ERIOLUKORD | Jalgpalliklubi pöördumine seoses eriolukorra reeglitega

Sel nädalal on kahel korral meile klubisse laekunud teateid, et hoolimata koroonaviiruse leviku tõkestamise eesmärgil seatud juhistest ja piirangutest kunstmuruväljaku eriolukorra ajal kasutamiseks on ikkagi kunstmurustaadionil nähtud mängimas täiskasvanud meeste seltskonda.

Kohe, kui esimene märguanne laekus, suhtlesime selle sõpruskonnaga omal algatusel nii Viljandi Tuleviku klubi poolt kui tegi seda ka Viljandi spordikeskus. Meenutasime kehtivat korda ning keelasime üheselt edaspidised ühistreeningud; nii, nagu nad on olnud juba enam kui nädala jagu päevi keelatud kogu meie klubi kõigile võistkondadele.

Sõnum oli lihtne: kui sätestatud piirangutest üle astutakse, ei jää spordikeskusel muud üle, kui sarnaselt mitme teise Eesti linnaga staadion täielikult luku taha sulgeda.

Pühapäeval saime järjekordse teate, et osad kangekaelsed mehepojad samast seltskonnast on taas keelust üle astunud.

Sõbrad, loeme nüüd VÄGA tähelepanelikult: KUI MISKI ON KEELATUD, ON SEE KEELATUD KA SIIS, KUI KEELU VASTU EKSIDES ESIALGU MIDAGI EI JUHTU! TEGUDEL ON TAGAJÄRJED!

Maanteel 150 km/h enamik inimesi autoga ei kihuta, eks? Mõned kihutavad? Jaa. Ja iga kord ei juhtu kihutajaga ka midagi? Tõsi. Aga see ei tee olematuks fakti, et selline käitumine ON KEELATUD. Mõtlevale inimesele ei peaks olema tarvis sellist asja mitu korda selgitada, õieti ei peaks seda üldse tarvis olema.

Meie, Tuleviku jalgpalliklubi lapsed ja noored, esindusvõistkonnad ning harrastajate võistkonnad on kehtivatest piirangutest ilusasti kinni pidanud, sest nad kõik soovivad, et eriolukord lõppeks võimalikult kiiresti ning saaksime oma järveäärsesse koju võimalikult kiiresti naasta.

Millist eeskuju annab meie noortele ja lastele aga see täiskasvanud meeste seltskond, kes end teistest kõrgemaks ja kangemaks seab?

Sõbrad: nüüd, pärast seda, kui oleme pidanud selle probleemiga kahel korral tegelema, on pärast eksinutega suhtlemist, ja nendepoolset lubadust enam mitte reegleid rikkuda, vastu võetud otsus, et hetkel kehtivat korda muutma ei hakata ning staadion jääb individuaaltreenijatele avatuks.

JÄRGMISE RIKKUMISE JÄREL ON VILJANDI SPORDIKESKUSE JA MEIE KLUBI REAKTSIOON ÜKS JA AINULT ÜKS: STAADION SULETAKSE. KÕIGILE.

Palume, hea viljandlane: ära ole isekas! Palun ära sea ennast teistest kõrgemaks. Palun ära riku teiste võimalusi individuaaltreeninguks.

Mitmes Eesti linnas on ka välispordirajatised juba tükk aega täielikult suletud. Me oleme seni olnud suure õnnega koos, et meile on omavalitsuse poolt jäetud tänuks mõistliku käitumise ja hea koostöö eest võimalus staadionit piiratud mahus kasutada.

Ärme riku seda võimalust ära!

Aitäh sulle!

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin