EELVAADE MAARDULE | Teisipäevaõhtu toob raju lahingu linnastaadionil

Premium Liiga hakkab lähenema ekvaatorile. 36 kohtumisest 16 saab peetud juba teisipäeva õhtuga, mil linnastaadioni murule jooksevad Viljandi Tulevik ja Maardu Linnameeskond. Kahe satsi aprillikuine esmakohtumine kõrgliigas lõppes väravateta viigiga. Teisipäevasest kohtumisest on aga oodata senise hooaja üht rajumat lahingut: eneseusu leidnud Maardu ihkab tõusta Tulevikuga samadele punktidele; möödunud vooru Kesk-Eesti kolakast toibunud ja sellest sportlikku viha ammutanud Tulevik aga ei soovi, et tema hingeõhk Kuressaare satsi kuklast kaoks. Foto: Brit Maria Tael, soccernet.ee

Tõik, et Maardu linnasats on kõrgliiga vähim löönud ja enim lüüa lasknud võistkond, ei ole teisipäevase kohtumise eel absoluutselt relevantne. Võite on neil Tulevikust täpselt üks vähem, kaotusi täpselt üks rohkem ning 15. vooru kohtumisele seitsmendat kohta hoidva Tuleviku vastu tulevad nad vastu kaheksandalt tabelirealt, selja taga Tallinna Kalev ja Tartu Tammeka.

Võidud on linnameeskond saanud kevadringis FC Kuressaarelt ning mõne vooru eest Tartu Tammekalt, mõlemad kolmepunktisaagid on haaratud koduväljakul.

Möödunud voorus võttis Maardu koduväljakul vastu Tallinna FC Flora ning kaotas neile küll kindlalt, ent lõpetas mängu ometi jahmatavalt jõulise avalduse teinuna: mäng lõppes skooriga 3:8. Oma Eesti-karjääri esimese kübaratriki sai kirja Maardu jaapanlasest leegionär Kotaro Amemiya. Ootamatus kohas, ootamatu vastase vastu, absoluutselt ootamatul moel: jaapanlane lõi ühe mänguga kolmandiku Maardu Linnameeskonna tänavusest väravasaldost.

Keda maardulaste leerist silmas pidada? Neid mehi on seal klubi hetke tabelireale ebakohaselt palju. Mainitud Amemiya kõrval on läbi hooaja näidanud sitkeid esitusi Vadim Aksjonov ning Vladislav Ogorodnik, samuti Klimenti Boldõrev. Väravasuul on Maardul seisnud kõigis senistes liigamängudes 90 minutit Ilja Kassantšjuk ning presenteerinud seal kohati pööraseid tõrjete kaskaade.

Tuleviku poolelt on platsile tagasi oodata punase kaardi karistuse kandnud Tanel Langi, uuesti mänguvormis on ka eelmises voorus vigastusega mängu pooleli jätnud Janar Õunap.

Info mängukülalisele

Mängupäevatoetaja Folk Auto toel meieni jõudev Viljandi Tuleviku ja Maardu Linnameeskonna kohtumine algab Viljandi linnastaadionil teisipäeval 19. juunil kell 19.00. Staadioniväravad avatakse tund aega varem. Staadionil on avatud lastenurk, kus lastel joonistamise ja meisterdamise võimalus. Mulgimadina sõbrad toovad lastele lustimiseks batuudi, mõistagi on avatud puhvet koos kuumade ja külmade jookide ning erinevate valikutega toidumenüüs.

Folk Auto poolt on publikuloosiauhinnaks tuliuue auto, Škoda mudeliperekonna värskeima liikme Škoda Scala nädalaajaline tasuta kasutamisõigus koos täis tangitud kütusepaagiga. Poolajapausil leiab aset Folk Auto poolajamäng lastele, kus jagamisele läheb kastitäis šokolaadi ning hulk Škoda mudelautosid. Esimesed sada staadionile jõudnud last saavad Folk Auto poolt kosutuseks pihku maitsva mahlajäätise.

Mängupilet maksab 4 eurot, sooduspilet (õpilased ja üliõpilased, Tuleviku noortesüsteemi lapsevanemad ja harrastajate võistkonna liikmed) 2 eurot. Pensionärid, kuni 12-aastased lapsed ja Tuleviku duubelmeeskonna ja esindusnaiskonna mängijad pääsevad kohtumist vaatama tasuta. Mängukava ja Tuleviku Teataja ajakirja teise numbri viimased eksemplarid on kõigile tasuta.

Mängupäeva event Facebookis

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin