EELINFO JALGPALLIKOOLILE | Kunstmuruväljaku kasutamise ja treeningute jätkumise kohta

Vastavalt Vabariigi valitsuse 28. aprilli otsusele on lubatud kuni 10 inimese osalusel toimuvad spordiüritused ja vabaõhutreeningud alates laupäevast 2. maist. Viljandi linnavalitsus on andnud Tuleviku jalgpalliklubile loa staadion ainult jalgpallikoolile avada. Seoses vajadusega treeningud hoolikalt planeerida ning tagada eriolukorra tingimustest range kinnipidamine nüüd ja edaspidi, oleme otsustanud, et kunstmurustaadionit kogu klubile käesoleval nädalal veel ei avata.

Alljärgnevalt anname klubipoolse eelinfo ja põhjendused edasiste sammude kohta.

Vabariigi valitsuse informatsioon 27.-28. aprillil

Alates 2. maist on lubatud välitingimustes spordi- ja liikumisürituste läbiviimine tingimusel, et grupis on maksimaalselt 10 inimest; osalejad peavad kinni 2+2 reeglist; korraldaja või teenuseosutaja on taganud desinfitseerimisvahendite kasutamise. Eriolukorra meetme nõuetekohaselt täitmata jätmisel rakendatakse korraldaja või teenuseosutaja suhtes sunniraha 2000 eurot.

Viljandi Tuleviku hetkeolukorra informatsioon

Kunstmuruväljak on kuni selle nädala lõpuni avatud ainult indviduaaltreeninguteks esindusmeeskonnale, järgides sealjuures rangelt 2+2 meetmest kinnipidamist, desinfektsioonireegleid ja muid eriolukorraga seotud korraldusi.

NB! Jalgpallikoolile ega avalikkusele kunstmuruväljakut kuni edasise klubi poolse teateni EI AVATA!

Klubi juhtkond ja noortetreenerid analüüsivad olukorda videokoosolekute vahendusel igapäevaselt äärmise põhjalikkusega, võttes arvesse Vabariigi valitsuse poolt pidevalt laekuvat värsket infot, mis sageli muutub ja täpsustub. Jalgpallikooli treenerite soov ja eesmärk on taasalustada treeninguid võimalikult kiiresti, ent esmatähtsaks peetakse jalgpallikooli laste terviseohutuse tagamist.

See tähendab muuhulgas ka seda, et klubi korraldab enne treeningutega alustamist kõigi jalgpallikooli treenerite testimise Covid-19 viiruse osas, tagamaks laste ohutust.

Treenerid jagavad vastutusalad ning töötavad käesoleval nädalal pingeliselt eesmärgiga saada paika graafikud alustamaks jalgpallikooli gruppide vabaõhutreeningutega esimesel võimalusel. Treeningute alustamise ajakavast anname klubi kõigis infokanalites ning jalgpallikooli lapsevanemate isikliku e-posti vahendusel kõigile teada, samuti edastavad jalgpallikooli treenerid infot gruppidele loodud erinevate sotsiaalmeedia vahendite (Facebooki grupid, Teamer jne) kaudu.

Seni palume jalgpallikooli õpilastel ning linnakodanikel kunstmuruväljakule mitte minna. Väljakule ning selle ümbrusesse kogunemine ei ole lubatud.

Head jalgpallikooli lapsevanemad!

Me mõistame kõik, et eriolukorrast väsinud lastes põleb kirglik soov treeningutele naasta. Ka meie treenerid ootavad lapsi kogu südamest pallimurule tagasi.

Praegu aga palume teil kõigil oma lastega ülaltoodud info läbi töötada ning see neile selgeks teha; samuti palume kontrollida, et lapsed järgiksid endiselt eriolukorra reegleid, hügieeninõudeid jms.

Ka palume, et hoiaksite hoolikalt silma peal meie klubi kanalitel ning oma isiklikul e-postil, samuti teie laste treeninggruppide infokanalitel, mille treenerid on sisse seadnud. Oleme kõik üheskoos valmis treeningute taasalgamise kohta käiva teate saabumiseks!

Me oleme teinud kogukonnana suure pingutuse, et eriolukorrast väljumise esimeste sammudeni jõuda, olnud sealjuures tublid ja kohusetundlikud ning hoidnud Viljandimaal viiruse leviku üsna tublisti kontrolli all. Ettevaatuse kaotamiseks on veel aga väga vara! Peame veel vaid õige pisut ootama ja pingutama, et saaksime hakata vaikselt ning ettevaatlikult pallimurule naasma.

Järgime reegleid, püsime terved, hoiame ennast ja teisi! Kohtumiseni trennides!

Mehed

VõistkondMP
Paide Linnameeskond U21
1330
Tallinna FCI Levadia U21
1430
Harju JK Laagri
1529
Viimsi JK
1525
Tallinna FC Flora U21
1320
FC Nõmme United
1519
FC Elva
1419
Ida-Virumaa FC Alliance
1413
Viljandi JK Tulevik
149
Pärnu Jalgpalliklubi
156

Naised

VõistkondMP
Tallinna FC Flora
618
Saku Sporting
615
JK Tallinna Kalev
59
Pärnu JK Vaprus
67
JK Tabasalu
67
Tartu JK Tammeka
64
JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ÜN
64
Põlva FC Lootos
52

Sponsorid ja koostööpartnerid

Suursponsor

Airok
Airok
Järve Keskus
LX Motors
LX Motors

Varustuspartner

Joma
Joma

Sponsorid

Rademar
Rademar
Tactical Foodpack
Combimill
Roger Puit

Toetajad

Viljandi linn
Viljandi linn
Viljandi vald
Sportfever
Monkey Sport
Monkey Sport
Texor
Texor
Hansa Bussiliinid
Hansa Bussiliinid
Jaama Söögisaal
Leigola
Leigola
AndryMT
AndryMT
MSA Elekter
MSA Elekter
Hansa Ilutulestikud
Hansa Ilutulestikud
Electrum
Electrum

Koostööpartnerid

Viljandi Metall AS
Viljandi spordikeskus
Maksimum.ee
Maksimum.ee
Just Rest
Just Rest
Koopiapesa
Koopiapesa
MyFitness
MyFitness
Mulgimadin