karl Joosep Mark. Posti kinnitusel on eri positsioonide mehi katsetele oodata veel mitmeid, peamiselt välismängijaid.

Mida uut aga algav ettevalmistusperiood veel toob? Peatreeneri sõnul ennekõike põhimõttelised muudatused trennide graafikus.

“Lõpuks ometi oleme sealmaal, et saame meeskonnaga treenida nii, nagu üks kõrgliiga meeskond treenima peab: päevasel ajal ning vajadusel kaks korda päevas. Töögraafik on meil paigas ja meestele edasi antud,” kõneles Post ja lisas muiates: “Tänane kogunemine on nii-öelda esimese higi lahti murdmine, toome kutid puhkuselainelt jalgpallimaailma tagasi. Täie vaardiga ettevalmistus algab ikkagi jaanuaris, kui oleme täies koosseisus.”

11. jaanuaril Tallinnas alguse saava taliturniiri mängude kõrvale otsib Sander Post ka tugevaid treeningmänge teiste vastastega. “On tehtud pakkumisi Eestist, ise oleme otsinud välisvastaseid. Midagi kindlat on praegu veel vara öelda, aga kindlasti tahan ettevalmistuse vältel pidada mõned lisamängud väljaspool taliturniiri, mida tugevamate vastastega, seda parem.”

Kogunemisel tutvustati meeskonnale ka klubi uut füsioterapeuti Merlin Parkelit, kellega tehtud pikema intervjuu toome lugejateni nädala teises pooles.

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin